Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

Gazelu vec imamo, pa nek joj drustvo pravi Žirafa. Od tih zooloških predloga se makar ne diže kosa na glavi kao od pomena imena pojedinih javnih poslenika.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

Most na Adi je OK naziv, a ukoliko se traži neka simbolika, onda bi Most Ive Andrića/Andrićev most bilo najprikladnije. Naš pisac, nobelovac, živeo u Beogradu, pisao o mostovima koji spajaju ljude... Ima li jače ličnosti za tu svrhu?

Link to comment
Vidi ovoga ...Gagarin vec ima ulicu i to onoliku ...Sta bi ti da se vozis i da stalno pricas sa kosmonautom?
ja sam trazila da se navr mosta metne gararin, ko onaj na ganarinskom trgu u moskvi. i da baca neke vatrene kugle!al niko ne slusha ^_^
Link to comment

Kakvo god da mu se ime da, mora da se ispoštuje red i to sve zajedno osvešta i izabere slava. Svetog Mrke Preuranjenog ili Svetog Čiče Antifašističkog.BTW, oće li sad sa njega biti skokova u vodu kao u Mostaru?

Link to comment
ne čuh to do sada. otkud "Faraonski"?
Meni pada na pamet da mu se doda ovo oko pa da bude sauronov, bilo bi mnogo kulje. Jos sa Slavije da biju munje iz teslinog toranja, ih, zemlja mordor balkana, it's now official :D Eye_of_Sauron.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJFZAE65UYRT34AOQ&Expires=1312977038&Signature=Y5Ubrk%2FYHGMyKkETVYgwTi2mrso%3D
Link to comment
Kakvo god da mu se ime da, mora da se ispoštuje red i to sve zajedno osvešta i izabere slava. Svetog Mrke Preuranjenog ili Svetog Čiče Antifašističkog.BTW, oće li sad sa njega biti skokova u vodu kao u Mostaru?
E ako ce da se skace sa njega onda cemo lako za naziv SkociBoriseKostunice....
Link to comment

Sava je jako plitka na delu kod Ade gde most prelazi ka cukarickoj strani. Svako ko skoci odatle zivog ga nece izvuci. Raj za samoubice u najavi.

Edited by Bane5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...