Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Koji smo internacionalci... Posle štopera Yorka opušteno dovodimo i Čadikovskog na probu. Naravno, protivnik pomno pazi da ne naruši procenat srpstva u svojim redovima i boli ih uvo da se makar malo potrude da poboljšaju svoj očajni lineup.
Tacno. Ali mi imamo Prezu koji se toliko naputovao po svetu i toliko raznih ljudi poznaje da moze komotno sam da predstavlja brat bratu sedam do osam nacija. To sto ste vi amateri koji svoju medjunarodnu dimenziju popunjavate sa vise igraca nije nas problem.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji smo internacionalci... Posle štopera Yorka opušteno dovodimo i Čadikovskog na probu. Naravno, protivnik pomno pazi da ne naruši procenat srpstva u svojim redovima i boli ih uvo da se makar malo potrude da poboljšaju svoj očajni lineup.
Iz nekog razloga se zaboravljaju doprinosi pojachanja iz redova vatrenih...
Link to comment
Samo odmah da nesto razjasnimo. Ja cu njemu licno da zabranim da se vise pojavljuje na terenu dok se potpuno ne oporavi, bude li se ponovo posle desetak minuta uhvatio za ledja i izasao sa terena. Ne zbog nase koze vec zbog njegove kicme. Ljudi, imajte malo obzira prema sebi. Shvatam ja da ste sve go Supermen do Supermena ali shvatite i vi da pred svaku utakmicu prosvercujemo kriptonit iza vaseg gola. cool.gif Osmica.
To je i fora, oni dovedu rovitog Belaja, on izdrzi 10 minuta na terenu,a posle imaju opravdanje da bi nas dobili da je bio zdrav...
Link to comment

Fudbal bio ko i svaki drugi. Mi pobedili rezultatski, oni moralno. Posto Larson nije dosao, a Rade debelo zakasnio za nas je igrao i Smorenko. Bilo neizvesno do par minuta pred kraj, a onda smo dali 4 gola za ubedljivu pobedu. U trecem poluvremenu u 1 Uzicu Filipenko nam je prepricao sta 1 Milan Zivadinovic misli o stanju u Zvezdi.

Link to comment

Horor utakmica za majstore na petoparcu. Flegma je podbacio kao nikad u karijeri u svemu osim u pribavljanju akvizicije iz susedne drzave koja je dovedena da osakati ubojitog strelca Nasih u Seltikovom :wub: dresu. Akvizicija je temeljno odradila svoj zadatak (doduse slucajno) na junackoj keltskoj cevanici koja danas izgleda plavo i naduto kao poglavica Pikta.No, ni ti udarnicki radovi nisu pomogli Njihovima da izvuku ista osim casnog poraza, za koji su bili sazreli jos kad su nam na pocetku pozajmili Smorenka da pozadi zakrpi rupe nastale opravdanim izostankom 1 Adasevica (kojem zelimo uspesan oporavak od operacije). Na trenutke je izgledalo kao da ce divljacki start na cevanicu Kosovskog Kelta da se odrazi na rezultat, ali je isti junacki stisnuo zube, vratio se povredjen na teren i sacinivsi smrtonosni trougao sa Radetom i Nebojsom sa dve asistencije i dva gola potopio protivnicki brod. Na kraju je Nebojsa stavio tacku na i 1 rezantnim udarcem u malu mrezicu za bezbednih 4 razlike na kraju.Mi smo, naravno, opet postigli samo 11 vrljavih, slucajnih user golova dok je protivnik ubacio cak 7 prelepih golova za spice Sportske Galaksije, sto im je u segmentu umjetnickog dojma obezbedilo 1 estetsku i eticku pobedu na koju mogu ponovo da budu ponosni, kad vec ne mogu ni na sta drugo. :lol: Nama ostaje da se pokrijemo usima i ubelezimo jos 1 groznu, slucajnu, genocidnu i nicim zasluzenu rezultatsku pobedu.edit: Da ne zaboravim. Ako je neko uopste sumnjao samo da napomenem da se onaj Larsson, koji je sve odreda davio i podsecao na termin (+ iznosio odredjene zahteve) naravno nije pojavio. Covek zvani ispala je nastavio sa opravdavanjem svog nadimka.

Edited by harper lee
Link to comment
U trecem poluvremenu u 1 Uzicu Filipenko nam je prepricao sta 1 Milan Zivadinovic misli o stanju u Zvezdi.
Dozvolite, hocemo detaljnije o tome! Neka Filipenko sam isprica ili neka neko nedekvatno preprica! :D
Link to comment
edit: Da ne zaboravim. Ako je neko uopste sumnjao samo da napomenem da se onaj Larsson, koji je sve odreda davio i podsecao na termin (+ iznosio odredjene zahteve) naravno nije pojavio. Covek zvani ispala je nastavio sa opravdavanjem svog nadimka.
Imam aodoljiv utisak da povećano smaraš.
Link to comment
Dozvolite, hocemo detaljnije o tome! Neka Filipenko sam isprica ili neka neko nedekvatno preprica! :D
Све у свему, причао је како има позитивно мишљење у Ђори, о брачним односима који су за њега светиња, како је Кина морално саката земља док су наше девојке васпитаване у строго патријахалном стилу... нема шта велики Србин и још већи Звездаш...
Link to comment
Све у свему, причао је како има позитивно мишљење у Ђори, о брачним односима који су за њега светиња, како је Кина морално саката земља док су наше девојке васпитаване у строго патријахалном стилу... нема шта велики Србин и још већи Звездаш...
Hvala. Zaista dostojno 1 Zvezdasa i 1 Srbina! -_-
Link to comment
jel ova moja ekipa pobedila nekad osim onda kad sam ja igrao...doduse dva puta sam i izgubio
Niko se toga ne seca, ali oni tvrde da se to dogodilo...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...