Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eeeeeeee, ideja da se dođe i isprati tekma u netmosferi™ radodajućih uslužnica uopšte nije loša. Bojim se samo da ne bude puno ljudi...

Link to comment

Filipenko je opet bio ljut!Rezultat se onda zna...Utakmica je bila tvrda,prava prvenstvena,sa dosta taktickih zadataka sa obe strane...mi vodili 1-0,oni 2-1,mi 3-2,oni izjednacili na 3-3 i onda smo se konacno odlepili na 6-3,primili u samom finisu dva gola za krajnji rezultat od 6-5.U mojoj ekipi se pojavio Larsson,vratio se Adasevic,Ivo Petovic odigrao prilicno dobro,uz standardnog Prezu...napad su u nedostatku 1 Harpera cinili Petkovic iRade...Harper nas je bodrio sa klupe i verovatno video neke takticke varijante koje ce nam predociti za sledecu borbu sa mrskim protivnikom.Da postoje iskljucenja na FF Adasevic bi zasluzio jedno za faul nad Smorenkom kao poslednji igrac odbrane...Filipenko je poslao skaute sirom Afrike da traze golmana za njihovu ekipu... :lol:

Link to comment
Lepo je sto je ovaj humani topić pinovan sa onim wannabe fudbalskim topićima Euro 2008.
U poredjenju sa utakmicom Francuska - Rumunija imali smo vise toga da ponudimo, tako da sam iznenadjen da se RTS nije odlucio da odradi prenos nase utakmice, ali dobro, bar nas postuju na PPPu :)
Link to comment

Lekarska komisija u sastavu dr Slepicic, dr Gluvasevic i dr Mutavdzic odobrila je ubojitom strelcu Harper Lee-ju nastavak karijere sa preporukom da ima milosti prema svom izvodu iz maticne knjige rodjenih. Ta vest je, dakako, obradovala sve svetske fudbalske pregaoce koji su se pobojali da je jedna od najvecih karijera modernog fudbala sama sebi smrsila konce. Najbrze je reagovala uprava Seltika koja je vremesnog centarfora potpisala na godinu dana, tako da se ocekuje da ce u ponedeljak Starac Foco istrcati na teren u bojama omiljenim katolickoj gay populaciji.

Link to comment

Ja u ponedeljak ne igram, mada cu verovatno doci da sa tribina pruzim podrsku :)Prosli put nisam mogao 2 dana da hodam, tako da sutra sigurno ne igram...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...