Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima nas iz Beograda za jednu ekipu, pa bi mogao da padne dogovor za jos jedan termin, eventualno... A sto se ove prve tekme tice, ovi nasi internacionalci bi voleli da nastupe. Dakle, ja cu da bacim jedno obavestenje za neki ponedeljak, pa kad organizujemo sopsteve nredove, javljamo vam.
Ako ne možete da se organizujete za prvi nailazeći ponedeljak, probajte makar za sledeći.A ove ako Učitelj ne izvuče iz nokdauna, niko neće.
Link to comment

Učo, nadam se da ti je jasno da pravo nastupa na 1 FF imaš samo ukoliko se svečano obavežeš da ćeš sa ostatkom ekipe posle utakmice overiti poznati splav pod imenom SUR "Užice"...

Link to comment
Učo, nadam se da ti je jasno da pravo nastupa na 1 FF™ imaš samo ukoliko se svečano obavežeš da ćeš sa ostatkom ekipe posle utakmice overiti poznati splav pod imenom SUR "Užice"...
Treće poluvreme je nešto što se podrazumeva samo po sebi...
Link to comment
Opa, sastav FFa dugo nije bio ovako reprezentativan. Doći ću i ja, makar u formi posmatrača.
Molim!!??? <_< Sastav 1 Plemenite Institucije je uvek reprezentativan. Ucitelj tek treba da se dokaze u restoranu zdrave hrane SUR OOzice u satiranju 1 ovala pred pravednim ali strogim okom zirija u sastavu Filipenko, Apolonenko, Apolon i Strvobudz.
Link to comment
Specijalno za tu priliku dovešću i Sabijatora i Lorda Nerevara.
A na meniju ce verovatno biti ptica Fenix :lol:Dolazim i ja, naravno kao posmatrac :) Edited by adasevic
Link to comment
A na meniju ce verovatno biti ptica Fenix :lol:Dolazim i ja, naravno kao posmatrac :)
Jel' dolazi neko da igra? :lol: Ne bi bilo u redu da tolika publika sat vremena gleda u prazan teren. :unsure: Edited by harper lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...