Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Harper je sve lepo rekao...Nas tim je stvarno dobro funkcionisao.Ostaje samo velika misterija ranog odlaska Filipenka,zatim i Flegme i Smorenka.Da li su ljuti bili na nekog?Na sebe?Nadam se da cemo dobiti odgovore...Mozda i pre Radeta ili bar u rangu s njim MOtM Nebojsa Petkovic koji je konacno poceo da sutira i da se brze oslobadja lopte...Sve u svemu,lepo vece za moju ekipu u 1 Footoo...

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dozvolices, ali MOtM je bez ikakve sumnje Venom...protivnik je vodio 1:0 do njegovog ulaska u igru a onda su usledila dva brza gola za 2:1, oba nastala njegovom vizijom. Potom je izasao, kako bi pruzio sportsku sansu rivalu, oni su izjednacili, preuzeli inicijativu i kada je Venom video da je vrag odneo salu, vratio se na teren i za tili cas ste poveli 6:2. Neponovljivo.

Link to comment

Ako mislite da Goranz po obichaju kenja, ovo je zapravo sve istina. Dozvolite, 2-2 je najopasniji rezultat, pa sam morao da preuzmem stvar u svoje ruke. Odnosno, noge.

Link to comment

Članak mi opasno seva, sad kad je ostao bez zavoja i malo se ohladio.Međutim, nije bilo 1 dvojbe. Uredno sam se ufačlovao kao mumija raznim zavojima užickanim na licu mesta, stegao zube i odigrao 40 minuta.Kada je saznao za moju nameru, Prof Dr Sci Mead Salićević (pre svega kurac od doktora, a tek zatim i aopevano govno od čoveka) me je samo zabrinuto pogledao, i izustio blago, očinski: "Mrcino ćelava dlakava, ne znam kojim putevima ti je u tu glavudžu stigla misao da možeš da igraš tako sjeban", i pritegao mi zavoj tako da su mi oči ispale na dupe.Međutim, ja sam ga samo pogledao kroz krmeljive trepavice, stisnuo usne suve od teškog mamurluka, i odlučno promrsio: "Nema šanse. U ponedeljak je 1 FF".

Link to comment
Ostaje samo velika misterija ranog odlaska Filipenka,zatim i Flegme i Smorenka.Da li su ljuti bili na nekog?Na sebe?
Дисциплинска комисија ће размотрити овај поступак поменуте тројице фудбалера, те у складу са правилником ФФ-а одреаговати на прави начин!Био би ред да се партизани погледају међусобно у очи, кад већ нису смели да се појаве и 1 ООжицу!
Link to comment

Ovo stvarno bi jedan od boljih fudbala, bez obzira na nedostatak neizvesnosti. Narocito prvih 20tak minuta dok je bilo izjednaceno i dok se grobarska gropacija sa svojim pojacanjima drzala. Trcalo se stvarno puno, mada je to verovatno iz razloga sto nas je bilo puno pa smo imali po 3 izmene...

Link to comment
Ovo stvarno bi jedan od boljih fudbala, bez obzira na nedostatak neizvesnosti. Narocito prvih 20tak minuta dok je bilo izjednaceno i dok se grobarska gropacija sa svojim pojacanjima drzala. Trcalo se stvarno puno, mada je to verovatno iz razloga sto nas je bilo puno pa smo imali po 3 izmene...
Mozda da pokusaju sa Moreirom ili Jucom....
Link to comment

Hmmmm, nema komentara iz suprotnog tabora. Jel' to doslo vreme za neku dublju analizu koja ce rezultirati 1 korenitim promenama ili u suocavanju sa prosloscu ili promenama sastava, kako bi se sacuvala 1 sveta institucija forumskog fudbala? Jerbo, ako ljutnja bude trajala duze od nedelje vidim ja da cemo mi T-mrzitelji ili da se delimo za mali fudbal, ili cemo biti prinudjeni da igramo protiv Beowl-ove sire familije, familije njegove sire familije i medjunarodnih familijarnih pojacanja sire familije.Poslednih nekoliko utakmica u Foot-u je vidjen 1 paradox redak koliko i prolazak Halejeve komete. Dva relativno izjednacena tima po kvalitetu i 1 potpuno neizjednacen odnos u rezultatu. Stavise, tim koji je na papiru cak i nesto bolji pretvorio se u redovnu musteriju za izvlacenje usiju. Koliko god da to prija 1 T-mrziteljskoj sujeti svi znamo iz prethodnih iskustava da redovno klanje 1 istog vola od strane 1 drugog vola iz nedelje u nedelju ne doprinosi mentalnom zdravlju ucesnika - ni jednog ni drugog tima. Pre nego sto to mentalno azdravlje pocne da ubira krvav danak i krene demonstrativno osipanje FF kadra mozda bi bilo mudro razmotriti koje je promene moguce napraviti kako bi se ujednacenost u kvalitetu timova odrazila i na ujednacenost rezultata.Jedna varijanta je da ponovo promenimo sastave sto bi mene licno uzasno razalostilo jer je nasa ekipa konacno pocela da lici na tim umesto na neorganizovan skup pojedinaca koji svi na terenu igraju ono sto im u tom trenutku padne na pamet. Podeljene su uloge, manje se davi lopta, nerezonski sutira sa pola terena i gube lopte zbog suludih driblinga, popravila nam se selekcija pasova i suteva, malo su organizovanije kretnje. Sve u svemu, izgledamo mnogo bolje nego kad smo se prvi put sastavili. Ali ako ce to pomoci da svi i dalje radosno ostavljaju pare da bi jednom nedeljno igrali fudbal sa forumskim drustvom, so be it.Druga varijanta je da se protivnicka ekipa sastane u 1 Sv. OOzicu, posteno se pogleda u oci carne i pokusa da racionalizuje kvalitet kojim raspolaze. Tim koji u sastavu ima Smorenka, Filipenka, Flegmu i Beowla ne bi trebalo da redovno gubi cak ni od tima koji moze na teren da izvede nesto manje smesno od Harpera, Preze, Madball-a i Adasevica (da i ne pominjem duduke tipa Nebojse, Radeta i one rupe od Lebrona na golu :lol: ). Nije na meni da sudim ali ovako, sa protivnicke strane gledano, imam utisak da prosto nedovoljno pametno koristite to sto imate.Ponovicu isto ono sto sam svojevremeno napisao kad sam bio u timu koji je redovno dobijao po usima - daj da imamo u vidu cinjenicu da se ovo zove forumski fudbal (+ par Henrikovih drugara kojima smo uzaptili termin) i da vise predstavlja zabavu i druzenje nego neki ozbiljniji takmicarski kontekst. Ja sam potpuno siguran da je svako od nas u stanju da dovede ozbiljnija pojacanja (cak i takva kojima ne treba dodatna lopta da se samozabavljaju na terenu), ali ako ce to znaciti da ce nas na sledecem forumskom fudbalu biti 30 od kojih 15 ljudi nece niko znati mislim da bi to predstavljalo 1 drugaciju orijentaciju. U tom slucaju bismo mogli polako da pocnemo da razmisljamo o jos jednom terminu gde bi se igrao drugaciji fudbal sa drugim ljudima.

Edited by harper lee
Link to comment

Beowl ne pishe, jer josh tuguje shto ga je izdao drugi pik, utopio je tugu u sholji chaja u 5.Zapravo sam se prvo opredelio za crno bijele, ali je ispostavilo da bi omer bio 10-8, pa sam preshao na drugu stranu. Shteta shto nas je bilo toliko, ja sam banuo sluchajno, zapravo uveren da ce biti malo igracha... A i trudio sam se da ne igram previshe.

Edited by Venom
Link to comment

1. Sve čestitke protivničkoj ekipi na pobedi.2. Insinuacije vezane za prerani odlazak pomenute trojke u svlačionicu ne želim da komentarišem i time dam povoda žutoj štampi za dalja nagađanja i dodatnog povlačenja moje ekipe kroz blato.3. Osvrnuo bi se na Harperova zapažanja: Tačno je da naša ekipa može bolje, ali je takođe tačno da vaša ekipa ima više igrača koji mogu da trče, a uz to imate i golmana. I još jedna stvar ako se pogledaju sastavi kostur vaše ekipe igra zajedno od oktobra ili kad smo već započeli ovu sezonu forumaškog fudbala, dok smo se mi skupili pre tri nedelje. Naravno sve ovo ne može biti opravdanje za našu katastrofalnu igru.4. Prvih 20 minuta je bilo izjednačeno, posle toga raspad.5. U ponedeljak se vidimo.

Link to comment
ali je takođe tačno da vaša ekipa ima više igrača koji mogu da trče
Khm, ako smem da primetim, nije stvar u trčanju kao takvom, nego u trčanju u prostoru i pravovremenom oslobađanju od lopte. To je makar moj glavni ootisak posle mesec i po pauze i prvog meča u novoj konfiguraciji.
Link to comment

nisam ni ja mislio na trcanje kao takvo nego recimo mogucnost da neko juri adasevica ili nebojsu ili bilo kog drugog u odbrani tokom celog napada, a ne da kad mu ovaj ode iza ledja igrac stane i mahne rukom i kaze proso covek. ima tu i do organizacije igre, ali nedostatak snage nije zanemarljiv.edit: lupo gluposti

Edited by smorenko
Link to comment
3. Osvrnuo bi se na Harperova zapažanja: Tačno je da naša ekipa može bolje, ali je takođe tačno da vaša ekipa ima više igrača koji mogu da trče, a uz to imate i golmana. I još jedna stvar ako se pogledaju sastavi kostur vaše ekipe igra zajedno od oktobra ili kad smo već započeli ovu sezonu forumaškog fudbala, dok smo se mi skupili pre tri nedelje. Naravno sve ovo ne može biti opravdanje za našu katastrofalnu igru.
Pa, ne znam bas. Ti i Beowl ne trcite nista manje (ako ne i dobrano vise) od Adasevica i Nebojse + ste fizicki mnogo jaci. Madball i Preza doduse trce, ali u prilicnom broju slucajeva trce za loptom k'o na poljani a kad lopta ode daleko od njih imaju tendenciju da beru cvece i osmatraju iz daljine sta se desava, a nas tim ima i mene sto automatski povlaci igraca manje u polju. Golmana imate izvanrednog (Filipenka) ali zasto on ne brani stvar je vaseg strucnog staba. Igor vam u polju definitivno pravi manje stete nego na golu a odlicnog Flegmu gotovo da i ne koristite. Ne znam da li Beowl planira da ovo gostovanje svoje rodbine ucini tradicionalnim, ali sa njima dvojicom trkacki nas sijete za klasu. Timovi su promenjeni i podeseni da budu egal u isto vreme, sto znaci da taj argument o nekoj nasoj navodnoj uigranosti docim ste se vi jedva skupili ne stoji. Mi smo prosli bolje u raspodeli Henrikovih pajtasa jer nama Rade vredi vise od ove dvojice sto su zavrsili kod vas, iako ovaj drugi momak (Marko bese?) trkacki gura celu utakmicu bez problema.Sto se ove utakmice tice mi smo prosto bolje iskoristili Venoma nego vi ovu Beowl-ovu rodbinu. Kad je pocela utakmica mislio sam da ce nas onaj momak satrti jer i trci i zna, ali vec posle desetak minuta je bilo jasno da njemu samom treba jos jedna lopta, a posto mi ne igramo sa dve lopte i njegova virtuoznost nije dosla do punog izrazaja.Pazi, mi realno nismo uopste bolji, a kamoli da smo toliko bolji da vas sinoc onako pocepamo k'o svinja masan dzak (hmmm, kako realan opis sudionika u cepanju :lol: ). Nesto vam ne stima u organizaciji igre. No, videcemo sledeceg ponedeljka. Da ne serem puno a da nam se vec u sledecem terminu ne naplatite krvavo za sinoc. :lol:
Link to comment

Разлог нашег успеха је очигледан - већи смо швалери! :thumbup: П.С. А и навијамо за Звезду...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...