Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bojim se da cu morati kasno da otkazem, poshto su blagi bolovi u stomaku za tri sata postali nepodnoshljivi i imam temperaturu. Trudim se vec 20 minuta da krenem nekako (imao i neke druge obaveze), ali stvarno ne ide. Sorry.

Link to comment

Људи су ишли у колонама, и ником није смет'о ветар што је дув'о... Могла се осетити нека сета у очима форумаша због последњег меча у балуну Фут. Неке старије куке (Беол, Адашевић, ЛеБрон...), нису могли да смогну снаге и опросте се часно... Једва смо се скупили, и започели утакмицу...Са једне стране су играли, Игор, Флегма, Белај, Аца, и два Белајева ортака(у даљем тексту - Рацо & Синиша). Тереном су доминирали : Сморенко, Филипенко, Ли Харперенко, Медболенко, Раденко и ја... Иако смо рутински отворили утакмицу, лагано опуштање је могло да нас кошта победе, ипак искуство старих вукова је пресудило, те смо однели победу и тако увеличали крај ове сезоне...Оба тима су имали исти број бодова, исту гол разлику са истим бројем датих и приммљених голова, те се доигравање наставило у Ужицу, где су Харпер и Флегма добро почели, док је Филипенко све изненадио ражњићима, инстед ов тјевапи, ипак ова мала егзибиција га није спречила да однесе МВП трофеј у своје витрине... Следећа сезона нас очекује ускоро, чим нађемо нови балон...

Link to comment

zvao i svi termini radnim danima uvece su puni. molim nekog kome je zgodno da svrati do kolosa ("ja do kolosa mogu peske" by harper) i vidi da li mozemo tamo da nadjemo termin.

Link to comment
zvao i svi termini radnim danima uvece su puni. molim nekog kome je zgodno da svrati do kolosa ("ja do kolosa mogu peske" by harper) i vidi da li mozemo tamo da nadjemo termin.
Sto mjenjate balun?Kolos vise nije mjesto gdje se pika fudbal, sada je opet splav sa onom narkomanskom muzikom... ;)
Link to comment
Sto mjenjate balun?Kolos vise nije mjesto gdje se pika fudbal, sada je opet splav sa onom narkomanskom muzikom... ;)
То само до 20 септембра... а и кад се већ правиш важан, нађи нам ти неки балон близу јефтине кафане...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...