Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Zahvaljujuci nasem sexy fudbalu to bi se mozda i ostvarilo da nije Venom manirom vrhunskog strelca prekratio muke protivniku 9 sekundi pre kraja utakmice, uz pomoc Nebojsine krajnje inteligentne odluke da ispred svog gola krene u jurenje 1 pobede, o cemu ce on svakako vise reci kad se oporavi od batina kojima je cascen od svojih saigraca zbog te znamenite demonstracije sportskog i pobednickog duha.
1 велико финале ФФ-а се не добија калкулацијама! Не интересује ме победнички табор, гледам само свој тим... И веома ми је жао што се управа мог клуба није помучила за неки симболичан поклон поводом мог јубилеја!Упућујем јавно извињење због агресије на Беоввлове ноге, због којих сам добио примедбе дисциплинске комисије!Момци у жутом су сам били малте не достојан такмац у неким моментима игре, и ја просто не знам који је то пресудан фактор ,који нас је спречио да дођемо до јубиралрне 15346. победе... - Прежооооо, врати се... аматери твојиииии, не могу без тебе...
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Krajnje uzbudljiv meč, sa mnogo trčanja (od koga je moglo da se rikne), lepih i atraktivnih poteza i efektnih golova.
... postignutih uglavnom iz školski odrađenih trouglova :)Elem, drago mi je da je moja teorija o dodatnom prostoru za manevar kada se igra 4+1 doživela svoju potvrdu i u 1 praksi. Još draže mi je bilo kada sam video da se 1 1. pik sa drafta pojavio na fudbalu (što se iskreno nadam da će činiti i u narednim terminima) - istog trenutka mi je bilo jasno da će upravo on odlučiti utakmicu, na ovaj ili onaj način. Lepo je bilo videti rutinske završnice u situacijama 3 na 1, kao i mini-bravure golmana koji su sinoć bili veoma raspoloženi.Hajlajt večeri se zapravo odigrao posle utakmice: prilikom polaska u kafanu, iz hodnika dopire Lebronov glas koji glasno i emotivno objašnjava Adaševiću i Petkoviću zbog čega tamo nekog fudbalera Zvezde zabole živo da igra fudbal, ili tako nešto. Otprilike na sredini hodnika, pesničkim zanosom opijeni Lebron se mimoilazi sa plavokosom hostesom balona, koja mu u prolazu dobacuje: "E, nemoj da se nerviraš..." :lol::Hail: Edited by beowl
Link to comment

Osecao se nedostatak Filipenka i Flegme...morali smo na pozajmicu da damo dva kvalitetna igraca,ali nema veze,fudbal je bio jako dobar.Petkovic je na 30 sekundi do kraja imao sansu da nam ipak donese pobedu,ali njegov promasaj nam se osvetio u njihovom poslednjem napadu na utakmici(vec opisan Venomov gol).Jos jedan od razloga poraza je sto smo ipak koliko toliko cuvali noge Harpera i Radeta,ipak su to nasi igraci.Sto se tice hajlajta,ta plava hostesa je dovodjena u neku vezu sa Petkovicem koliko ja znam...

Link to comment
... koliko toliko cuvali noge Harpera i Radeta,ipak su to nasi igraci.
al zato moje nema ko da cuva, jedva sam docopao kuci. <_<edit: venom covek odluke, ekipa u kojoj on igra pobedjuje. mislite o tome. Edited by smorenko
Link to comment

Nista ne pratis na casu - ta hostesa otvoreno trza na beowla, cak se nesto i raspitovala kad ga nije bilo... sta ces, vazda je bilo da plavuse vole coveka koji skuplja pare :lol:

Link to comment
Vidi kako ovaj odmah reaguje kad je neko zainteresovan za Petkovića! :lol: Samo ga ti čuvaj Adaševiću!
Tebi je bolje da brines o svom timu nego da zavirujes u protivnicki tabor i sekiras se zbog emotivne harmonije u nasoj svlacionici. Otkako te nema na tribinama Foot-a ovi tvoji ne mogu da se sastave zbog tuge i nedostatka motivacije. Poceli su cak (neki) i da ne dolaze na fudbal. <_<
Link to comment
Vidi kako ovaj odmah reaguje kad je neko zainteresovan za Petkovića! :lol: Samo ga ti čuvaj Adaševiću!
Покварио ти неке планове? :rolf:
Link to comment

Vidim da se moj izostanak negativno odrazio na igu i rezultat, pa cu morati da ubrzam oporavak, i vec koliko sutra ili prekosutra da krenem sa laganim trcanjem, da bi u ponedeljak bio spreman bar za poluvreme.

Link to comment
@ Harper: Nije valjda dogorelo do nokata? Jbg, moraću da navratim.
Kakvih crnih nokata. Dogorelo je do laktova. :unsure: Prezo, samo se ti lagano oporavljaj i ozdravi. Nemoj da zuris, da se povredis zato sto si nespreman pa da te izgubimo za celu sezonu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...