Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Uz cvrsto obecanje da ce mi posle meca biti narucena porcija cevapa, sopska i minimum 3 piva na racun kluba, spreman sam da se prodam i zaigram za nemile boje.
Ne dolazi u obzir. 10 ćevapa, 1 šopska i 3 piva su 1 pičkin dim, ali za pravog golmana, ne za nekog ko će da brani 20 minuta, onda ode u napad da glumi bukvu i viče svima: dodaj, dodaj, jebo te dodaj! Naravno, dodavanje 1 bukvi ima svrhu kao i šut sa pola, koji završi 4 metra iznad gola.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Usput, i 1 marketinška zamerka, za koju se smatram direktno odgovnornim - FF se veoma slabo predstavlja na Forumu, svodi se na suve činjenice, sastave, rezultate i poneko prepucavanje. Smatram (a i lično ću uložiti napor u tom smeru) da ga treba obogatiti zanimljivim fotkama obnaženih aktera, tračevima, insinuacijama, lažima, poluistinama i nekorektnim interpretiranjem izjava, kao i golicavima reportažama, video klipovima i sličnim stvarima. Grehota je da 1 od pinovanih mesta na Fudbalu krasi nepotpuni topić, koji se svodi na tešku suhoparnost. U tu svrhu, preduzimam akcije na odabiru PR službe, komentatora i još sijaset detalja koji su potrebni da 1 instituciji vrate stari sjaj.
što se tiče boldovanog, dovoljno je pogledati poslednjih par stranica :hepokockice:što se tiče audio&video materijala, ja sam odavno predložio da se svi otvorimo po 6-7 EUR i dovedemo Loknera. Pomenuta cifra je pojedinačno ekvivalentna ceni 10 ćevapa na luku u 1 Oožeecoo, što mislim da zaista nije mnogo ako zauzvrat dobijemo reportažu koja će obilovati komentarima tipa: "A zatim je loptu uzeo Flegma, majstor na petoparcu sa Bulbuldera, veliki sportsmen koji protivničkom timu uvek nudi kafu pre i posle utakmice""Za ekipu Skrnavih nastupio je i Nebojša Petković, zlatno dete one čuvene generacije kadeta FK žarkovo, kojoj je malo falilo da se popne na krov Evrope""Ovo je akcija koju je započeo kosovski božur Harper, jedan od najvećih bisera ikada stvorenih u našoj južnoj školjki""Dobru priliku je sada imao Filipenko, koji je uspešnu karijeru lajnbekera u Tampa Beju zamenio još uspešnijim nastupima na terenima malog fudbala u Srbiji""Ekipa Moralnih je u ovom meču bila predvođena svojim kapitenom koji se nedavno vratio iz pečalbe u Engleskoj, gde je ostao upamćen kao jedini čovek koji je uspeo da izazove prekid utakmice usled nedostatka lopti, budući da ih je tokom utakmice sve poslao van stadiona svojim ubitačnim projektilima"Mislim da čak ni Filip ovde ne bi odlučio da tih tričavih nekoliko evara potroši na ćevape...Naravno, ako Larsson ima neka druga rešenja glede medijske promocije najvećeg sportskog događaja u gradu (a i šire), rado ćemo ih razmotriti.
Link to comment

Između ostalog, palo mi je na pamet i izdavanje e-nedeljnika koji bi se finansirao iz sivih fondova, a bio koncipiran kao klasična žuta štampa. Konsultovaću se sa Filipom o tome.

Link to comment
Sve kombinacije na PM, a mogao bi da se pokrene 1 contest za davanje imena uglednom nedeljniku u najavi.
Aaaa... Ruznal? :unsure: ah, ne. Taj vec postoji. Izvinjavam se! :P :DEvo mog skromnog doprinosa 1 vasoj (a i ovog foruma) insteetoociji, ako ne zamerate: FF Revija, Total FF, Kebabs end Onions, TemPPPo.
Link to comment
Ne dolazi u obzir. 10 ćevapa, 1 šopska i 3 piva su 1 pičkin dim, ali za pravog golmana, ne za nekog ko će da brani 20 minuta, onda ode u napad da glumi bukvu i viče svima: dodaj, dodaj, jebo te dodaj! Naravno, dodavanje 1 bukvi ima svrhu kao i šut sa pola, koji završi 4 metra iznad gola.
PKP Edited by 8-walker
Link to comment

upadam u ovu raspravu oko promocije 1 FF da bi najavio nedolazak u ponedeonik. neodlozne obaveze, a i ne bi bilo lepo da u javnost izadje buluk mojih psovki

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...