Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Ključni momenat utakmice (bold) ostavio si za kraj. Ubr, Belaj se povredio posle 15 minuta a ne na polovini.
Па кад сте човека неспремног довела са сплавова... Добар вам скаутинг, следећи понедељак довуците са Таре омаленог академика из Гвинеје Бисао, да нам завуче волеј левом...
Vaš pobedonosni gol je delimično i rezultat Filipenkove briljantne taktičke odluke da kao jedini igrač u odbrani, prinuđen da izabere između Harpera i Petkovića, ostavi Petkovića koji je stajao ispred gola i kome je lopta bila upućena, i posveti se Harperu koji je u tom trenutku, obema rukama čvrsto naslonjen na ogradu, ulagao nadljudske napore da nekako ostane u uspravnom položaju i izbegne kolaps usled izlaganja preteranim fizičkim naporima.
Вешто сам побегао свом чувару и мени као врсном познаваоцу фудбала на 5-о-парцу, остало је само да посао рутински приведем крају...
Larssonu je blago zaigrao brk nakon što mu je Petkovićev polukilav šut prošao kroz ruke i završio u golu, ali nema veze...
Снага без контроле не значи ништа... то је био за'ебан шут са пуно "ефеја" на обе стране...
Sve u svemu, još jedna demonstracija moralne superiornosti sa naše strane.
Слажем се... опет ћете са пуно морала носити маркере Ф.К. Ђубретарац.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vaš pobedonosni gol je delimično i rezultat Filipenkove briljantne taktičke odluke da kao jedini igrač u odbrani, prinuđen da izabere između Harpera i Petkovića, ostavi Petkovića koji je stajao ispred gola i kome je lopta bila upućena, i posveti se Harperu koji je u tom trenutku, obema rukama čvrsto naslonjen na ogradu, ulagao nadljudske napore da nekako ostane u uspravnom položaju i izbegne kolaps usled izlaganja preteranim fizičkim naporima.
Stvarno su demonstrirali maksimalan ciganizam™. Gledam Harpera, čovek čuči i drži se za martinelu obema rukama i glavom klonulom dole, mislim da mu se nije slošalo jer uslovi nisu bili baš najhumaniji. Sa druge strane gospoda daju pas preko celog terena, i Petković očajnim ali očito vrlo dovoljnim šutem postiže gol angry.gif Pride, obratiti pažnju na "između harpera i nebojše petkovića" sintagmu, kao i konstataciju "jedini igrač u odbrani". :wub: Nameće se logično pitanje - đes'te vi, bolan?! :unsure: Adaševiću želimo brz oporavak! Da nam se od oktobra vrati čio i veseo!
Link to comment
Pride, obratiti pažnju na "između harpera i nebojše petkovića" sintagmu, kao i konstataciju "jedini igrač u odbrani". :wub: Nameće se logično pitanje - đes'te vi, bolan?! :unsure:
Gledam Harpera, čovek čuči i drži se za martinelu obema rukama i glavom klonulom dole, mislim da mu se nije slošalo jer uslovi nisu bili baš najhumaniji. Sa druge strane gospoda daju pas preko celog terena, i Petković očajnim ali očito vrlo dovoljnim šutem postiže gol angry.gif
Da li se to buni neko koga je 1 Preža pretrčavao, kao da je Kafu lično?
Link to comment
Ključni momenat utakmice (bold) ostavio si za kraj. Ubr, Belaj se povredio posle 15 minuta a ne na polovini.Vaš pobedonosni gol je delimično i rezultat Filipenkove briljantne taktičke odluke da kao jedini igrač u odbrani, prinuđen da izabere između Harpera i Petkovića, ostavi Petkovića koji je stajao ispred gola i kome je lopta bila upućena, i posveti se Harperu koji je u tom trenutku, obema rukama čvrsto naslonjen na ogradu, ulagao nadljudske napore da nekako ostane u uspravnom položaju i izbegne kolaps usled izlaganja preteranim fizičkim naporima. Larssonu je blago zaigrao brk nakon što mu je Petkovićev polukilav šut prošao kroz ruke i završio u golu, ali nema veze...Utakmicu je obeležila 1 žučna rasprava dvojice najstarijih igrača na terenu, čime su definitivno dali lep i svetao primer nama mlađima :lol:Sve u svemu, još jedna demonstracija moralne superiornosti sa naše strane.
Bog te, mislim da mi nikad nije bilo losije u toku utakmice nego poslednjih desetak minuta, a na kraju si i ti morao da zacinis nabijajuci mi saku u rebra. <_< Ovaj FF je stvarno postao 1 institucija i 1 kultni dogadjaj, tesko da bih se usudio da po onom paklu trcim zbog bilo cega drugog. To me, naravno, nije sprecilo da vam pospremim cet'ri komada :s_a: tako da je odgovorni Filipenko, zastrasen mojim svalerskim procentom realizacije, u odlucujucim trenucima i za svaki slucaj odlucio da cuva nas dvoje (mene i moju odbeglu dusu koju sam pokusavao da na'vatam oko mantinele) umesto mladjahnog Petkovica. Na vasu nesrecu, Mladjahn Petkovic se pokazao podjednako ubojit kao i udarna igla njegovog tima i tako to ide. Flegminjo je sinoc na trenutke pokazao 1 majstorstvo (a bogami i Filipenko, ko bi rekao da sa onolikom tonazom ume onako vesto da dribla), koje nas je zamalo kostalo utakmice no, na srecu, vec opisani za vas nemio dogadjaj u poslednjem minutu vratio je utakmicu u uobicajeni i logicni raspored.Valjalo bi razmotriti varijantu 4+1 sa izmenom dok traje ova vukojebina od vremena. Pocrkacemo k'o pilici.U ime vazda pobednickog tima nasem prinudnom kapitenu Adasevicu zelim uspesnu operaciju i brz povratak na teren.I da, bio je korner. :lol: Edited by harper lee
Link to comment
Pride, obratiti pažnju na "između harpera i nebojše petkovića" sintagmu, kao i konstataciju "jedini igrač u odbrani". :wub: Nameće se logično pitanje - đes'te vi, bolan?! :unsure:
Kako gde smo? Pa u napadu, igramo sexy fudbal za gol više u nadi da si ti u stanju da sam izađeš na kraj sa vihornim ski letačima koje protivnik ima u timu...
Link to comment
Bog te, mislim da mi nikad nije bilo losije u toku utakmice nego poslednjih desetak minuta, a na kraju si i ti morao da zacinis nabijajuci mi saku u rebra. <_< Ovaj FF je stvarno postao 1 institucija i 1 kultni dogadjaj, tesko da bih se usudio da po onom paklu trcim zbog bilo cega drugog.
Da znas... kad sam dosao kuci, toplomer je pokazao 39,5 te sam danas zasluzeno preskocio posao :)Fala na lepim zeljama...
Link to comment
67Bardo se vraća, berite kožu na šiljak.
Samo odmah da nesto razjasnimo. Ja cu njemu licno da zabranim da se vise pojavljuje na terenu dok se potpuno ne oporavi, bude li se ponovo posle desetak minuta uhvatio za ledja i izasao sa terena. Ne zbog nase koze vec zbog njegove kicme. Ljudi, imajte malo obzira prema sebi. Shvatam ja da ste sve go Supermen do Supermena ali shvatite i vi da pred svaku utakmicu prosvercujemo kriptonit iza vaseg gola. cool.gif Osmica.
Link to comment

910Stiže i jednokratno pojačanje iz Makedonije. Mlad, talentovan, loš u napadu, ali zato katastrofalan u odbrani, lako rešava situacije 1 na 2, a bogami i 1 na 3.

Link to comment

Koji smo internacionalci... Posle štopera Yorka opušteno dovodimo i Čadikovskog na probu. Naravno, protivnik pomno pazi da ne naruši procenat srpstva u svojim redovima i boli ih uvo da se makar malo potrude da poboljšaju svoj očajni lineup.

Link to comment
Koji smo internacionalci... Posle štopera Yorka opušteno dovodimo i Čadikovskog na probu. Naravno, protivnik pomno pazi da ne naruši procenat srpstva u svojim redovima i boli ih uvo da se makar malo potrude da poboljšaju svoj očajni lineup.
Toliko je očajan lineup da vodimo jedno 12-4 u pobedama...(nisam brojao,onako odokativno)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...