Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako i priliči 1 ostrvskom džentlmenu, prva pomisao mi je bila da u duhu viteštva i fer pleja ostanem kod kuće kako bi moja ekipa makar donekle izašla u susret desetkovanom protivniku, ali je ipak moja primarna uloga da predvodim prvorođene na terenu bez obzira na kadrovske probleme u suprotnom taboroo - prema tome moraću da dođem.Ubr, rodbina se u međuvremenu vratila na zelene pašnjake Sarija i Jorkšira tako da ih neću voditi sa sobom.

Link to comment

samo ti dodji posto kako sad stvari stoj nece doci preza, pavle, englez i beowlov brat ako sam ja dobro shvatio beowla.to je vec 4 manje u odnosu na prosli put i ako jos neko otkaze (flegma je rekao da ce tesko stici), jos ce nam faliti ljudi.

Edited by smorenko
Link to comment

Ismevaj me ti, ali Bosko je ubo pobedonosni gol na 9 sekundi do kraja, hvatajuci neki vrljavi odbitak i vrljavo prebacivshi loptu preko lebrona. Shteta shto Le Penko nije bio da me krunishe kao Svalera forumskog fudbala.

Link to comment

Vrlo fin fudbal, bilo nas 11.Starteri:Markeri: Igor, Smorenko, Beowl, Rade, Harper. + Venom, koji je poslednji stigao.Amarkeri: Lebron, HL, Madball, Adašević, N. Petković.Krajnje uzbudljiv meč, sa mnogo trčanja (od koga je moglo da se rikne), lepih i atraktivnih poteza i efektnih golova. Mi smo poveli, protivnici preokrenuli na 5:1, mi izjednačili na 5:5, dušmani se odlepili na 8:5, mi opet na 8:8, da bi Venom doneo veliko slavlje svojoj ekipi golom u zaustavnom vremenu.Harper je posle meča izneo zanimljivu teoriju, koju će možda ponoviti i ovde kada se vrati iz kafane, a najverovatnije sutra.

Link to comment

Nista ne uspeva tako dobro kao uspeh.Jedino se tom izlizanom recenicom moze objasniti cinjenica da je veceras redovnopobednicki tim dosao u punom sastavu, docim su od vecitogubitnika obraz i 1 vitestvo sacuvali samo Smorenko, Beowl i Igor. Sazalivsi se nad sudbinom protivnickog tima, kao i nad cinjenicom da pucamo vise para po glavi fudbalera kad nas je manje, odlucili smo da umesto odsutnih Filipenka i Flegme pojacamo protivnika nasom napadackom udarnom iglom u sastavu Harper Lee i Rade i 1 znamenitim all round Venomom. Naravno, toliki napredak u kvalitetu proizveo je da i 1 Dzentlmen Kapiten konacno podigne pobednicki pehar i napusti teren 1 Foot-a u slavljenickom raspolozenju. Nobelovu nagradu za humanitarni rad primamo u Foot-u svakog ponedeljka u 22.00.Utakmicu smo imali pod kontrolom do samog kraja, kada smo kod rezultata 8:5 za nas primili tri komada iz kontre. :huh: Vrlo neinteligentno. Narocitu zabavu je priredio Adasevic koji je kod 8:7 uzviknuo "a sad svi nazad pa iz kontre". Interesantnih taktika smo se nagledali u 1 MSL ali ova svakako spada u vrh fudbalskih inovacija - da se stize rezultat tavorenjem u odbrani. Zahvaljujuci nasem sexy fudbalu to bi se mozda i ostvarilo da nije Venom manirom vrhunskog strelca prekratio muke protivniku 9 sekundi pre kraja utakmice, uz pomoc Nebojsine krajnje inteligentne odluke da ispred svog gola krene u jurenje 1 pobede, o cemu ce on svakako vise reci kad se oporavi od batina kojima je cascen od svojih saigraca zbog te znamenite demonstracije sportskog i pobednickog duha.Sto se mene tice, pokusao sam da oborim forumski rekord u asistencijama. Ideju da asistiram svakom saigracu makar po jednom je na kraju zasrao Smorenko koji je omasio cist sut, zbog cega mi dodje pivo posle sledeceg meca. Sa radoscu konstatujem da je jednu od mnogobrojnih virtuoznih asistencija u gol pretvorio Igor, cime se konacno upisao u plejadu rasnih strelaca forumskog fudbala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...