Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

21.jul 2008.godine...-padala kisa -uhapsili Radovana -grobari pobedili na FFTako su se lepo radovali da smo se mi dogovorili da ih pustamo svaku trecu utakmicu...

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Utakmicu smo dobili par forfe jer je za mrskog protivnika igrao nas igrac koji nije transferabilan.2. Mnogo smo se istrosili jureci minus od sest golova koji je nastao tako sto smo pola utakmice igrali k'o poslednji bednici dok je pojacani mrski protivnik odigrao perfektno poluvreme.3. Melem na gubitnicke rane za mene je cinjenica da sam ubacio najsexy gol od kada sam poceo da igram forumski fudbal. :wub: Zadrzati loptu u sestercu izmedju tri protivnicka igraca, zaobici tvrdjavu od 127 kila i metnuti ga iz mrtvog ugla na cirka pola metra prostora do sada nisam uspevao ni sa teniskom lopticom. Steta sto mi je ta akcija ispustila i poslednji vazduh iz pluca tako da sam elegantno presedeo poslednjih 7-8 minuta gledajuci kako ostatak mog tima ne moze da se odbrani od protivnika koji je od tog trenutka imao igraca vise. :lol: 4. Klinton je seronja.

Edited by harper lee
Link to comment

Još jedan sjajan fudbal i još jedna demonstracija nadmoći. Konačnih 12 : 4 ne odslikava pravo stanje stvari na terenu, jer su ta četiri gola protivnici dali uz pomoć martinele, nas samih i nekih nevidljivih ljudi koji su skretali lopte prema našem golu. Aca se sit nadavao golova, Smorenko je bio poslovično pouzdan, Filipenko se podredio kolektivu, Flegma se uspešno nosio sa svojom debljinom, a Beowl je...šutirao :( Sve u svemu, kada se sabere, jasno je da je na pomolu nova era u forumaškom fudbalu. Slučajno ili ne, neuspesi konkurenata se poklapaju sa dolaskom Zdeneka Zemana, tako da upravo tu treba tražiti uzroke poslednjih poraza. Što se nas tiče, dok se pobeđuje - i Jokan je dobar :)

Link to comment

Samo da dodam da sam, onako kapitenski, na samom početku odlučio da ne zovem 1 čist penal prouzrokovan Lebronovim pokušajem da me trajno obogalji u svom kaznenom. Iako je prećutkivanjem tog brutalnog starta prekršen interni dogovor da se faulovi a naročito penali više ne praštaju, jasno je da se do kraja utakmice dobro dobrim vratilo, a pride su naša moralna superiornost i dominacija dosegli neslućene visine. Protivnik je u teškom nokdaunu.

Link to comment

Da si trazio penal dobio bi iako nije bilo ni p od penala...ovako si verovatno cekao da svi pocnu da kukaju nad tvojom zlom sudbinom u duelu sa strasnim golmanom krljatorom...duelu u koji si usao sa svojim dobro poznatim karate uklizavanjima.Moralnu superiornost su upoznale Harperove cevanice u duelu sa tobom,na 2 minuta pre kraja i pri rezultatu 11-4 za vas ;)

Link to comment

Ma sta se zanosite. Jasno se vidi Harperova dobra dusa u prethodna 2 duela. On vas uvek najvise sazaljeva, pa sada kad mene nema uspeo je da ubedi saigrace da vas puste da pobedite par puta cisto da se Filipenku malo povrati apetit, beowlu vera u engleski fudbal, a i Flegma nesto zabusava sa tom kafom u poslednje vreme :lol:Jos kada na to dodamo maestralan nastup vasih ljubimaca u gradu vetrova, ja nemam sumnje da je upravo to razlog vase 2 neocekivane pobede :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...