Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

Ima smisla to što kažeš.Za lift ćemo videti kada se završi, pa kada budemo videli kako sve to izgleda.Ali deluje mi kao da neće biti potrebe za lift kao na Brankovkom jer ima lakši pristup.
Link to comment
SPO: Most na Adi po Dražinom imenu
Beograd -- SPO će uputiti zahtev da se deblokira postupak rehabilitacije Dragoljuba Mihailovića, kao i da se novi most na Adi nazove po komandantu Ravnogorskog pokreta....Predstavnici SPO i Republičke asocijacije za negovanje tekovina Ravnogorskog pokreta tom prilikom će obrazložiti inicijativu da se 17. jul proglasi danom sećanja na žrtve komunističkog terora i da se na Adi izgradi memorijalni centar posvećen generalu Mihailoviću i pripadnicima Ravnogorskog pokreta i Jugoslovenske vojske u otadžbini.
Link to comment

Budale. A taman je zamirala ta podela i borba između partizana i četnika i čak i potraga za Dražinim kostima nije pobuđivala prevelike emocije u narodu i nađu se budale da potpiruju vatru i bude demone prošlosti.Što se samog mosta tiče mislim da bi uskoro trebalo očekivati spajanje sa NBG-om. Strane su se opasno približile i deluje kao da je razdaljina manja od 10 metara.

Link to comment
Kako samo uzivamo u podizanju Pilona na sve vecu visinu, i u ocekivanju neumitnog trenutka spajanja
Pilot se već odavno podigao. Sada željno čekamo spajanje.
Link to comment

Baš sam se pitao gde mu je šiljak. Jer kada su snimali emisiju o mostu pričali su da lik koji je snimao čekao da počne završavaje pilona. A on je čekao završavanje nalivanja/betoniranja pilona?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...