Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

sace. samo sto nije.ja cekam da se popnem na nju sa petlje u sumadiji i da sidjem na petlji u mitel evropi, tek tada cu smatrati da cuprija radi svoj posao.

Edited by foto
Link to comment

Izgleda da ce biti kao sa reprezentacijom Srbije u fudbalu: prva istorijska utakmica, prva istorijska utakmica kod kuce, prva istorijska zvanicna utakmica, prva istorijska utakmica u crvenim dresovima, prva istorijska na zvanicnom takmicenju...

Link to comment
prespojilo
most zorana i nenada :lol:edit - to je predlog borisa broza za ime mosta Edited by kojot
Link to comment

Da, predlog mu je bio lagano spontanopritiskajući, al najbolje ono ipak narod će sam nazvati.. I koji moj se on tamo utrpa, da govori pored Hajdina ( :Hail: ), pa ajd, i posle Pirgavog koji je prvi čovek ove varoši.Al maneken kad poče da bogoradi, bljak

Link to comment

moj prvi pik za ime je 'svetog Save' (st. Sava's bridge) ili 'beogradski'. kako biste vi? mislim da ce narodski biti 'novi most' jer tesko da ce uskoro jos neki.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

ozbiljno me zanima kako li ce da ga nazovu. od licnih imena jedini kandidati su po meni sv. Sava i Tesla od ostalog nista mi ne pada na pamet sem beogradski.inace izgleda super.edit: procitah jos neke predloge: 'Evropa' i 'Dusan silni' ne zvuce lose.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Tesla vec ima aerodrom, spomenik i muzej. Djindjic ima bulevar (mozda i jos nesto). Davati mu ime po Bogdanovicu je bar po meni preterano jer se on nije toliko istakao. Mozda da dobije po nekom neimaru il pesniku. Moze i nekog od nasih odlicnih pisaca iz 19. i pocetka 20. veka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...