Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

:Hail: Pre bukvalno deset minuta sam doputovao i mrtav sam umoran, ali ovaj spektakularni come back ne bih propustio ni za sta na svetu.A ti, samo li ne budes dosao, najeb'o si. :lol:
:) Come back je, na žalost, obeležen laganim porazom, ali dobro - prvi se mačići u vodu bacaju, ko se poslednji smeje najslađe se smeje, ko umije njemu dvije, ko rano rani dve sreće grabi...Sa Adaševićem u timu razbićemo ih ko zvečke...naročito što ni Petković neće biti toliko indisponiran ko sinoć.
Link to comment
:) Come back je, na žalost, obeležen laganim porazom, ali dobro - prvi se mačići u vodu bacaju, ko se poslednji smeje najslađe se smeje, ko umije njemu dvije, ko rano rani dve sreće grabi...
Nisi znao da je ova utakmica zatvorena kada si najavio come back. Da smo i ovu dobili, filipenko bi se samospalio ispred Uzica u znak podrske cevapima :)Bilo bi lepo da i oni i mi budemo kompletni sledece nedelje pa da odigramo 1 jak FF.
Link to comment
Valja istaći i da je golman mrskih cigana u jednom trenutku morao da menja gaće i šorc. Pocepasmo čoveka :)
A onda je i otišao s gola i poslao Prežu da brani. :lol: Mi smo napokon promašili manje od 46 zicera i 1 na 1 situacija. Da se ja nisam kurčio i hteo da proturim svima po 2 puta loptu kroz noge, da dam pas petom iz okreta (dok sam to pokušavao pao sam kao pička :D )...., mrski protivnik je mogao da doživi 1 katastrofu. Edited by TheBigFlegma
Link to comment

Dobro. Ovaj programirani poraz koji smo dozvolili ne bi li Filipenko prestao da place, kuka, busa se u junacke grudi i preinacio svoju odluku da vise ne dolazi na fudbal da ne bi navukao nedajboze neki kompleks je za nama, tako da sad mozemo da se posvetimo fudbalu sledece nedelje. Meni ponekad dodje zao sto izlazeci u susret Filipenku moramo da pribegnemo ovakvim stvarima i time omalovazimo 1 vitestvo Flegme, 1 narcizam (OOzicka legenda) Dzentlmena Kapitena, 1 heroizam Belaja koji je, iako sa povredjenom kicmom, stegao zube i dosao da pomogne dragom i voljenom neprijatelju, 1 poslovicni trud i 1 angazovanje Smoracenka i 1 staracku posvecenost 1 Igora. Ali, sto se mora nije tesko.Poraz smo odglumili tako da bi nam na tome pozavideo i sam Dastin Hofman. Meni je malo bilo tesko pogadjati onolike stative i promasivati prazan gol sa dva metra umesto da rutinski trpam loptu u gol, ali uvezbavao sam to citav vikend u Vrnjackoj Banji i trud se ocigledno isplatio. Vidi se da je u tom segmentu glumackog artizma i 1 nebojsapetkovic vidno napredovao a i Lebron se istakao u vestini neprimetnog pustanja golova. Adasevica, koji nema srca da svesno i namerno podbaci i koji nam uvek poremeti koncepciju, smo poslali u manastir da kleci na kukuruzu ne bi li se naucio altruizmu, a i Madball je kaznjen neigranjem 1 utakmice zato sto je divljao prosle nedelje i nadavao se golova. Na zalost, morali smo u drugom delu utakmice, kada smo pomislili da je voljeni neprijatelj i protivnik dovoljno odmakao, da uvezbamo neke akcije sa Petovicem koji se posle duze vremena vratio u toplo FF gnezdo i malo smo se nadavali golova iz tih akcija, ali smo dobro tempirali vreme tako da je protivnicki tabor nekako uspeo da odrzi prednost.Sto bi rekao saveynik (koga ne smemo da zovemo da igra sa nama jer taj ne bi hteo da izadje u susret Filipenku namerno gubeci utakmice) sve ide svojim tokom. Sledece nedelje cemo opet da ih dobijemo, Filipenko ce zatim demonstrativno da napusti fudbal i da odbije da nam se pridruzi u satiranju cevapa i piva, sutradan ce da osvanu zaklinjanja kako ce nece vise nikada pojaviti na fudbalu, mi cemo potom da pustimo sledecu utakmicu i tako u krug. 1 prijateljska harmonija forumskog fudbala nicim ne sme da bude ugrozena.Institucija je institucija.

Link to comment
Za EP neću otvarati poseban PDF, već će se na PDF Fudbal pinovati teme o takmičenju po grupama na EP, a kasnije i posebni topici za završnicu takmičenja. Tada ću i unpinovati teme o gej™ klubovima, kao i o cenjenom forumaškom fudbalu (pretpostavljam da će na jesen biti otvorena nova tema).
Presvetli Teachere, pa mi se nijesmo raspali, no nas samo podrivaju iznutra petokolonaši. Ipak, em uspešno odelevamo, em se i dalje redovno okupljamo i igramo, em nam topik - kao što možeš videti u naslovu - ima rok važnosti koji se proteže i na sledeću godinu. Poučeni gorkim iskustvom sa prethodnim forumaškim fudbalom, koga su nam odveli veće tokokm letnjeg prelaznog roka bez obeštećenja, sada smo potpisali ugovor na više godina...
Link to comment
Presvetli Teachere, pa mi se nijesmo raspali, no nas samo podrivaju iznutra petokolonaši. Ipak, em uspešno odelevamo, em se i dalje redovno okupljamo i igramo, em nam topik - kao što možeš videti u naslovu - ima rok važnosti koji se proteže i na sledeću godinu. Poučeni gorkim iskustvom sa prethodnim forumaškim fudbalom, koga su nam odveli veće tokokm letnjeg prelaznog roka bez obeštećenja, sada smo potpisali ugovor na više godina...
Dzabe se trudis. Vidis da su na sceni 1 sile mraka, bezumlja i dzombaluka koje hoce da uniste 1 diljem sveta priznatu i poznatu instituciju. <_< Ucitelju, jeb'lo te Evropsko Smaracko Prvenstvo. angry.gif
Link to comment
Presvetli Teachere, pa mi se nijesmo raspali, no nas samo podrivaju iznutra petokolonaši. Ipak, em uspešno odelevamo, em se i dalje redovno okupljamo i igramo, em nam topik - kao što možeš videti u naslovu - ima rok važnosti koji se proteže i na sledeću godinu. Poučeni gorkim iskustvom sa prethodnim forumaškim fudbalom, koga su nam odveli veće tokokm letnjeg prelaznog roka bez obeštećenja, sada smo potpisali ugovor na više godina...
Hm, hteo sam samo da smanjim broj pinovanih topika, a nikako da stanem na kraj prazniku fudbala. Ne verujem da će unpinovanje topika dovesti do manje posećenosti FF ili do novih larssonovih okršaja sa pokućstvom, ali ako je samo do mene, spreman sam da se pokajem i vratim topik na sever ovog pdf-a...
Link to comment

Ma kapiram, nije frka, samo htedoh da ukažem na čudnu formulaciju, koju si verovatno dobio pogrešno se informišući na terenu od svojih Vilijema Vokera, genocidnih agenata koji ništa dobro ne misle našem FF. Nadam se da smo dovoljno zreli da nas ne mrzi da kliknemo na topik iako neće biti u samom vrhu, zahvaljujući čarolijama Modrića i mudrolijama vickastog Kavečija...

Link to comment

Jeste djecaUskoro ce vam trebati jos jedan sjever iznad sjevera ili 1 VIT (very important topics) usled najezde zlih topica sa EP

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...