Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

najbolje je da nađemo neke za ubuduće pa da igramo protiv njih...Ionako nas ima 5-6..samo ne znam kako ste me opet navukli. U stvari znam. Podmetnuli Acu sa žalosnim pogledom.. Šta je sa vedetom iz Žarkova? Tu je bilo sigurnih dva i to ne zbog toga što on vredi za dvojicu...

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

A jel vi imate termin od osam u renomiranom dorcolskom balonu? Ja sam igrom slucajeva rezervisao od devet, a ekipa je opet desetkovana. Da spojimo termine?alternativno, mogu da probam momacki da odigram dva fudbala zaredom i da pitam jos jednog iz moje ekipe, a onda dvojica od vas da urade isto, posto i nas ima 8.još alternativnije, kako nas zajedno ima petnaestak, mogli bi upriliciti jedan triagonalle.

Edited by Lord_Byron
Link to comment

triagonal? Ali mi se čini da ko izađe prvi put i naruči pivo od mlade konobarice neće ni da se vraća..Ili da smo saglasni da nas pojačate sa bar dva igrača a onda u 9 da se svi uhvatimo za ložu, stomak, primicač...U svakom slučaju, imamo selektora i kapitena Acu i Smorenka, pa kako odluče..Mi ih nećemo poslušati naravno. uprava napolje! Ušli u sezonu bez tima. Dosta sa improvizacijama.

Link to comment

triagonal odlicna ideja.selektor, ekonom i uprava godposina Aca je posle duzeg razmisljanja odlucio da prihvati resenje.Dukane sta trazis da udjes u UO? Pita Aca koliko?dakle ajd da probamo sa triagonalom, pa da se organizujemo onda bolje za sledeci put.ja sam zaedit: neka LB ako moze dodje ranije sa jednim ili dvojicom, pa nek ostali dodju oko pola 9. Ako se slazu ostali i ljudi iz LB ekipe

Edited by smorenko
Link to comment

Mi cemo svakako doci u devet, makar da igramo na malice, ovo nam je prvi termin u novom objektu pa bi bilo neozbiljno da ispalimo. Kako malici nisu preterano fizicki zahtevni stavljam vam se na raspolaganje, bez obaveza. Nisam siguran medjutim da cu tako glatko naci jos jednog.

Link to comment

ok, onda triagonal, sad cu da kontaktiram ove moje.edit: Triagonal se pokazuje kao preglomazan za organizovati u tako kratkom roku. Dolazimo ja i jos jedan od 8 u sipad, ali cemo se stedeti. Istom prilikom cemo skautovati dvojicu najvsvjezijih od vas i napraviti pivsku ponudu koja se ne odbija, a onda se i dogovoriti za ubuduce. Moze l tako?

Edited by Lord_Byron
Link to comment
ok, onda triagonal, sad cu da kontaktiram ove moje.edit: Triagonal se pokazuje kao preglomazan za organizovati u tako kratkom roku. Dolazimo ja i jos jedan od 8 u sipad, ali cemo se stedeti. Istom prilikom cemo skautovati dvojicu najvsvjezijih od vas i napraviti pivsku ponudu koja se ne odbija, a onda se i dogovoriti za ubuduce. Moze l tako?
Najsvezije? Ne kaze se to tako, prijatelju. Kaze se - najskorije uveli.
Link to comment
I ko je na kraju bio najskorije uveo? Ko je opravdao ocekivanja a ko pobacio? Cuo sam da je Sinisa bio zvezda veceri :)
Ne samo da je bio lokalna zvezda veceri, sutradan mu je cak i slika izasla u Blicu. Sad ga zna ceo grad.
Link to comment

Ajde da pocnemo malo ranije prijavljivanje, pa da sutra vec sve bude dogovoreno, da se ne smaramo utorak ceo dan trazeci neku zamenu.Petkovicu, nisi se valjda naljutio sto ti je propao pokusaj da me smenis, javi se bar da znamo jel si ljut ili si sprecen da dolazis.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...