Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

A jel nastavljena tradicija da se grobarima ne sviraju penali?
Retko su prilazili golu tako da nije bilo ni prilike za penal...Naravno,za zvezdu je kako tradicija nalaze bio jedan penal koji je meni Filipenko odbranio u stilu Darka Bozovica...
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nismo mi retko prilazili golu nego nismo umeli da ga damo :rant::rant:Odrase nas, ali i fortuna nije bila na nasoj strani.Molim samo da nastavimo u ovim postavama i narednih nedelja.

Link to comment
Nismo mi retko prilazili golu nego nismo umeli da ga damo :rant::rant:Odrase nas, ali i fortuna nije bila na nasoj strani.Molim samo da nastavimo u ovim postavama i narednih nedelja.
Možda bude bolje kad prestaneš da jedeš ona govna, i baciš se na real food. Ali onda ćeš svejedno navijati za Zvezdu.
Link to comment
Nismo mi retko prilazili golu nego nismo umeli da ga damo :rant::rant:Odrase nas, ali i fortuna nije bila na nasoj strani.Molim samo da nastavimo u ovim postavama i narednih nedelja.
To smo vas ja i moja odbrana sprecavali... <_< Nastavicemo u ovim postavama,vama jos pripadaju Beowl i Pavlle,nama Larsson i Preza od ljudi koji dolaze stalno...
Link to comment

Ti da, tvoja odbrana khm, manje vise pre bi rekao da je to nasa nesposobnost, ali zavisi kako gledas dal je casa polupuna ili poluprazna. Tesko da je madball zasluzan za to sto sam ja nesposoban da sa razdaljine od 1 metra dam gol koji 3/4 prazan nego pogodim igraca u glavu. Ali bili ste bolji, dobili nas, pa mozete da nam kenjate po ledjima do sledeceg ponedeljka.

Edited by smorenko
Link to comment
Možda bude bolje kad prestaneš da jedeš ona govna, i baciš se na real food. Ali onda ćeš svejedno navijati za Zvezdu.
"aj ne bi bilo loshe kad bi neki forumashi odustali do koriscenja reci "govno" dok govore o hrani ... recimo, ja te stvari veoma volim i ne prija mi da ih neko uporedjuje sa crevnim sadrzajem.na stranu sto je to cist prostakluk. " - by banatjanin
Link to comment
Ti da, tvoja odbrana khm, manje vise pre bi rekao da je to nasa nesposobnost, ali zavisi kako gledas dal je casa polupuna ili poluprazna. Tesko da je madball zasluzan za to sto sam ja nesposoban da sa razdaljine od 1 metra dam gol koji 3/4 prazan nego pogodim igraca u glavu. Ali bili ste bolji, dobili nas, pa mozete da nam kenjate po ledjima do sledeceg ponedeljka.
Ma necemo, gde bismo mi to. Volimo mi vas, cinite nas boljim u nasim ocima. :lol:
Link to comment
Ali bili ste bolji, dobili nas, pa mozete da nam kenjate po ledjima do sledeceg ponedeljka.
Ne, ne, ipak cemo sacekati sledeci ponedeljak u 22h za tu ceremoniju :)
Link to comment

NAravno svima je jasno da su Zigomrzitelji billi bolji rival. Plenili su igrom, potezima, pa smo mi Zigoljubitelji dovodjeni do ocaja, jer nismo imali nacin da zaustavimo tu kreaciju. Uz malo sudijske kradje, te fortune koja nije bila uz crno bele vitezove, nakon velike neizvesnosti i srece, Zigoljubiteljska ekipa je zahvaljujuci realizaciji svih 16 prilika koje je imala (penal je i onako sviran tendeciozno i naravno da nije postojao pa je filipenkova odbrana samo zadovoljenje pravde) ovog puta srecno pobedila - to najbolje govori tesan rezultat od 16-8 :lol:Nasa taktika je bila veoma jednostavna - Harper kao sidras i nas cetvorica (Madball, Rade, Nebojsa i ja) koji smo trcali juce bas dobro, uz naravno standardno odlicnog lebrona na golu i rezultat sasvim ocekivan, uprkos tome sto je Zigomrznja ocito bila daleko bolji rival samo nisu imali srece :rolleyes:EDIT: Mislm da bi Igor mogao da se obrati teacheru za one bonuse koje je ovaj nudio za krsenje Zigoljubitelja, jerbo je Harperova faca nakon jednog duela kod gola bila jako intresantna :lol:

Edited by adasevic
Link to comment
NAravno svima je jasno da su Zigomrzitelji billi bolji rival. Plenili su igrom, potezima, pa smo mi Zigoljubitelji dovodjeni do ocaja, jer nismo imali nacin da zaustavimo tu kreaciju. Uz malo sudijske kradje, te fortune koja nije bila uz crno bele vitezove, nakon velike neizvesnosti i srece, Zigoljubiteljska ekipa je zahvaljujuci realizaciji svih 16 prilika koje je imala (penal je i onako sviran tendeciozno i naravno da nije postojao pa je filipenkova odbrana samo zadovoljenje pravde) ovog puta srecno pobedila - to najbolje govori tesan rezultat od 16-8 :lol:Nasa taktika je bila veoma jednostavna - Harper kao sidras i nas cetvorica (Madball, Rade, Nebojsa i ja) koji smo trcali juce bas dobro, uz naravno standardno odlicnog lebrona na golu i rezultat sasvim ocekivan, uprkos tome sto je Zigomrznja ocito bila daleko bolji rival samo nisu imali srece :rolleyes:EDIT: Mislm da bi Igor mogao da se obrati teacheru za one bonuse koje je ovaj nudio za krsenje Zigoljubitelja, jerbo je Harperova faca nakon jednog duela kod gola bila jako intresantna :lol:
Ti bi kao sudija morao da znas da se startovi u zaru borbe ne racunaju i da 1 Ucitelj nije mislio na davanje bonusa za takvu vrstu startova. -_- Za mene je highlight veceri bio Flegmin pokusaj da nam svoje sopstvene dlanove predstavi kao rame i time da velicanstven doprinos razvoju anatomije. :lol: O utakmici koja je resena jos nakon dvadesetak minuta se nema Bog zna sta reci. Belaj se nije dovoljno oporavio da bi uspeo da nadoknadi odsustvo 1 Dzentlmena Kapitena i izostali su njegove coast to coast setnje od svog do protivnickog gola kao i sutevi iz daljine. Bez njegovog poslovicnog kretanja Mrzitelji jednostavno nisu uspeli da nam pariraju trkacki iako su Ljubitelji imali mene u timu. Sa nevesto prikrivenim zadovoljstvom primecujem da protivnici jos uvek ne uzimaju za ozbiljno 1 Sidro u mojoj kozi, zbog cega smo se nadavali golova kraduci lopte ispred Mrziteljskog gola kada se lomio rezultat.Znacajno nam je pomogla i vrlo uspesna realizacija Filismorenka. Doticni dvojac je, svakako zastrasen od nase 1 vidre medju stativama uspeo da promasi i ono sto bi 1 Goranz Velicanstveni pospremio u mrezu umesto u precku.Cudi me da niko ne pominje ono dvominutno jajarenje tokom kojeg je bar cetvorica forumasa imalo bliski susret sredstva za sutiranje i organa za reprodukciju. :puke:
Link to comment

Lako je ciganima da se kurče nakon što su nas dobili. Gde su bili pre utakmice? angry.gif Ćutali su kao zaliveni.Znaju da su slabiji. Otuda i ovoliki odrazi™ oduševljenja. Neka ih, kratko će trajati...

Link to comment

Ja sinoć imao termin u Foot-u posle institucije FF-a, pa sam stigao i da odgledam malo pred kraj. Zvezda dosta kvalitetnija i opasnija po gol Partizana, bar mi se tako činilo jer sam video gol koji je pao posle akcije Ronalda i Milijaša.

Link to comment
Lako je ciganima da se kurče nakon što su nas dobili. Gde su bili pre utakmice? angry.gif Ćutali su kao zaliveni.Znaju da su slabiji. Otuda i ovoliki odrazi oduševljenja. Neka ih, kratko će trajati...
Najvise kukaju ova dva prebega iz nase ekipe Filipenko i Smorenko...Morate shvatiti da su dani slave i lakih pobeda za vas proslost,sto se pre naviknete na poraze bice vam lakse... <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...