Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Otkazujem, na zalost. Stigao me put jutros i prikucao za krevet. Partizani, tek ste sad obrali bostan kad vas savataju ove ciganske zujalice.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgubili smo za danas Jestro-Harpera, ali nam je tu poletni Milanko, a vraca nam se i vihorno krilo Andjelko Prezic. Znaci bice tesno, tj. Rutinski 10tak razlike. Ja obecavam formu na nivou broja i prezimena sa mog dresa - dakle davicu loptu, kretacu se ko puz, a golove cu vam davati sa distance kad se najmanje nadate. Cak cu da dodam i malo svojih elemenata toj tecnoj igri pa cu promasivati zicere sa 2 metra, a sve u cilju da vam poraz jos teze padne :)Nego, oce li vas biti dovoljno?

Link to comment

Opet ga izduvasmo. Na kraju je bilo nešto tipa 15-11 ili 16-12, ali rezultat ne odslikava pravo stanje stvari. Bez ijednog trkača u ekipi (izuzev tzv. svakačast smorenka :) nismo mogli da bolje pariramo. Pri 10-4 na pola sata do kraja u principu se stalo, a poniženje je bilo toliko da je lebron dobio priliku da iskaže svoje znanje (i padne u najboljoj nemginoj tradiciji :lol: ) Svaka čast zvezdašima, mi čekamo na naše povređene vedete...:(Ruku na srce, vodili smo 1:0 i 2:1. Ali kada su zvezdaši u 5. ili 6. minutu izjednačili na 2:2 sve je bilo gotovo...

Link to comment

Kako, bre, stalno pada toliko golova? Ja igram sa ekipom protiv "Vodovoda" ponedeljkom i petkom i uvek su neki napeti rezultati, sa dosta manje golova i shanasa. Igra se prilicno tvrdo i ostro, svi su fizicki spremni do dzadza. Danas su nas nakantali 6:3 i to se smatra goleadom (jednom smo ih razvalili 10:5 i mislim da je to rekorad, obicno bude po 6-7 golova).

Link to comment

Nisi pomenuo moj doprinos neizvesnosti... autogol, iz punog trka, moj golman je prosto bio nemocan... da sam pustio Acu da sutne, mozda bi i promasio...

Link to comment
Kako, bre, stalno pada toliko golova? Ja igram sa ekipom protiv "Vodovoda" ponedeljkom i petkom i uvek su neki napeti rezultati, sa dosta manje golova i shanasa. Igra se prilicno tvrdo i ostro, svi su fizicki spremni do dzadza. Danas su nas nakantali 6:3 i to se smatra goleadom (jednom smo ih razvalili 10:5 i mislim da je to rekorad, obicno bude po 6-7 golova).
Bude tesno pola sata. Za toliko imamo snage. Posle krenu goleade jer jedva da se iko ziv pomera po terenu.
Link to comment
Nisi pomenuo moj doprinos neizvesnosti... autogol, iz punog trka, moj golman je prosto bio nemocan... da sam pustio Acu da sutne, mozda bi i promasio...
Mislim da je veći doprinos bio Adaševićev, kad izlazi sam ispred golmana, staje, ostavlja loptu i ide, uz reči: ma pusti, nešto sam se istripovao. :lol:
Link to comment

Ne znam samo kako nisi skapirao da smo bili toliko jadni da je dečku bilo žao da nam da gol nakon glupo prodate lopte sa naše strane, pa se tako pravdao svojima...:(

Link to comment
Ne znam samo kako nisi skapirao da smo bili toliko jadni da je dečku bilo žao da nam da gol nakon glupo prodate lopte sa naše strane, pa se tako pravdao svojima...:(
To je rekao tek u kafani <_<
Link to comment
Ne znam samo kako nisi skapirao da smo bili toliko jadni da je dečku bilo žao da nam da gol nakon glupo prodate lopte sa naše strane, pa se tako pravdao svojima...:(
Znaci, opet menjamo ekipe. Da donesem ja vagu na sledeci fudbal pa da uzmemo "zivu meru" kao kriterijum i dodamo jos nesto. Recimo, da svaka ekipa mora da ima bar dvojicu 100+ kila igraca, bar jednog omladinca, bar jednog sistem administratora, bar jednog motorina i bar jednog kostolomca. To mu dodje sest ukupno.
Link to comment

Ajde ne foliraj se, nego prvo dođi umesto što se larsonišeš™ :D Mislim, lako je praviti se dosta jači™ u trenucima kada su naši najbrži i vaši najsporiji igrači prikovani za postelje.

Edited by Filipenko
Link to comment
Ajde ne foliraj se, nego prvo dođi umesto što se larsonišeš :D Mislim, lako je praviti se dosta jači u trenucima kada su naši najbrži i vaši najsporiji igrači prikovani za postelje.
Pa niste se puno bolje proveli ni prosle nedelje kada je pred vasim golom dremao 1 Drvonog Pustikorenic u narodu poznatiji kao Leejego Harperando Primadona. Stavise.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...