Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Slažem se sa činjenicom da poslednjih meseci daleko manje pružam u odbrambenoj liniji, i gledaću da iskukam kod šefa da me prekomanduje na neku od spoljnih pozicija.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije problem što nas dobijate iz nedelje u nedelju, nego što ovde predstavljate te pobede kao da su plod nekakve maestralne dominacije a da smo mi najgori balvani kojima vi dopuštate ponekada da daju gol. što se tiče prošlog puta - pročitati ponovo šta sam ja rekao. ...što znači da nije jedini razlog. Drugi razlog je, kao što sam takođe gore rekao, to što je bez belaja ovakva podela sranje jer vi imate neuporedivo više igrača koji mogu da trče dosta tokom meča. Pa još kada nam zafali ljudi kao prošlih puteva, a vi nam onako fino date najsporijegnajstarijeg (bez uvrede), čisto da vaš tim u proseku bude još brži.
Pazi optimalna podela ne postoji. Uvek ce neko da bude bolji. Ovako su utakmice makar neizvesne, vi se lozite da ste bolji, mi pobedjujemo i svi zadovoljni :DNiko ne kaze da ste vi raspadi te da vas mi deremo ko volove, ali beowl kaze bas suprotno - kako ste vi ti koji nama drzite lekcije, sto je sudeci po rezultatima blago receno - smesno (uzgred, sto bi se onda menjali ako ste vi jaci? :) ). Nije tajna da mi bolje trcimo, da ste vi korpulentniji, kao i da mi imamo golmana. Zapravo ga imate i vi, ali ti neces da branis :PA seti se prosle godine kada smo se delili, pa kada je nasa ekipa bila skockana od igraca medju kojima sam se ja isticao po visini :lol:
Link to comment

Usput, i 1 marketinška zamerka, za koju se smatram direktno odgovnornim - FF se veoma slabo predstavlja na Forumu, svodi se na suve činjenice, sastave, rezultate i poneko prepucavanje. Smatram (a i lično ću uložiti napor u tom smeru) da ga treba obogatiti zanimljivim fotkama obnaženih aktera, tračevima, insinuacijama, lažima, poluistinama i nekorektnim interpretiranjem izjava, kao i golicavima reportažama, video klipovima i sličnim stvarima. Grehota je da 1 od pinovanih mesta na Fudbalu krasi nepotpuni topić, koji se svodi na tešku suhoparnost. U tu svrhu, preduzimam akcije na odabiru PR službe, komentatora i još sijaset detalja koji su potrebni da 1 instituciji vrate stari sjaj.

Link to comment
Konačno, kenja vas žestoko na svakom meču, upravo zato što nemamo golmana. Jebiga. To je ta razlika koja se napravi jer nismo dovoljno kvalitetni da nadoknadimo tih 3-4 glupih golova po meču...
Uz cvrsto obecanje da ce mi posle meca biti narucena porcija cevapa, sopska i minimum 3 piva na racun kluba™, spreman sam da se prodam i zaigram za nemile boje. Edited by 8-walker
Link to comment
Uz cvrsto obecanje da ce mi posle meca biti narucena porcija cevapa, sopska i minimum 3 piva na racun kluba, spreman sam da se prodam i zaigram za nemile boje.
Postaje zanimljivo... :rolleyes:
Link to comment

Pusti ga, taj samo juri za samopromocijama u vidu skandala, gej incidenata i slično. Ne sumnjam da će podići posetu među navijačima suprotnog tabora, ali to će im se eventualno odraziti na prodaju dresova, dilda u najdražim bojama, sprava za mučenje i navijačkih cipela sa visokim potpeticama, a na sam kvalitet igre slabo.

Link to comment

Dete nije moje i to kako se ja oblacim nocu kod kuce je moj problem ... larson moze samo da pokusa, zna se ko ovde ima kamaru sokantnih fotografija koje samo cekaju da budu poslate na imejlove zute stampe. Da ne pricam o neisplacenim premijama od prethodne sezone ... dug prema najvecem i najboljem strelcu 1 FF, goranzu, je jos veci nego moj.

Link to comment
Pretpostavljam da je obicna koincidencija to sto si odlucio da se prodas bas u trenutku kad je Larsson zapretio 1 golicavim reportazama?
Да, да ... на Јужном булевару је упадао у свлачионице и сликао Харпера, те Медбола и Беола док се туширају...
Link to comment
Dete nije moje i to kako se ja oblacim nocu kod kuce je moj problem
Za noć je ok, ali ona požutela digitalna fotka za dana, koju čuvam u arhivi? žuto PVC ronilačko odelo sa otvorenim dupetom i ugrađenim grejačem koji drži temperaturu na 75?C? I to u sred treninga u trening kampu na pripremama?
Link to comment
Za noć je ok, ali ona požutela digitalna fotka za dana, koju čuvam u arhivi? žuto PVC ronilačko odelo sa otvorenim dupetom i ugrađenim grejačem koji drži temperaturu na 75?C? I to u sred treninga u trening kampu na pripremama?
fotosop ...
Link to comment

Za odredjenu nadoknadu, ja sam takodje spreman da se vratim i zaigram za Porazene. Iako sam Drugi Pik, prohtevi su mi manji, a glavni je da mi se dozvoli da nerviram Walkera zakidajuci ga za shopsku. Ako vam sve ovo zvuchi previshe, zapitajte se: kada ste poslednji put pobedili golom u poslednjoj sekundi?

Edited by Venom
Link to comment
Za odredjenu nadoknadu, ja sam takodje spreman da se vratim i zaigram za Porazene. Iako sam Drugi Pik, prohtevi su mi manji, a glavni je da mi se dozvoli da nerviram Walkera zakidajuci ga za shopsku. Ako vam sve ovo zvuchi previshe, zapitajte se: kada ste poslednji put pobedili golom u poslednjoj sekundi?
dolazis pedes'devetkom ? :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...