Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Svaka 1 čast, uspeli ste da userete idealan termin na pristojnoj lokaciji, teškom mukom stečen u krvi, znoju, vrelom semenu i goveđem loju.Ja ću pokušati da odem sa Igorom i da vidimo da li je ostalo nešto i da li se sranje može pokrpiti. Plan je sledeći - 7,8 stalnih plati ceo mesec, oni koji se pojave povremeno svaki put plaćaju regularan iznos po pojedincu, u zavisnosti koliko ljudi dođe. I svi mirni i sve regulisano.Aj sad da čujem da li ima dovoljno ljudi za tu varijantu ili da gasimo celu priču i da skupljam drugu ekipu.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka 1 čast, uspeli ste da userete idealan termin na pristojnoj lokaciji, teškom mukom stečen u krvi, znoju, vrelom semenu i goveđem loju.Ja ću pokušati da odem sa Igorom i da vidimo da li je ostalo nešto i da li se sranje može pokrpiti. Plan je sledeći - 7,8 stalnih plati ceo mesec, oni koji se pojave povremeno svaki put plaćaju regularan iznos po pojedincu, u zavisnosti koliko ljudi dođe. I svi mirni i sve regulisano.Aj sad da čujem da li ima dovoljno ljudi za tu varijantu ili da gasimo celu priču i da skupljam drugu ekipu.
Nemam nista protiv ako se vecina slozi, mada je vecina bila protiv toga da se placa mesec dana unapred tako da ne znam da li ce ti upaliti. Ne bi bilo lose da se cujes sa Beowl-om jer je on razgovarao sa gazdom pa da ga ne ispalis bespotrebno. Inace, gazda je ispao totalna pizda i bilmez i ja bih zbog toga rado glasao za bilo koji drugi balon, ali posto nemam vremena da sam trazim taj drugi balon cutim i pokrivam se usima.
Link to comment
Ja zaista ne vidim zašto je realno problem da se plati mesec unapred.
Otkud znam. Meni je svejedno, iako sumnjam da cu iskoristiti i pola termina koje cu platiti. Medjutim, da je ispao pizda, ispao je pizda. U letnjim mesecima termin i pre i posle nas je otpao jer je likove mrzelo da igraju po vrucini. Mi nismo omasili nijedan termin otkad igramo u tom balonu i trebalo je to da ima u vidu.
Link to comment

Placanje mesec dana unapred, ce mozda neke neodlucne ipak terati da dolaze redovno... sto i nije toliko loshe, a koliko je gazda ispao bilmez, to je jedna stvar, ali sudeci po mom pokusaju trazenja balona, gde ne moze utorak-sreda zbog lige sampiona, cetvrtak zbog eurolige, petak zbog svaleracija/pijancenja, nasao sam slobodne termine samo u balonima koje se nalaze u delovima grada za koji verovatno pola forumasa nije culo...Elem, 1 siguran glas za ponedeljak 22h mesec dana unapred...

Link to comment

Dragi moji foooruuumasi, posto smo pojeli g. i odustali od jedinog normalnog termina u pristojnom objektu, ostaje nam samo da se kolektivno u...., ili da pokusamo da spasemo sto se spasti moze. Molim naj agilnijeg, naj visprenijeg od nas da proba da ponovo ugovori istu stvar. Placanje mesec unapred je ok. i nece predstavljati problem (racinam da nam je prosecan odziv bio preko 10).Sto pre to bolje, inace, izgubicu i ovo malo kondicije i energije u mojim manekenskim nogama,pozdrav svima Rodjeni (ranije Igor)

Link to comment
Jel moze neko nov da se pridruzi toj fudbalskoj svetkovini? Makar na jednodnevnu probu?
Ja bih uvek rado igrao 1 FF, ali sam 30km od BG-a. Tako da ću reći ono što kažem uvek kada su ovakve varijante u pitanju: ako je neko voljan da ide iz NS-a, Inđije itd starim putem, a voljan je da idemo na 1 FF i pri tom podelimo troškove putovanja, ja sam uvek za. Valjda ima 2, 3, 4 (kako bi put manje izašao) Novosadska forumaša koji bi peglali, i valjda 1 od njih ima kola. Znam da je sve to teško da se pogodi, al šta košta da pitam..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...