Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

I opet pobeda nekadasnjih Zigoljubitelja, i ovoga puta ne previse ubedljivo ali sasvim dovoljno - 7:6. Poveli smo 2:0, i sve vreme je bilo +1 ili +2. Glodarcici su se primakli i nekih 20 minuta pre kraja ozbiljno stisli, ali genijalni smorenko je u nekoliko navrata uspeo da situacije 1 na 1 resi duvanjem lopte u lebrona sto naravno nije dovelo do gola :lol:
Krajnje zanimljivo glediste ako se uzme u obzir da je posle 10 minuta bilo 2-0 za nas :lol:Odusevljenje ne jenjava ni kada se na klizece startove zali covek koji jedini para svoje kolena izvodjenjem istih i to u svim situacijama. I na kraju... citajuci vase komentare ispada ko da ste vi Barselona, a mi Napredak Selo Rakovica, te da nas toliko ponizite i deklasirate svaki put da je nas sramota narednih nedelju dana... jedino mi nije jasno koje su se to zle sile udruzile protiv vas pa nas pobedjujete onoliko cesto koliko i Partizan Zvezdu u poslednjih 10 godina u derbijima (iako je onoliki broj remija sa renomiranim rivalom za vas misaona imenica).Mislim da kapiram sta je poenta engleskog dzentlemnstva slusajuci ove zalopojke svakog utorka :lol:Moralna pobeda :lol:
Dozvolite, to je bila 1 fudbalska majstorija u rangu 1 svalera. Ulaze se tacno onoliko brzine koliko je potrebno da se nadigra 1 mrski protivnik i ni km/h vise. Racionalno trosenje fudbalske energije. Stvarno ste nas prvih deset minuta stiskali kao zmija zabu ali vam je realizacija po obicaju ocajna, delom zbog Lebronove vestine na golu, delom zbog toga sto ste sivonje (izuzimam maestralnog Flegmu) koje raspaljuju po lopti nevezano za to da li ste 2 ili 20 metara od gola. Za Lebrona koji zna da se postavi to je prava poslastica. Do sada ste od 1 ubojitog strelca u Seltikovom dresu mogli da naucite da snaga i brzina bez kontrole ne znaci nista i da je i 8 km/h kada je sut lukav i precizan (traljav? ) dovoljno da potopi protivnika. Takodje ste nas dobrano stisli zadnjih desetak minuta ali vam je opet realizacija bila ocajna a bila bi jos ocajnija da Preza nije onako posveceno u odbrani motrio na opasnu mantinelu i jos opasniji vazduh u balonu, umesto na Filipa koji je pored njega promicao brzinom buldozera koji je ostao bez goriva i kojem je otpao jedan tocak.Za penal seres k'o cirkuska foka. Lopta je isla u prazan gol, pogodila Filipa u ruku koja nije bila uz telo i to je kraj price. Mogli smo da upisemo taj gol i da ne sutiramo penal ako ti je tako bilo milije. Ali, drzali smo se 1 pravila fudbalske igre. Zato je 1 Lebron upisao svoj prvi gol umesto da ga ja dodam u svoju pozamasnu kolekciju golova za koje nikome nije jasno kako su postignuti. Vasa moralna pobeda je bila toliko superiorna da cemo sledece nedelje potisteni i ponizeni spustenih glava da izadjemo na teren. I ubelezimo jos jednu pobedu. Rezultatsku. U moralu nas sijete za dve klase.
Kenjkate, kao po običaju. Prvo, bilo je 3-3, tako da nije tačno da ste stalno bili u prednosti. Drugo, imate golmana i to je ta prednost. Malo li je? Mi i ono malo ljudi koji znaju da brane opet moramo da rotiramo jer bez izmena nema drugog načina da se ljudi odmore. Treće, dali ste 2 gola za 10 minuta i to je fino, ali to ne menja fakat da ste tada 2 puta prešli centar. Moja ruka nije bila uz telo? Pa nije, kada zapinjete kao sivonje, pa se od siline udarca zabacila unazad pa je delovalo da nije bila uz telo. Dalje, ja loptu udarim glavom, a lebron me zvizne pesnicom u potiljak, što nije penal zato što on nije imao nameru da udari, jel' da? Konačno, kenja vas žestoko na svakom meču, upravo zato što nemamo golmana. Jebiga. To je ta razlika koja se napravi jer nismo dovoljno kvalitetni da nadoknadimo tih 3-4 glupih golova po meču, kao na primer onaj kada su Igoru oduzeli loptu ispred gola umesto da je ovaj izbije i Preža se sa njom ušetao u prazan gol. Naravno, sa druge strane Preža je kriv jer nema oči na leđima i nije video mene kako dolazim od pozadi, tako da ni to nije naša zasluga, već još jedna vaša greška kojom nam "dozvoljavate" da uradimo nešto... :rolleyes: Na samom kraju, podela je sranje u ovakvom stanju, jer em imate brže igrače, em imate više igrača, nama nema belaja i džaba, pošto on definitivno više ne može da igra. Da je on tu, sa ili bez golmana, bila bi obrnuta situacija u potpunosti, mi bismo dobijali 90% tekmi, a vas bi ponekada usralo...Ali jebiga, nije, pa kokoške mogu da kokodaču i prave se važne...:)
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kenjkate, kao po običaju. Prvo, bilo je 3-3, tako da nije tačno da ste stalno bili u prednosti. Drugo, imate golmana i to je ta prednost. Malo li je? Mi i ono malo ljudi koji znaju da brane opet moramo da rotiramo jer bez izmena nema drugog načina da se ljudi odmore. Treće, dali ste 2 gola za 10 minuta i to je fino, ali to ne menja fakat da ste tada 2 puta prešli centar. Moja ruka nije bila uz telo? Pa nije, kada zapinjete kao sivonje, pa se od siline udarca zabacila unazad pa je delovalo da nije bila uz telo. Dalje, ja loptu udarim glavom, a lebron me zvizne pesnicom u potiljak, što nije penal zato što on nije imao nameru da udari, jel' da? Konačno, kenja vas žestoko na svakom meču, upravo zato što nemamo golmana. Jebiga. To je ta razlika koja se napravi jer nismo dovoljno kvalitetni da nadoknadimo tih 3-4 glupih golova po meču, kao na primer onaj kada su Igoru oduzeli loptu ispred gola umesto da je ovaj izbije i Preža se sa njom ušetao u prazan gol. Naravno, sa druge strane Preža je kriv jer nema oči na leđima i nije video mene kako dolazim od pozadi, tako da ni to nije naša zasluga, već još jedna vaša greška kojom nam "dozvoljavate" da uradimo nešto... :rolleyes: Na samom kraju, podela je sranje u ovakvom stanju, jer em imate brže igrače, em imate više igrača, nama nema belaja i džaba, pošto on definitivno više ne može da igra. Da je on tu, sa ili bez golmana, bila bi obrnuta situacija u potpunosti, mi bismo dobijali 90% tekmi, a vas bi ponekada usralo...Ali jebiga, nije, pa kokoške mogu da kokodaču i prave se važne...:)
Filipe, Filipe, ja ne mogu da zapnem k'o sivonja sve i da hocu. Otpala bi mi noga zbog razglavljenog srafa na kuku. :lol:
Link to comment
Filipe, Filipe, ja ne mogu da zapnem k'o sivonja sve i da hocu. Otpala bi mi noga zbog razglavljenog srafa na kuku. :lol:
Pa da, naravno. Vi ni ne zapinjete kao sivonje, već igrate na plasiranu, elegenatnu, osim Radeta, Nebojše (P) i ponekad Adaševića. Ali ostali igraju umetnički...špicem pa šta bude, osim ako baš ne mogu...
Adasevicu,Smorenku sam ja ulazio u sut kod tih situacija 1 na 1 :P
Ulazio si i nekim drugim ljudima, ali si ovaj put nakon par golova kroz noge rešio da to nije vredno još jedne trenerke iscepane po sred srede...:wub:
Link to comment
Pa da, naravno. Vi ni ne zapinjete kao sivonje, već igrate na plasiranu, elegenatnu, osim Radeta, Nebojše (P) i ponekad Adaševića. Ali ostali igraju umetnički...špicem pa šta bude, osim ako baš ne mogu...
'Ajmo se vratiti na pocetak bez sakrivanja u opstim mestima. Taj konkretni sivonjski sut koji si opisao u homerovskom stilu a koji ti je izglavio ruku iz ramena je bio moj. Sad budi dobar pa reci ljudima koliko si me puta u zivotu video da sa te daljine sutnem na gol bilo cime osim unutrasnjom stranom patike.
Link to comment

Pa ne znam baš ko se skriva u opštim mestima. To što inače ne šutiraš snažno ne znači da taj konkretan šut to nije bio, a šut unutrašnjom ume da bude itekako snažan ako se dobro zahvati. Konkretno, dovoljno da mi pomeri podlakticu nakon kontakta. Ne kažem da ne može jače™. Opet, i udar lebrona u moj potiljak je bio prilično kvalitetan, toliko da mi je na sekund izmestio sočivo (koje se, naravno, nalazi na drugoj strani glave, u oku). Za šta ja budala još kažem kako nije penal i da je sve u redu. Iako sam podjednako kvalitetno mogao upotrebiti argument "da nije bilo njegove pesnice, loptu bih lepše zahvatio glavom i ona se ne bi odbila od golmana ili koga već nego ušla u gol".

Link to comment
Pa ne znam baš ko se skriva u opštim mestima. To što inače ne šutiraš snažno ne znači da taj konkretan šut to nije bio, a šut unutrašnjom ume da bude itekako snažan ako se dobro zahvati. Konkretno, dovoljno da mi pomeri podlakticu nakon kontakta. Ne kažem da ne može jače. Opet, i udar lebrona u moj potiljak je bio prilično kvalitetan, toliko da mi je na sekund izmestio sočivo (koje se, naravno, nalazi na drugoj strani glave, u oku). Za šta ja budala još kažem kako nije penal i da je sve u redu. Iako sam podjednako kvalitetno mogao upotrebiti argument "da nije bilo njegove pesnice, loptu bih lepše zahvatio glavom i ona se ne bi odbila od golmana ili koga već nego ušla u gol".
Oko tog "penala"...Niko na terenu nije ni pomislio da je penal,to da je "penal" si ti prvi pomenuo u svlacionici na sta ti je Flegma(tvoj igrac)odgovorio komparacijom da takav "penal" ne bi svirao ni Adasevic Zvezdi :lol: Mislim da je to i vise nego dovoljno u prici oko duela u sestercu...Sledece nedelje cemo jedva smeti da izadjemo na teren......ali necemo nositi markere <_<
Link to comment

Filipenko hoće da kaže da smo mi menadžerski balvani, a da za njih treba sačekamo da se lopta zakotrlja pa onda da sudimo.

Link to comment
Filipenko hoće da kaže da smo mi menadžerski balvani, a da za njih treba sačekamo da se lopta zakotrlja pa onda da sudimo.
Ti i jesi balvan i to od onih škrbavih.
Link to comment

Filipe na loptu si ti isao glavom unazad a lebron unapred da je boksuje. Nije te udario pesnicom jer je njome pogodio loptu, a ako je to penal onda Kolina treba da spali svoju pistaljku jer nije svirao nekih par stotina takvih situacija kao penal. Naleteo si verovatno na njegovu podlakticu. Ali ti nisi stajao u mestu vec si isao na tu loptu. I gle mi kenjkamo... a zasto bi mi kenjakali? Pa dobijamo vas iz nedelje u nedelju, sto bi kenjkali? Kazes lebron je razlog. Slazem se da nam znaci puno, ali eto prosle nedelje ni on nije bio pa smo opet dobili. Ko je onda bio kriv? Mesec se nasao na putu Veneri?

Link to comment
Iako sam podjednako kvalitetno mogao upotrebiti argument "da nije bilo njegove pesnice, loptu bih lepše zahvatio glavom i ona se ne bi odbila od golmana ili koga već nego ušla u gol".
Ne bas. Kod ovog tvog "saketanja" na malom fudbalu se prakticno i ne sutira penal. Racuna se gol i tera se dalje. Nisi ti namerno dirao loptu koja je isla u prazan gol, ali ti se ruka koja je bila udaljena od tela nasla na putu lopti. Desava se.Sto se faulova tice, ljudi trazite penal kad smatrate da vas je neko okrpio ispred gola. Niko od nas ne pravi namerne faulove, bar ne cesto, ali desi se da neko pojede po nogama i da zbog toga ne ubaci u mrezu. Kad god se to desi trazite faul. Sto se ovog faula nad tobom tice ne bih komentarisao jer sam bio dosta daleko. Cuo sam tebe, cuo sam i Flegmu. Najbolje je da igru zaustavi onaj ko je u kontaktu, bilo da je napravio faul ili da je nad njim napravljen faul. Nemamo mi bas toliki takmicarski nerv da se hvatamo za gusu oko svake takve odluke. Licno ne verujem da bi neko trazio faul onda kada ga nema (osim tebe :wicked: ), tako da ne vidim tu neki problem.
Link to comment
Najbolje je da igru zaustavi onaj ko je u kontaktu, bilo da je napravio faul ili da je nad njim napravljen faul.
Ja mislim da je još bolje da to radi golman sa suprotnog dela terena, kao kada Lebron bolje od svih ostalih vidi da je bio korner... :wicked:hehe, najzad da topik malo živne...
Link to comment
I gle mi kenjkamo... a zasto bi mi kenjakali? Pa dobijamo vas iz nedelje u nedelju, sto bi kenjkali? Kazes lebron je razlog. Slazem se da nam znaci puno, ali eto prosle nedelje ni on nije bio pa smo opet dobili. Ko je onda bio kriv? Mesec se nasao na putu Veneri?
Nije problem što nas dobijate iz nedelje u nedelju, nego što ovde predstavljate te pobede kao da su plod nekakve maestralne dominacije a da smo mi najgori balvani kojima vi dopuštate ponekada da daju gol. Što se tiče prošlog puta - pročitati ponovo šta sam ja rekao.
Lebron je jedan razlog. I da je jedini, malo li je?
...što znači da nije jedini razlog. Drugi razlog je, kao što sam takođe gore rekao, to što je bez belaja ovakva podela sranje jer vi imate neuporedivo više igrača koji mogu da trče dosta tokom meča. Pa još kada nam zafali ljudi kao prošlih puteva, a vi nam onako fino date najsporijegnajstarijeg (bez uvrede), čisto da vaš tim u proseku bude još brži.
Link to comment
...što znači da nije jedini razlog. Drugi razlog je, kao što sam takođe gore rekao, to što je bez belaja ovakva podela sranje jer vi imate neuporedivo više igrača koji mogu da trče dosta tokom meča. Pa još kada nam zafali ljudi kao prošlih puteva, a vi nam onako fino date najsporijegnajstarijeg (bez uvrede), čisto da vaš tim u proseku bude još brži.
Hajde, majke ti, prestani da kukas. Nisu vam oni dali nikoga nego sam ja jedini hteo da predjem ne bismo li nekako ipak odigrali utakmicu jer su vam igraci nepouzdani kad su dolasci u pitanju. Sledeci put cete da igrate sa cetiri igraca ili cete da izgubite par forfe :lol: pa cemo onda da se delimo drugacije da nam ne bi propao termin.
Link to comment

1. Да дође Белај, било би густо - ништа више!2. Нисте брзи. А што је још битније немате ни кондиције. Онај аргумент да сте нас стисли на почетку, и Адашевићев контрааргумент да смо тад водили два на према нула, само говори у прилог томе. Ми истрчимо контру.3. У нападу се не разумете, не трчите, реагујете махнито. Наша одбрана је углавном неодговорна (са мном на челу!), али ви ни то не искористите. Минимум десет пута смо Ларсон, Харпер и ја(Муфа, Кики и ја :) ) лежерно посматрали како нам се вртите испред гола, али ви нисте дали ни пет голова из тих ситуација. Једини одговорни играчи код нас су Прежа (Харпере Лију - не слажем се да он лоше игра одбрану), Медбол и Адашевић.Уосталом неко је предложио да се овај фудбал архивира до јесени, ако има заинтересованих који би играли преко лета нек кажу (или нек заувек ћуте), па кад видимо чиме. тј. киме располажемо онда да се поделимо к'о људи.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...