Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

A jel ce da se tusiramo zajedno, mislim posle, a moze i pre, tj da se kupam ja nedeljom il da cekam utorak. Ponecu i onaj klizavi sapun sto najvise obozavas.... imam i novi trljoguz da vis' kaki je simpa.Nadam se da si vezbao ovih dana, nemo da imam primedbe..vidimo se utorak u zdarvlju i veseljuRodjeni
samo nek si ti meni ves`o, a za sapun cemo lakopozdrav matori , i drz` se u utorak :-)
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

ima balon u mirijevu gde mi igramo, ne znam da li je neko tamo proveravao, obično se da naći neki termit.e da, reč je o veštačkoj travi, ništa čohana podloga.

Edited by L'arko
Link to comment
A sto vi ne igrate lepo na FF?
igram nedeljom i imam zglobove koji više nisu sposobni da odrade dan za danom...elem u mirijevu imate termine subota u 17 h, nedelja u 12, 13, 14, 15...termit je 4 soma. Edited by L'arko
Link to comment

Mislim, ima u Makišu 1 ekstra balon, vikendom skoro svi termini slobodni...Elem, što se mene tiče vidimo se u sutra veče. Još samo da neko od neutohtonih Zvezdaraca prikači mapu za nas sa neustrougarskih teritorija...

Link to comment

Evo slika:ff1.jpgff2.jpgff3.jpgKrucijalno bitne stvari:- Ovo je lokacija restorana, obeležena sa velikim A (i PlanPlus naslućuje jedno gromko a™ ovoj lokaciji)- Date su tri slike sa tri različita nivoa zuma, čisto da imate predstavu koliko je ovo čudo udaljeno...- Gde je balon u odnosu na restoran?- Gde ovde ide autobus 65? Deluje mi da je blizu njegove zadnje stanice

Edited by Filipenko
Link to comment

Ne znam de je balon, ali 65 ide sledecom paralelnom ulicom na gore... 65 staje u podnoziju ulice gde je restoran (prek puta stanice je groblje :) )

Edited by adasevic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...