Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колико голмана се јавило... Него јел се скупљамо раније да одгледамо утакмицу?

Link to comment
Колико голмана се јавило... Него јел се скупљамо раније да одгледамо утакмицу?
Naravno. Vidimo se u 15 do 9.
Link to comment
Колико голмана се јавило... Него јел се скупљамо раније да одгледамо утакмицу?
Neso, danas nema utakmice :)Ja mozda dodjem a mozda i ne... tako kaze prepona...
Link to comment
Neso, danas nema utakmice :)Ja mozda dodjem a mozda i ne... tako kaze prepona...
Знам за'ебавам се, ал' 'де баш ти да се упецаш :)
Link to comment
Знам за'ебавам се, ал' 'де баш ти да се упецаш :)
Kako da se ne upeca kad si ti mamac. A prepona boli....
Link to comment
Kako da se ne upeca kad si ti mamac. A prepona boli....
Па како сам могао да предпоставим... Али, хвала што си поделио своје искуство о томе...
Link to comment
1
Хтео бих да похвалим ЛеБрона који је правио бравуре на голу Звездаша :)
Link to comment

I pored izostanka lebrona sa gola ekipe koja standardno dobija, zabelezena je nova pobeda. Prvih pola sata je bilo neizvesno i malo smo vodili mi (1-0, 2-1 i 4-3, malo oni 3-2) a dosta dugo na semaforu j stajalo 4-4. Onda su poklonici crveno belih boja dodali gas i odlepili se na 6-4 da bi par minuta pre kraja glodari (ponovo pojacani harperom) u speli da smanje na 6-5, ali i da prime novi gol gotovo u sledecem napadu i to je bilo to. Harperov gol nekih 7 sekundi pre kraja je bio samo za utehu...Zabrinjava izostanak prvoprijavljenog koji je kako saznajemo nakon kraceg incidenta sa menjacen nezadovovljan napustio poligon. Ipak povratak madballa nadomestio je sve nedostatke, a sve vise bode oci i isticajne Preze na golu :DJos jedan ponedeljak i jos jedna pobeda... ipak mozda i najupecatljiviji detalj sinocnjeg fudbala je povratak Filipenka u Uzice i izgleda pomirenje sa cevapima :D

Link to comment

Pored ćevapa, tu su bili i ražnjići, tako da je to bio klasičan threesome.Odigrali smo kao govna. Bolje i ne može, opet smo bili drastično sporiji od protivnika, koji se opet postarao da ima više ljudi koji mogu da trče...

Link to comment
Хтео бих да похвалим ЛеБрона који је правио бравуре на голу Звездаша :)
Ja se stvarno izvinjavam,ali takav mi je dan bio da sam jednostavno zaboravio na fudbal...Dete mi je sa letovanja sa obdanistem umesto u 18 stiglo u 23,pravim kucu,majstori smaraju po ceo dan...Dovoljno razloga za opravdanje izostanka...Inace,drago mi je sto je moja ekipa pobedila i bez mene,sledeci put cemo opet pobediti... <_<
Link to comment
I pored izostanka lebrona sa gola ekipe koja standardno dobija, zabelezena je nova pobeda. Prvih pola sata je bilo neizvesno i malo smo vodili mi (1-0, 2-1 i 4-3, malo oni 3-2) a dosta dugo na semaforu j stajalo 4-4. Onda su poklonici crveno belih boja dodali gas i odlepili se na 6-4 da bi par minuta pre kraja glodari (ponovo pojacani harperom) u speli da smanje na 6-5, ali i da prime novi gol gotovo u sledecem napadu i to je bilo to. Harperov gol nekih 7 sekundi pre kraja je bio samo za utehu...Zabrinjava izostanak prvoprijavljenog koji je kako saznajemo nakon kraceg incidenta sa menjacen nezadovovljan napustio poligon. Ipak povratak madballa nadomestio je sve nedostatke, a sve vise bode oci i isticanje Preze na golu :DJos jedan ponedeljak i jos jedna pobeda... ipak mozda i najupecatljiviji detalj sinocnjeg fudbala je povratak Filipenka u Uzice i izgleda pomirenje sa cevapima :D
A Prezini bravurozni sutevi sa distance, gde je ubelezio par stativa i precki?!?!?!?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...