Jump to content
IGNORED

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

Da ga jbm, od kad to anarhisti racunaju na protivpozarnu zastitu?Napaljene budale, i to je to. Sto je najgore, ispasce da svako ko brani zdrav razum danas brani Gazde. Cak ni za to Gazde nisu krive <_<
Koji anarhisti ? Par snobova sa dve knjige i tri parole ti pricaju o debeloguzim gazdama koji ne postuju protivpozarne propise ?Za sat-dva utonuce u san, glave uronjene u jastuk tretiran Lenorom dok ce ih Ken sa kojim su se igrali do pre par godina posmatrati iskezen sa police. TV ce ugasiti da im ne smeta buka demonstranata. Edited by Logotet
Link to comment

Ko god da je bacio koktel je ubica i zlocinac icice u zatvor i odrobijace svoje. Ako to nije bilo jasno jer sam vest pasteovao sa kontra punkta pa se sad ocekuje neka vrsta sumanute apologetike jedne napaljene budale kojoj je ovo bio povod da ide i da se izivljava, onda je valjda sad jasno.No takodje ako je nepostojanje pozarnih stepenica u banci rang trivijalnosti a la "vatra i mrtvo telo" i "sam je skocio" i da je vlasnik banke apsolviran bilo kakve odgovornosti u ovom slucaju, onda bih tu stao. Da, tu bih stao.

Link to comment
Stoga su mi bljutavi ovi protesti u Grčkoj. Ne mogu da se oduprem utisku da su najobičniji izraz onog odvratnog muvačkog i burazerskog mentaliteta koji i svi mi koji smo makar neko vreme živeli u Srbiji vrlo dobro poznajemo
Ima toga, ima. Onako randomli.A nesto se vidim i brisalo....
Uf tačno bi vaskoliki univerzum implodirao kada bi ti makar samo jednom interpretirao bilo šta što neko napiše onako kako stoji a bez tvog patentiranog podlog imputiranja. (Ne brini, znam da je to jače od tebe - takva ti je ličnost - histrionična - a slaba samokontrola. Više voliš ljudima da stavljaš reči u usta nego leba da jedeš). ...To što ti ne možeš da prihvatiš da su Srbija i Grčka među najkorumpiranijum društvima u Evropi gde se plaćanje poreza naveliko izbegava i gde je muvačina i masovno lađenje kurca prosto default način života je zaista isključivo problem koji ima lokus u tvom poimanju realnosti. Ali izuzetno je podlo učitavati u ovo što sam ja rekao sad nekakav genetski element. Gde sam ja bre uopšte pomenuo gene?Mozak se formira i na osnovu iskustva. Ljudi se prilagođavaju okruženju da bi opstali. Prosto je statistički verovatnije da ćeš više prirodnih muvatora i vatača krivina po defaultu naći među Srbima i Grcima nego među Fincima i Šveđanima. Jebali te geni da te jebu. Edited by bus
Link to comment
No takodje ako je nepostojanje pozarnih stepenica u banci rang trivijalnosti a la "vatra i mrtvo telo" i "sam je skocio" i da je vlasnik banke apsolviran bilo kakve odgovornosti u ovom slucaju, onda bih tu stao. Da, tu bih stao.
Cemu zamena teza? Kakav crni protivpozarni sistem? Kakve to veze ima sa pravdanjem barabe koji je pobio ljude u toj zgradi?Ponovo se pitam - od kada (u tekstu potpisani kao) Anarhisti racunaju na protivpozarni sistem?Debelo ste se zabunili sa ovom "pravedom pobunom". Hoces da izvrsis pritisak na sistem? Koji je cilj? Logicni, realni zahtevi? Edited by CowBoy
Link to comment

@ CowBoySa pravdanjem barabe nema apsolutno nikakve veze, ima pak veze sa sansama zrtava da prezive.Ulicna baraba ce da dobije svoje, pitanje je dal ce da dobije ova korporativna.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
No takodje ako je nepostojanje pozarnih stepenica u banci rang trivijalnosti a la "vatra i mrtvo telo" i "sam je skocio" i da je vlasnik banke apsolviran bilo kakve odgovornosti u ovom slucaju, onda bih tu stao. Da, tu bih stao.
Ovo je potpuno u rangu navijačkih saopštenja. Fiktivni službenik čak nije našao za shodno da pomene retarde koji su svesno i namerno ubacili zapaljivu napravu u objekat u kome su živi ljudi. Možda je Bris Taton zapravo poginuo tako što je udario glavom u parče kaldrme iz raskopane ulice, pa bi za njegovu nesreću trebalo kriviti komunalne službe i gradsku vlast?Usput, zašto bi se bilo koji anarhista kecao oko ove sumanute priče, kad još uvek ne znamo da li je to uradio neko od njih ili naprosto neki navijač Olimpijakosa? Edited by henrik larsson
Link to comment
Kako je bedno kad covek zivot zivi po onoj "brani gazdu jer pored gazdinog stola brojne su mrve".
zajebos se smelinze. ja nemam gazdu. ja sam ti veliki brat.zekim se i s gazdama i radnicima..nego, i spit on all of you. kakvu samo mrznju ovde prosipate i sta mislite jedni drugima...
Link to comment
i ja bih da kazem da je cisto preterivanje optuzivati grke da su ziveli u blagostanju i sirili se preko gubera sa sto-dvesta evara mesecno dodatka za topli obrok i slicne gluposti?
100 evra mesecno x 12 = 1200 evra.Igrom slucaja tih 100 evra je jedno 6-10% prosecne plate.Igrom slucaja ako jos malo poslozis cifre, to mu upravo dodje rupa u kojoj je Grcka.
Link to comment
zajebos se smelinze. ja nemam gazdu. ja sam ti veliki brat.zekim se i s gazdama i radnicima..nego, i spit on all of you. kakvu samo mrznju ovde prosipate i sta mislite jedni drugima...
u jebote ti bi da budes i Jeshua i Marija iz Magdale u jedno, e ne moze
Link to comment

Mene sve ovo opasno podseća na raspad Jugoslavije. Bogati sever i siromašni jug. Oni sa severa kukaju kako oni na jugu troše njihove krvavo zarađene pare i ne rade ništa. Oni sa juga kukaju kako oni sa severa eksploatišu njihove resurse. Zajednička valuta polako gubi smisao. Valjda neće zaratiti kao mi nekad.

Link to comment
×
×
  • Create New...