Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

9. Farmer Gil od ButaNadam se da će 1 1. pik sa drafta večeras ubeležiti 1 treći uzastopni nastoop.
Anforchunatlji ustajem oko 6 svaki dan ove nedelje, a i koleno me neshto boli vec dve nedelje.
Link to comment

Ajde ajde ne moras sada da se stidis da kazes - dobili su na valjda 9-7. Do 4-4 se irgalo gol za gol, a onda su beowlovi puleni napravili seriju i poveli sa 8-4. Mi nismo uspevali da turimo loptu u njihov gol, a prednjacio je Preza koji je sa pola metra veoma uspesno nekoliko puta pogadjao njihove golmane. U poslednjih 15tak minuta smo si jurnuli ka njihovom golu sto je otvorilo kontre 2-1, 3-1, 1-0, 2-0, pa i 3-0, ali je lebron manje vise sve cistio. S druge strane mi smo imali svoje boljke - Svaki sut je zavrsavao na dupetu ili ledjima sto beowla sto Pavla koga sam juce mozda samo 1 promasio :(Ipak, nekih 6 minuta pre kraja mi smo krenuli u furiozan finis, dali 3 gola i primakli se na gol razlike, ali smo tada primili prilicno jeftin gol (narocito kad se ima u vidu da nas je bilo cetvoro u odbrani a u nekoliko navrata pre toga su imali ciste situacije) i tu je otprilike bio kraj. Filipenko se ocito fino naspavao prosle nedelje jer se juce nadavao golova samo tako.

Edited by adasevic
Link to comment

Sinoćni rezultat zapravo predstavlja još 1 rezultat naših briljantnih taktičkih zamisli, koje smo još briljantnije sproveli u delo na terenu i tako potpuno porazili favorizovanog protivnika. Ekipa nije dozvolila da joj moral opadne usled izostanka Venoma (čija ekipa uvek pobeđuje bez obzira na okolnosti), Pavllle je ponovo dobio zadatak da striktno markira Prežu, mada je na kraju uspeo da zatvori kompletnu levu stranu. Ipak, faktor koji je odneo 1 prevagu bila je vrhunska strategijska odluka stručnog štaba da posadi Filipenka pred protivnički gol kao sidraša, što je ovaj iskoristio postigavši dva gola već na samom početku, od kojih je jedan bio vrhunski lob. Zbunjeni ovakvim razvojem događaja, protivnici nisu imali rešenje za trougao Smorenko-Flegminjo-Beowl, koji je potpuno zagospodario sredinom terena. Ostalo im je samo bombardovanje iz daljine, ali je pomenuti trougao izblokirao 99% tih pokušaja. Na kraju 1 potpuno zaslužena pobeda.Sve u svemu, um caruje cool.gif

Link to comment

na sve komentare da dodam tri stvari:1. u tom trouglu neko je izblokirao vise (beowl), a neko manje udaraca.2. beowl i pavllle su odlicno odigrali u odbrani3. kvalitet fudbala raste, neka tako i ostane

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...