Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. FilipenkoOdmah da na početku naglasim da je Smorenko nadalje atransferabilan™. Sve i da vam dođu 3 igrača, njega ubuduće nećete moći dobiti. Nema adaševića i disproporcija brzih igrača u ekipama se sa 4:2 za vas spusti na 3:2, a odmah se tu nađe Smorenko da napravi 4:1. Upozorenje važi i za njega - gde mu je vahabijski ponos i želja za četiri device i medom Alahovim u raju pravednika pa da se tako nudi kaurima angry.gifP.S. Smorenko prekosutra neće doći, ali neka ovo stoji kao vopozorenije vo vjeki vjekov™...

Edited by Filipenko
Link to comment

2. acada ja necu biti nazocan kao sto je filipenko primetio. oko moje netransferabilnosti: nemamja nista protiv, ali mora onda da se javi neki drugi junak

Link to comment
Upravo zato da do priče ne bi više dolazilo...
:lol: E, jesi sampion. Ta bi prica brzo zamrla kad je ne bi svako malo pominjao.Nego sta cemo ubuduce ako jedna ekipa ne bude imala dovoljno igraca? Platimo termin i idemo kuci? Edited by harper lee
Link to comment
Nego sta cemo ubuduce ako jedna ekipa ne bude imala dovoljno igraca? Platimo termin i idemo kuci?
Ta ekipa dobije transferabilnog igrača, ništa prostije.
Link to comment

U jednoj od najboljih fudbalskih predstava ikada viđenih na ovim prostorima, a svakako najboljem forumaškom fudbalu ikada, mi™ smo pobedili njih™. Nakon ubitačnog starta, beowlovih bravura, Filipenkovih lucidnih poteya™, acinih probijanja po strani™, petovićevih vragolija i igorovih akrobacija, krajnji reyultat™ nije ni mogao biti drugačiji. Nošeni hukom juga koji je urlao "Igrajte ya™ Belaja?", mi™ smo prosto leteli po terenu sve dok nismo došli do 10-4. Tada su kod pojedinaca prevagnuli iskonski nagoni, došlo je do opuštanja, težnje ka egyibicionizmu™, pa su oni™ čak u jednom trenutku iyjednačili™. No, sve je išlo svojim tokom™ i do kraja je ipak bilo 2 raylike™ za nas™.Yahvalnost™ rekonvalescentu Pivu Etoviću, bez čijeg dolaska nas ne bi bilo ni za tih 4+1 i koji je i u terenu i na golu dosta pomagao i nama™ i njima™, uvek kada je trebalo. Pohvale ya™ beowla, strelca 25 od naših 14 golova. Hvala i vernim navijačima koji su ulepšali ovaj spektakl. Naravno, nakon fudbala se otišlo u tradicionalno Užice, gde je provedeno više prijatnih sati u teoretskoj raspravi da li je Bil Klinton najbolji ekonomski predsednik™ u istoriji Amerike, koliko je miliona dece u drugim zemljama pomrlo zbog toga, da li mi možemo biti objektivni prilikom procene Klintona jer nas je napao. Sve to uy™ simpatične paralele da je i Nemačka svojevremeno imala kancelara pod čijom je upravom doživela bum, koji je takođe odgovoran za smrt miliona dece i koga takođe ne možemo objektivno procenjivati jer je, iymeđu™ ostalih, napao i nas. Yaključak™ je bio aminovan™ - Hitler je bio bolji, jer je makar vodio otvorene ratove, a ovaj je ubijao potuljeno, u tyv.™ miru, pomoću sankcija.

Edited by Filipenko
Link to comment

jebem vas u zaključak. <_<mi takve visokoumne razgovore ne vodimo posle furunaškog basketa. eventualno stignemo do toga da li je bolje kupiti kokakolu od dve litre, ili dve od litar, i to je maksimum, jer se zbunimo.

Link to comment
Pohvale ya beowla, strelca 25 od naših 14 golova.
Bah, bilo bi 26 da nije bilo one stative sa 25 metara <_<I samo da napomenem da je William Jefferson Clinton 1 licemerna fekalija kakvu čovečanstvo ne pamti. Wesley Clark je za njega pojam čestitosti i vrline, a po odvratnosti mu mogu konkurisati jedino supruga mu, i Bono Vox.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...