Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo udri po harperu...Priča se da opasno mrzi Partizanovce.
'Ajd', 'ajd', samo ga ti lozi. Jos mi nisi platio za prethodno lozenje smorenka i bojana33. Kad ti jednom saberem sve kostolomce koje si huskao na mene, pa ti ispostavim racun, "dobro, da vidimo ko je sta ovde im'o, 7 i 7 su 17, pisem 9 prenosim 2, 10 s lukom i 16 komatina 'leba, tri balona kisele (Adasevicu, milu ti m...u) i litar caja s Galapagosa (Beowle, vidi pod Adasevic)", naoruzam britkom sabljom i naucim te pravom znacenju izraza sekans i kosekans, iskopam ti adresu i poklonim je Koracu za rodjendan umesto uobicajene flase kleke, nemoj posle da kukas.A ta prica o mrznji prema grobarima... Znam ko to siri - Flegma, Filipenko i Beowl. Zlotvori su to. Njih posebno ocima ne mogu da vidim.
Link to comment
'Ajd', 'ajd', samo ga ti lozi. Jos mi nisi platio za prethodno lozenje smorenka i bojana33.
Meni vec godinu dana dodje 50 cevapa za onaj bratoubilacki start na Venomu... <_<
Link to comment
Meni vec godinu dana dodje 50 cevapa za onaj bratoubilacki start na Venomu... <_<
Vidim ja da cemo zajedno do Kule. Pa kad ga napunimo cevapima i oko sedamdesetog navalimo sa "hajde, hajde, stace ti jos ovih bijednih tridesetak sto je preostalo u tanjiru. Ne bilo ti srati po forumu". :lol:
Link to comment
Vidim ja da cemo zajedno do Kule. Pa kad ga napunimo cevapima i oko sedamdesetog navalimo sa "hajde, hajde, stace ti jos ovih bijednih tridesetak sto je preostalo u tanjiru. Ne bilo ti srati po forumu". :lol:
Ovaj, Harperu, ne bih da ti kvarim pricu ali Teacher meni dodje 50 cevapa koje sam ja ionako darivao Filipenku... :rolleyes: A do Kule bi dzabe isli, njega tamo stiti 1 Dzomba... <_<
Link to comment
Ovaj, Harperu, ne bih da ti kvarim pricu ali Teacher meni dodje 50 cevapa koje sam ja ionako darivao Filipenku... :rolleyes: A do Kule bi dzabe isli, njega tamo stiti 1 Dzomba... <_<
Ma, povratice ih Filipenko ako treba. Zna on sta znaci dobra zabava.A Dzombu ce prepeglamo. cool.gif
Link to comment
Jos mi nisi platio za prethodno lozenje smorenka i bojana33. Kad ti jednom saberem sve kostolomce koje si huskao na mene,
da udje u zapisnik da mene niko nije huskao na tvoje kosti :P to je prosto bilo u zaru borbe :D jbg sad sto se to ponavljalo iz nedelje u nedelju to je druga stvarza cevape i te vase dilove ne znam, ali znam da sam ti ostao duzan jedno pivce od pre dve nedelje zbog ne postizanja all time rekorda u asistencijama te se nadam da cu to nadoknaditi u ponedeonik
Link to comment
da udje u zapisnik da mene niko nije huskao na tvoje kosti :P to je prosto bilo u zaru borbe :D jbg sad sto se to ponavljalo iz nedelje u nedelju to je druga stvarza cevape i te vase dilove ne znam, ali znam da sam ti ostao duzan jedno pivce od pre dve nedelje zbog ne postizanja all time rekorda u asistencijama te se nadam da cu to nadoknaditi u ponedeonik
Ja se nadam da nece jer cemo biti na suprotnim stranama, a ovim mojima sumnjam da ce se dopasti da dajes golove na moje asistencije. :lol: Nego da pitam ove pravoslavne zilote Beowla, Filipenka, Petovica i Flegmu, nastavljamo li tradiciju slavljenja Velikog Petka u OOzicu pogresnog dana? Za oca Adasevica i djakona Nebojsu sam manje-vise siguran a i ove koji nisu ucestvovali u toj manifestaciji bio bi red da uvedemo u Svetu Tajnu krstenja cevapa.
Link to comment
Sise (Flegma, Beowl, Petović) su već kukale kako je to nemoguće usled utorka, koji je radni dan.
Sise jos nisu skontale sve blagodeti odlaska na posao direktno iz kafane, kao sto njihovi poslodavci nisu skontali sve blagodeti spajanja praznicnih dana. Jebem ti globalizaciju.edit: Id' u p...u materinu. Teacher, brisi ove praznotje. Edited by harper lee
Link to comment

Utorak nije radni dan za pošten svet.edit: je l treba i ja ovo da ponovim 9 puta?

Edited by henrik larsson
Link to comment
Sise jos nisu skontale sve blagodeti odlaska na posao direktno iz kafane, kao sto njihovi poslodavci nisu skontali sve blagodeti spajanja praznicnih dana. Jebem ti globalizaciju.edit: Id' u p...u materinu. Teacher, brisi ove praznotje.
Jebote, razmišljam u čemu je poenta ponavljanja "sisa"? :lol:
Link to comment
Jebote, razmišljam u čemu je poenta ponavljanja "sisa"? :lol:
Teacheru, prividjaju ti se devetostruke sise. Sta mislis o tome da malo porazgovaras sa Ikarom o tome? :lol: Opste je poznato da sise imaju devet zivota. <_< Povremeno me internet pri "add reply" casti sa po nekoliko ovakvih praznih ekrana. 'Bem li ga ako znam zasto. Brisi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...