Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Danas svi igraju fudbal i svi trce, lopta je okrugla, mozda mozemo da ih polomimo pa onda pobedimo kad ne budemo imali protiv koga da igramo.A i nema sanse da se opet onoliko ispromasujem/o.Nek bar bude neizvesnije i bicu zadovoljan.

Edited by smorenko
Link to comment
Danas svi igraju fudbal i svi trce, lopta je okrugla, mozda mozemo da ih polomimo pa onda pobedimo kad ne budemo imali protiv koga da igramo.A i nema sanse da se opet onoliko ispromasujem/o.Nek bar bude neizvesnije i bicu zadovoljan.
Bez Belaja i Beowla (koliko velikih B u p...u materinu) nemoj ni da nam izlazite na 1 mejdan. Ce vas izoderemo ki macke.
Link to comment

U to ne sumLJam, al cemo skupo prodati kozu, a ti cuvaj noge :lol:edit: nije pretnja no onako prijateljski :lol:

Edited by smorenko
Link to comment
U to ne sumLJam, al cemo skupo prodati kozu, a ti cuvaj noge :lol:edit: nije pretnja no onako prijateljski :lol:
Ne luduj Jelo, cuce te selo. :lol: Ja vec poceo sa jutarnjim razgibavanjima. Sledece sezone ima se odbijas od mene kao od Kineskog zida. Kad sam vec brz kao taj zid nema niceg loseg da mu maznem jos neke karakteristike.
Link to comment
Bez Belaja i Beowla (koliko velikih B u p...u materinu) nemoj ni da nam izlazite na 1 mejdan. Ce vas izoderemo ki macke.
Ovoliko samopouzdanje mi daje nadu da će vam presesti sutrašnji legendarni 74. okršaj. Već smo bili u sličnoj 1 situaciji svojevremeno u onom™ balonu, kada smo mi Partizanovci bili - pokazalo se - ojačani odsustvom tzv. vedeta...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...