Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Bogme se Inter vraca u pred 90te period kako je krenulo. Sve mirise na to da ce gazda Moratti da izvlaci lovu iz fudbala polako ali sigurno <_< Inter open the door for United to snap up Sneijder

In addition to Alvarez, the new San Siro coach is targeting Barcelona's Jonathan Dos Santos, Genoa's Argentine striker Rodrigo Palacio and Valencia's Evra Banegra.
Ne znam kakav je ovaj novajlija Alvarez ali ostali su :isuse: (makar za nivo i ambicije Intera)
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

dobro, dos santos je propali talenat, ali palacio je sigurno bolji igrac od pandeva, pogotovo za ono sto gasperini igra. a i poznaje ga. banega je isto sasvim solidan igrac. no, sumnjam da ce on doci, mislim da je njihov sledeci cilj tevez

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

anyhoo, zapata otisao u villareal, a pablo piatti ipak u valenciu a ne u udinese :(al dobro, makar je izvjesno da ce valencia igrati sexy fudbalnavodno bi ovih dana moglo da bude ozvanicen prelazak stekelenburga u romu. kakav je on, odavno ga bash nisam gledao? vazio je za velikog talenta, ali se mozda i predugo zadrzao u ajaxu.

Link to comment

Pa, to bi sigurno bilo pojacanje za Romu. On je odlican golman, ali ga zezaju te povrede. Ni proslu sezonu nije zavrsio zbog povrede prsta (zadnji mec je igrao u martu).Cini mi se da je to bio jedan od glavnih razloga sto je United odustao od njega.

Link to comment

Inter uzeo Alvareza, sta je to?(+) kreativan, disciplinovan, dribler, paser, vizionar, brz.(-) sut, oduzimanje lopte, foliranje.Statistika - 34 meca, 5 golova, nijedna asistencija.Obecava.

Link to comment

to ga usralo :) prepisao sam sa goal.comamoja najveca sumnja su te asistencije, kako ih bre ne lupa kad je vizionar sa tehnikom i pasom.

Edited by exTRaGluv
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...