Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pregovara se o podeli na Germanoljubitelje i Germanomrzitelje. Problem je u tome što ovi prvi mogu eventualno da računaju na Petovića i to je to.1 2

Link to comment
Pregovara se o podeli na Germanoljubitelje i Germanomrzitelje. Problem je u tome što ovi prvi mogu eventualno da računaju na Petovića i to je to.1 2
1 2 3Ovi prvi mogu da racunaju i na mene :)
Link to comment

Није што волим Швабе, али што не подносим Шпанце... страшно!елем видимо се!

Link to comment

I opet pobeda nekadasnjih Zigoljubitelja, i ovoga puta ne previse ubedljivo ali sasvim dovoljno - 7:6. Poveli smo 2:0, i sve vreme je bilo +1 ili +2. Glodarcici su se primakli i nekih 20 minuta pre kraja ozbiljno stisli, ali genijalni smorenko je u nekoliko navrata uspeo da situacije 1 na 1 resi duvanjem lopte u lebrona sto naravno nije dovelo do gola :lol:

Link to comment

Bio je solidan fudbal...bili smo bolji jer smo imali dve izmene a mrski protivnik je celu utakmicu odigrao u istom sastavu.Neka ostane zabelezeno da sam se i ja upisao u listu strelaca preciznim udarcem sa bele tacke.Adasevicu,Smorenku sam ja ulazio u sut kod tih situacija 1 na 1 :P Filip je opet bio ljut?

Link to comment

Filip ovog puta nije imao razloga da se ljuti - imajući u vidu da u prvih 10 minuta doslovno niste prešli centar, da smo mi za to vreme uspeli da jedno 17 puta ne pogodimo gol sa jednog metra udaljenosti, da bi vaš prvi udarac završio u golu tako što su dva naša igrača dozvolila vihornom, hiperbrzom i neuhvatljivom Harperu da se između njih lagano okrene i šutira. Kao šlag na tortu ta lopta je sa svih svojih 8 kmh prešla meni preko noge.Onda vam ni drugi gol iz drugog prelaženja na našu polovinu nije bio dovoljan, pa ste tražili penal kada je lopta pogodila Filipa u ruku. Vama ne zameram ništa na tome, a Flegma i Filip neka razmisle da li će i sledeći put kada popasu klizeći ili nokaut pred vašim golom glumiti engleske džentlmene (to je valjda moja uloga ovde) i reći: "Ma nema frke, igraj dalje" ili će lepo zvati penal kako dolikuje neobaveznom sportskom druženju ponedeljkom uveče :rolleyes: Sve u svemu, naša moralna pobeda je toliko superiorna da je pitanje kako ćete uopšte imati hrabrosti da izađete na teren sledećeg ponedeljka...

Link to comment

toliko pominjani smorenko je 1 corava uefa. jeste mu lebron skratio ugao, ali ne uvek i to mora drugacije da se resavaa ne da se raspali po lopti pa sta bude <_<

Edited by smorenko
Link to comment
Filip ovog puta nije imao razloga da se ljuti - imajući u vidu da u prvih 10 minuta doslovno niste prešli centar, da smo mi za to vreme uspeli da jedno 17 puta ne pogodimo gol sa jednog metra udaljenosti, da bi vaš prvi udarac završio u golu tako što su dva naša igrača dozvolila vihornom, hiperbrzom i neuhvatljivom Harperu da se između njih lagano okrene i šutira. Kao šlag na tortu ta lopta je sa svih svojih 8 kmh prešla meni preko noge.Onda vam ni drugi gol iz drugog prelaženja na našu polovinu nije bio dovoljan, pa ste tražili penal kada je lopta pogodila Filipa u ruku. Vama ne zameram ništa na tome, a Flegma i Filip neka razmisle da li će i sledeći put kada popasu klizeći ili nokaut pred vašim golom glumiti engleske džentlmene (to je valjda moja uloga ovde) i reći: "Ma nema frke, igraj dalje" ili će lepo zvati penal kako dolikuje neobaveznom sportskom druženju ponedeljkom uveče :rolleyes: Sve u svemu, naša moralna pobeda je toliko superiorna da je pitanje kako ćete uopšte imati hrabrosti da izađete na teren sledećeg ponedeljka...
Krajnje zanimljivo glediste ako se uzme u obzir da je posle 10 minuta bilo 2-0 za nas :lol:Odusevljenje ne jenjava ni kada se na klizece startove zali covek koji jedini para svoje kolena izvodjenjem istih i to u svim situacijama. I na kraju... citajuci vase komentare ispada ko da ste vi Barselona, a mi Napredak Selo Rakovica, te da nas toliko ponizite i deklasirate svaki put da je nas sramota narednih nedelju dana... jedino mi nije jasno koje su se to zle sile udruzile protiv vas pa nas pobedjujete onoliko cesto koliko i Partizan Zvezdu u poslednjih 10 godina u derbijima (iako je onoliki broj remija sa renomiranim rivalom za vas misaona imenica).Mislim da kapiram sta je poenta engleskog dzentlemnstva slusajuci ove zalopojke svakog utorka :lol:Moralna pobeda :lol: Edited by adasevic
Link to comment
Filip ovog puta nije imao razloga da se ljuti - imajući u vidu da u prvih 10 minuta doslovno niste prešli centar, da smo mi za to vreme uspeli da jedno 17 puta ne pogodimo gol sa jednog metra udaljenosti, da bi vaš prvi udarac završio u golu tako što su dva naša igrača dozvolila vihornom, hiperbrzom i neuhvatljivom Harperu da se između njih lagano okrene i šutira. Kao šlag na tortu ta lopta je sa svih svojih 8 kmh prešla meni preko noge.Onda vam ni drugi gol iz drugog prelaženja na našu polovinu nije bio dovoljan, pa ste tražili penal kada je lopta pogodila Filipa u ruku. Vama ne zameram ništa na tome, a Flegma i Filip neka razmisle da li će i sledeći put kada popasu klizeći ili nokaut pred vašim golom glumiti engleske džentlmene (to je valjda moja uloga ovde) i reći: "Ma nema frke, igraj dalje" ili će lepo zvati penal kako dolikuje neobaveznom sportskom druženju ponedeljkom uveče :rolleyes: Sve u svemu, naša moralna pobeda je toliko superiorna da je pitanje kako ćete uopšte imati hrabrosti da izađete na teren sledećeg ponedeljka...
Dozvolite, to je bila 1 fudbalska majstorija u rangu 1 svalera. <_< Ulaze se tacno onoliko brzine koliko je potrebno da se nadigra 1 mrski protivnik i ni km/h vise. Racionalno trosenje fudbalske energije. :lol: Stvarno ste nas prvih deset minuta stiskali kao zmija zabu ali vam je realizacija po obicaju ocajna, delom zbog Lebronove vestine na golu, delom zbog toga sto ste sivonje (izuzimam maestralnog Flegmu) koje raspaljuju po lopti nevezano za to da li ste 2 ili 20 metara od gola. Za Lebrona koji zna da se postavi to je prava poslastica. Do sada ste od 1 ubojitog strelca u Seltikovom dresu :wub: mogli da naucite da snaga i brzina bez kontrole ne znaci nista i da je i 8 km/h kada je sut lukav i precizan (traljav? :unsure: ) dovoljno da potopi protivnika. cool.gif Takodje ste nas dobrano stisli zadnjih desetak minuta ali vam je opet realizacija bila ocajna a bila bi jos ocajnija da Preza nije onako posveceno u odbrani motrio na opasnu mantinelu i jos opasniji vazduh u balonu, umesto na Filipa koji je pored njega promicao brzinom buldozera koji je ostao bez goriva i kojem je otpao jedan tocak.Za penal seres k'o cirkuska foka. Lopta je isla u prazan gol, pogodila Filipa u ruku koja nije bila uz telo i to je kraj price. Mogli smo da upisemo taj gol i da ne sutiramo penal ako ti je tako bilo milije. Ali, drzali smo se 1 pravila fudbalske igre. Zato je 1 Lebron upisao svoj prvi gol umesto da ga ja dodam u svoju pozamasnu kolekciju golova za koje nikome nije jasno kako su postignuti. :mellow: Vasa moralna pobeda je bila toliko superiorna da cemo sledece nedelje potisteni i ponizeni spustenih glava da izadjemo na teren. I ubelezimo jos jednu pobedu. :lol: Rezultatsku. U moralu nas sijete za dve klase. <_<edit: I zamolio bih vas da ubuduce secete nokte pre utakmice. Jutros sam se probudio sa tolikom ogrebotinom na podlaktici da sam jedva gnevnom detetu Gospodje sa Ledenim Osmehom uspeo da objasnim da se takve stvari desavaju na fudbalu i da ogrebotinu nisam zaradio na nekom drugom bojistu. <_< Edited by harper lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...