Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tesno, ali izglavismo nekako.Na kraju dva razlike za hronicne pobednike, medjutim da se tas naklonio na drugu stranu ne bi bilo nezasluzeno. Partizani su se cestito ispromasivali, u cemu je, naravno, prednjacio Smorenko koji se izgleda pretplatio na mantinele, stative, precke, protivnicke igrace, naseg golmana i na sve druge moguce i nemoguce objekte u 1 balonu, a kada je trebalo da se pretplati i na nasu mrezu ponestalo mu je kredita. :lol: S druge strane, visokoprocentualna realizacija Tzigojnera ni ovoga puta nije zakazala. Bilo je tu i golova iz mrtvog ugla, svadje Madball-a i lopte oko toga ko ce prvi preko linije, Prezinih kucnih carolija i drugih svetskih cudesa, ali palo je i nesto lepih golova posle izradjenih akcija, voleja u usporenom snimku, lucidnih asistencija i drugih stvari zbog kojih se dolazi na stadion.Prvih pola sata je izgledalo da cemo zavrsiti utakmicu kosarkaskim rezultatom jerbo je ulazilo sve sto se sutnulo na gol. Kasnije je i pocelo da lici na nesto, pre svega zbog tesnog rezultata do kraja utakmice.I da, Filipenko je, naravno, preklao nesto cevapa. Hamletovska dilema je trajala krace nego sto bi bilo potrebno da se izgovori. :lol:

Link to comment

Dobar i zanimljiv fudbal je bio na terenu jednog foota.Prilicno neizvesna utakmica,ali hronicni pobednici nastavljaju svoju dominaciju.Bilo je 11-9.MoM je Harper lee sa par lepih golova i asistencija.Sto se mene tice dosta puta sam morao da izigravam treceg beka zbog nevracanja mojih igraca u odbranu,ali sve je ipak ispalo dobro na kraju...FF je svakog ponedeljka,grobari nastavite da trenirate... :P

Link to comment

ja dolazim, al je Aca nesto nagnjecio plucno krilo pa ga nema ove i sldece nedelje sigurno.ukoliko ponovimo zalaganje od prosle nedelje i fortuna nas pogleda, mozda i izvucemo nereseno, e da i naravno ja ne prodam pola golova, al majku mu nisam valjda toliki debil :unsure:

Link to comment

Dolazim, i to ne samo ja...... naime, suočeni sa brojnim kadrovskim problemima, od kojih je poslednji virus koji je Filipenka odvojio od terena na nekoliko dana, Grobari su odlučili da pojačaju igrački kadar dovođenjem na jednonedeljnu pozajmicu 1 britkog engleskog štopera koji će sutra nastupiti za njih. Ovaj veteran sa bogatim iskustvom stečenim na travnatim terenima koji su pod patronatom Kraljice Babe, trenutno traži angažman u nekoj od engleskih beton liga a u međuvremenu će rado odmeniti Filipenka u jednoj utakmici.

Link to comment
Dolazim, i to ne samo ja...... naime, suočeni sa brojnim kadrovskim problemima, od kojih je poslednji virus koji je Filipenka odvojio od terena na nekoliko dana, Grobari su odlučili da pojačaju igrački kadar dovođenjem na jednonedeljnu pozajmicu 1 britkog engleskog štopera koji će sutra nastupiti za njih. Ovaj veteran sa bogatim iskustvom stečenim na travnatim terenima koji su pod patronatom Kraljice Babe, trenutno traži angažman u nekoj od engleskih beton liga a u međuvremenu će rado odmeniti Filipenka u jednoj utakmici.
Na to se samo moze odgovoriti 1 doajenom norveskih zelenoranica koji nije naucio lekciju poslednji put kad je istrcao na travnati juznobulevarski tepih i zeli osvetu za pretrpljeni strah od srcanog udara zbog radi celosekundnog trcanja od 3,8 metara. Neke vajde na terenu od njega videti necemo ali je zato sampion kafanske problematike. Krace receno - dovodim Mad Max-a ako se do 22 ne bude pretvorio u alkoholiziranu letvu.
Link to comment
Dolazim, i to ne samo ja...... naime, suočeni sa brojnim kadrovskim problemima, od kojih je poslednji virus koji je Filipenka odvojio od terena na nekoliko dana, Grobari su odlučili da pojačaju igrački kadar dovođenjem na jednonedeljnu pozajmicu 1 britkog engleskog štopera koji će sutra nastupiti za njih. Ovaj veteran sa bogatim iskustvom stečenim na travnatim terenima koji su pod patronatom Kraljice Babe, trenutno traži angažman u nekoj od engleskih beton liga a u međuvremenu će rado odmeniti Filipenka u jednoj utakmici.
Filipenko ne dolazi? Sta mu je? Strajk ljubitelja cevapa zbog poskupljenja mesa? :o
Link to comment
Razbili smo ih!** ne znam kako tachno da definishem mi, ali razbili smo ih.
Kako to mislis ne znas? Pa mi Teacheromrzitelji. :lol: Ovo veceras je bilo toliko ponizavajuce da je protivnicka ekipa umesto u 1 Sv. Uzice odlucila da ode i odgleda snimak utakmice kako bi videla gde gresi u postavci igre. Cak ni medjunarodna pojacanja, dovedena s namerom da onesposobe Madball-a i time nam upropaste granitnu levu stranu odbrane, nisu bila dovoljna makar za 1 castan poraz. Umesto toga desila se 1 blamaza kakva odavno nije vidjena na terenima 1 Foot-a. Protivnicki igraci su sa tugom gledali u bivse velike zvezde forumskog fudbala Goranza i Kuma Spasoja koji su na tribinama grizli nokte na nogama ocajni sto svojim nadaleko cuvenim umecem ne mogu da pomognu svojim sapatnicima koji su padali k'o snoplje pred naletima teacheromrziteljske lake konjice (i jednog veoma teskog konja u spicu :lol: ).Nasa cela ekipa je funkcionisala kao zeleznicki dzepni sat koji se dobija za 20 godina staza. Lebron je zacarao mrezu, Henrik koji je ocigledno bio zeljan fudbala, zajedno sa Madball-om i Prezom (koji je dokrajcio protivnika sa dva gola na kraju) je podigao zid ispred naseg sesnaesterca, Iskudija i Nebojsa su, ovoga puta pojacani sjajnim Venomom, temeljno pokrili sredinu terena, napred se uobicajenim guzenjem, dahtanjem i posrtanjem istakao Harper Lee. Ipak, MOtM je bio Rade koji je konacno podesio nisanske sprave i dalekometnim projektilima izbusio Filipenka i Igora kao recycle bin-ove.Rezultat od 10:3 nije prikazao realno stanje na terenu. Trebalo je da ih nagrdimo jos vise. Cak ni Smorenko nije uspeo da dobaci do spektakularnih promasaja koji nas obicno drze u igri. Ovoga puta jedva da je uspevao da dodje do lopte.Nebojsin gol petom je highlight utakmice. Edited by harper lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...