Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

po ovome sto sam citao na italijanskim sajtovima, josh danas bi mogao da bude i zvanicno potvrdjen prelazak alvareza u inter

Link to comment

Murinjo je izuzetak koji potvrđuje pravilo da Morati lupa. Mnogo godina prije Murinja, pa uspješna ekskurzija u stranu sa Murinjom iz koje nije naučio ništa. Dokaz: Benitez, Leonardo, pa sad ovaj... A isto tako se lupa i u dovođenju igrača.

Link to comment

dobro, ako cemo realno - sta god da inter napravi ne moze da bude bolje od onoga sto je sa murinjom uradio. jedino da obezbjedi titulu posle 15 kola, uzme ligu sampiona sa pobjedama od po 5:0 ili tako nesto. ali to je najbolja sezona u istoriji kluba i prosto najvise sto neki klub moze da uradi u jednoj sezoni. nije bilo bash potpuno neocekivano da nakon toga dodje slabija sezona. a inter radi ozbiljnije otkad je marco branca sportski direktor [i otkad je krenuo calciopoli, pa im je bilo lakse da pokupe kvalitetne igrace]. da li ce ove godine inter biti u konkurenciji za osvajanje CL, vjerovatno ne. cini mi se da moratti i branca hoce da stvaraju ekipu koja ce kroz 2-3 godine biti opet na tom nivou. znaci, moze se ocekivati da dovedu pojacanja, ali vjerovatno ce to biti mladji igraci.

Link to comment

pa nadam se da je moratiju dosta onog pre-mancini intera, i da neće dozvoliti više da se ponove 90-e. očigledno je da inter mora dobro da izabere i trenera i igrače, moraju više da biraju nego drugi (jebemu, specifična je to sredina). pare nisu problem, inter je verovatno jedini italijanski klub koji sve ove godine nije imao finansijske probleme, problem jedino može da bude nedostupnost najboljih i najskupljih. gasperini mi baš ne uliva poverenje, ali ipak je rano otpisati ih i vraćati u onaj limbo iz 90-ih.

Link to comment

sta je tacno 'ovo'?doveli su dobrog trenera koji igra veoma atraktivan fudbal. oni koji su bolji od njega iz raznih razloga nisu dostupni.sto se igraca tice, niko im josh nije otisao, dovode jednog od vecih juznoamerickih talenata. ne znam na osnovu cega ovo podsjeca na devedesete. mislim, mozda ce se ispostaviti tako, ali ne vidim da do sad ima uopste dovoljno materijala da se bilo kakvi zakljuchci izvlace

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...