Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Olimpijski komitet Velike Britanije je tek juče saznao da kriket nije olimpijski sport, te su mi u svetlu novonastalih okolnosti dozvolili hitan povratak iz Pekinga i nastup na večerašnjem FF.7

Link to comment
Ne dolazim veceras i sledece dve nedelje...
ne igra se nedeljom nego ponedeljkom...izvalio sam da svaki put kad pogresim mi primimo gol a to je zato sto moju gresku nema ko da ispravi dok recimo flegmino vaterpolo sidrasenje rezultuje gubitkom lopte medjutim tu sam ja da sprecim kontru i da zaustavim loptu dupetom, genitalijama i ostalim organima...divno je bilo cuti da petkovic postuje harpera i njihova rasprava na kraju je smorila cak i jednog smorenka pa je covek vrlo brzo zapalio a i ja sa njim...danas nas je bilo malo a njih jos manje pa smo morali da im damo filipenka koji me je jednom pretrcao i to posle toga sto je gradio loptu nekih 20 sekundi i kad je video da sam se smorio od cekanja krenuo u pun sprint...i posle se neko pita zasto propada srpski fudbal...kako da ne propada kad ga igraju sve neki smaraci
Link to comment

Filipenko je nastavio pobednički niz. Lakoća pokreta i brzina vetra kojom osvaja teren deluje stimulativno kao miris medovine i kajmaka u halama Valhale gde hrabri žive večno, spremajući se za Ragnarok. Protivnicima više sreće drugi put, ko god da budu bili. Kao i svako ko misli na budućnost, već sastavljam advokatski tim koji će se baviti tužbama za izazivanje steriliteta brutalnim volejima, a o duševnom bolu da ne govorimo. Totalna dominacija se nastavila i u Užicu, gde ponovo niko nije naručio više...Potez meča je imao neko, ne sećam se ni ko ni kakav je bio, ali se sećam da je bilo mnogo dobro.edit: ah, da, akcija iz tri poteza za gol, sve na prvu, nebojša i harper, predivno...

Edited by Filipenko
Link to comment

Uzeli Filipenka koji je bio toliko odusevljen smenom Djukica da je blistao na obe strane terena. U odbrani britka sablja, u napadu jos britkija krckalica za jaja. I, naravno, pobedili. Sitan vez Harpera, vunovlacarenje Nebojse, vihorni prodori Preze i maestralno pridrzavanje za dve mantinele istovremeno Asucka bili su fina podrska za Filipenkovu partiju zivota. Malo nas je ometao Flegmasin koji je iz Egipta dosao pun snage, ali svi znamo da jedan gnu ne cini prolece. Osim njega, protivnik uglavnom kukavan. Da nismo primili par supackih golova ovo bi bilo vece za pamcenje.Doduse, Shimpr je bio toliko razocaran sto Popinsova nije dosla da ga gleda (iako je najavila) da se jadan nije mogao sastaviti sa loptom. Kad je mlad i neukusan pa veruje moderatorima. <_<

Link to comment
Doduse, Shimpr je bio toliko razocaran sto Popinsova nije dosla da ga gleda (iako je najavila) da se jadan nije mogao sastaviti sa loptom. Kad je mlad i neukusan pa veruje moderatorima. <_<
Уместо да дође у кафану, после утакмице се брзо упутио кући, да тихује...
Link to comment
Doduse, Shimpr je bio toliko razocaran sto Popinsova nije dosla da ga gleda (iako je najavila) da se jadan nije mogao sastaviti sa loptom. Kad je mlad i neukusan pa veruje moderatorima. <_<
Уместо да дође у кафану, после утакмице се брзо упутио кући, да тихује...
grešna sam i ništa što kažem ne može me iskupiti. ostaje nada da će veliko sportsko srce naći snage da razume i oprosti. na meni je da pokušam da ispravim svoje greške prvom sledećom prilikom.
Link to comment

Fudbal ponedeljkom je prirodno stanje stvari, aksiom koji se ne dokazuje i vaseljenska konstanta. Ako dolazi do nekih promena, tek onda to treba postovati (kada se ne dolazi i sl.) Ali nemojte paničiti, jer u slučaju da se i ništa ne kaže, zna se kada se i gde fudbal igra...BTW, 2

Link to comment

ja cu morati da vas ovog i sledeceg ponedeljka uskratim za svoje prisustvo, a cekam potvrdu od ace za danas.edit: ni aca nece moci danas, ali se on vraca sleedceg ponedeljka na teren. mora da prezdravi.

Edited by smorenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...