Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Realno, užasan sam. Aerobni prag mi je 30s trčanja. Posle toga noge ne slušaju. Doduše, to ne opravdava grobare za brojne nam nedosuđene penale, kao i 1 nepriznat gol (iako je lopta celim prečnikom prešla preko linije gola, to se videlo i sa tribine). Treće poluvreme je definitivno™ ispunilo očekivanja. Nažalost, više sam očekivao od nekih trećepoluvremenskih vedeta, ali dobro...

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

bas je bilo interesantno videti brdo nepoznatih ljudi na tribini a nisam ih sve ni zapamatio...nesto mi je adasevic posle objasnjavao ko je ko i valjda su to bili venom i walker ako sam dobro shvatio...preza se zalio da su mu se oznojile gace kao posledica silnog trcanja...samo vi gurbeti i dalje trcite a mi cemo da i dalje zatvaramo balone

Link to comment
i Popinsova (metar i cevap i jedva preko cetres kila) koja ne da nije opravdala svoj gurmanski identitet nego je celu noc pila ice tea od breskve, nakon sto je konobar hteo da je bije kad je narucila nekakav Tequila Sunrise ili tako nekako.
energicno protestvujem i odlucno demantujem ovu gnusnu laz. ne znas ti kako sam ja lepa kad se nasminkam i jesna i visoka, samo kad su pogodni uslovi. nego smorio marvin gej s hvalospevima princu vilijamu, a i uca insistirao da idemo u obilazak manastira po vojvodini i uzoj srbiji.bice prilike da istaknem svoje nadaleko poznate talente. sledece nedelje cu doci da navijam. za simpra. vi ostali ste nebitni likovi.
Link to comment
energicno protestvujem i odlucno demantujem ovu gnusnu laz. ne znas ti kako sam ja lepa kad se nasminkam i jesna i visoka, samo kad su pogodni uslovi. nego smorio marvin gej s hvalospevima princu vilijamu, a i uca insistirao da idemo u obilazak manastira po vojvodini i uzoj srbiji.bice prilike da istaknem svoje nadaleko poznate talente. sledece nedelje cu doci da navijam. za simpra. vi ostali ste nebitni likovi.
Hajde, hajde, Tvigi, ne bilo dolaziti u OOzice i rusiti tesko steceni "jesic" ugled pred tolikim brojem forumasa. Nit' kilaza, nit' odgovarajucih kosulja. Zamalo htedoh reci da treba da ucis od Filipenka ali sam se na vreme setio da je on svoju havajku u zivim bojama zamenio 1 zvanicnom PPP majicom, broj XXXXXXXXXL. Edited by harper lee
Link to comment
dogodine u... ovaj..sledece nedelje u oozicu! <_<
Na zalost, sledece nedelje propustam sudar titana zbog radi fucking sluzbenog puta. Mada, verovatno se vraca Flegma tako da FF nece nista izgubiti na tonazi. :lol:
Link to comment

4. aca5. osvajac zlatne medalje na OI, svetski sampion i evropski vicesampion, visestruki prvak srbije, i osvajac nebrojenih medalja na balkanskim igrama u smorenosti

Link to comment
4. aca5. osvajac zlatne medalje na OI, svetski sampion i evropski vicesampion, visestruki prvak srbije, i osvajac nebrojenih medalja na balkanskim igrama u smorenosti
Hteo si reci u smaranju. :rolleyes:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...