Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Синоћ пре ФФ-а сам се нашао са Короманом и Мијаиловићем, и пописмо по коју... па сам мало каснио на фудбал... срећом капитенску траку ми нису одузели јер је нисам ни имао...

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajde malo o tom dopingu, nije lepo da drzite forumsku javnost u neizvesnosti :)
Adasevicu, oporavljaj se pod hitno. Em nam fali jedan disciplinovani i odgovorni igrac, em je Nebojsa postao nepodnosljiv u svojim kvazi-boemskim izdanjima. Umalo ga Rade sinoc istrezni bejzbol palicom. :lol: Inace, nasa granitna odbrana na celu sa virtuoznim Prezom i nesavladivim Lebrotnicom na golu junacki se borila sa jacim i treznijim protivnikom. E onda je doajen samostalnog ugostiteljskog objekta "Staro Zarkovo", maneken vinjaka i neispraznjeno bure brlje, iz nekih razloga koji se nisu mogli uspesno detektovati usled alkoholnih isparenja, odlucio da stane na gol i mast je otisla u propast. Da smo imali mrtvog konja na golu i on bi prikazao bolje reflekse, a da je Kjubrik sinoc slucajno naisao smrtno bi se postideo zbog strahovite brzine odredjenih scena iz Odiseje (recimo onih sa pocetka filma).Treba nam jedan hitan transfer nekog crveno-belog forumasa koji ume da zadrzi loptu dok se ne vratis na teren. Sa igracem manje smo drzali nulu dok smo imali snage, ali zadnjih 15-20 minuta smo se prosuli. Edited by harper lee
Link to comment

Vidim da se ovde igra neki fudbal. Inetresantno je to, pa imam jedan predlog. Posto i mi blogeri sa www.mojblog.co.yu imamo odavno jednu ekipu, FK Blogeri, ako ste zainteresovani, mozemo da odigramo jedan pravi prvenstveni mec. Mi smo svi rekreativci, mada su pojedini trenirali nogometa. Jos bolja bi fora bila da sastavimo neku ligu forumasa, ukoliko postoji jos ekipa, nesto kao one medija lige, biznis lige i tako to. Mislim da bi to bilo bas interesantno za igrati i gledati.Pozdrav!

Link to comment
Vidim da se ovde igra neki fudbal. Inetresantno je to, pa imam jedan predlog. Posto i mi blogeri sa www.mojblog.co.yu imamo odavno jednu ekipu, FK Blogeri, ako ste zainteresovani, mozemo da odigramo jedan pravi prvenstveni mec. Mi smo svi rekreativci, mada su pojedini trenirali nogometa. Jos bolja bi fora bila da sastavimo neku ligu forumasa, ukoliko postoji jos ekipa, nesto kao one medija lige, biznis lige i tako to. Mislim da bi to bilo bas interesantno za igrati i gledati.Pozdrav!
Eto, rešismo i problem drugog termina :)Gospodo blogeri, gde biste želeli da odigramo prvi meč? U vašem ili našem terminu?
Link to comment

Pa najbolje bi bilo u vasem terminu, posto mi nemamo termin od pre jedno dva meseca kad su krenuli letnji odmori, pa onda pripreme, neki se nisu odazvali maticnom klubu jer su cekali inostrani angazman... Sve u svemu situacija kao u nekim nasim prvoligasima... Zapravo svim nasim prvoligasima. :-) Ranije smo igrali u Visnjici/Karaburmi u Coloseumu, nedeljom. Druga stvar sto imamo par internacionalaca iz Nisa i Novog Sada koji bi voleli da dodju na mec, pa cemo vam javiti kada nam odgovara. Kad je tacno vas termin, da ja javim ovim mojima da se organiziramo?Jos jednom veliki pozdrav, uz nadu da cemo odmeriti snage na terenu! :-)

Edited by svetskigigacar
Link to comment
Naravno,bice nam veliko zadovoljstvo!Hoces da igras ili samo da posmatras?
Jesi li ti normalan? Cova trenira americke fuzbalere.Mada, kad se prisetim mogucnosti za izravnjavanje racuna zbog onih zigomrziteljskih honorara. :wicked:
Link to comment
Jesi li ti normalan? Cova trenira americke fuzbalere.Mada, kad se prisetim mogucnosti za izravnjavanje racuna zbog onih zigomrziteljskih honorara. :wicked:
Nadao sam se da si to zaboravio ... <_<
Link to comment

Ljudi moji, da li je ovo moguće... Internacionalizacija 1 FF i Učin dolazak, sve u istom danu :blink:Učitelju, stanje stvari na terenu je trenutno takvo da ćeš morati da pomogneš ex žigoljubiteljima© koji trenutno nisu u stanju ni da izvedu treznu postavu na teren :lol:što se tiče gospode Blogera, predlažem da prvi meč odigramo što pre i da eventualno maznemo još jedan termin pa da igramo dva puta nedeljno. Jedino ne znam da li se njihovim igračima iz Niša i NS isplati da dolaze u Beograd na fudbal ponedeljkom uveče?

Link to comment
Jesi li ti normalan? Cova trenira americke fuzbalere.Mada, kad se prisetim mogucnosti za izravnjavanje racuna zbog onih zigomrziteljskih honorara. :wicked:
Uzimamo ga u nas tim :rolleyes:
Link to comment

proslavljao sam rodjenje sina :s_d: , a onda sam se setio da nisam otkazao fudbal :twak: i da vam ne bih pokvario zabavu dosao sam malo pripit :whistle: ...

Link to comment
Nadao sam se da si to zaboravio ... <_<
:lol: Jesam pamtilo ali ne i zlopamtilo. Dobro nam ti dosao a guranje, udaranje i sutiranje ostavljam za Filipenka. To je deo mog plana za agresivnu dijetu koja ovog vrsnog golmana, jos vrsnijeg pesnika i najvrsnijeg gurmana treba na kraju da dovede na prihvatljivih 95 kilograma.
Link to comment

Ima nas iz Beograda za jednu ekipu, pa bi mogao da padne dogovor za jos jedan termin, eventualno... A sto se ove prve tekme tice, ovi nasi internacionalci bi voleli da nastupe. Dakle, ja cu da bacim jedno obavestenje za neki ponedeljak, pa kad organizujemo sopsteve nredove, javljamo vam. Verovatno cemo biti u kompletnom sastavu. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...