Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

U kom balunu se sad igra i di? Možda rešim da se osposobim malo fizički u sledećih m dana, ako ima mesta. A imam i još jednog kandidata.
Sipadovo stovariste (no pun intended) na uglu Dobracine i Dunavske. Prodjes malo unutra kroz neke vilajete i ako uspesno prebrodis prepreku u vidu 1. klasicne srpske kafane pukne ti pogled na parking na cijem kraju je balonce.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Korindjar porucuje da je kupio nove patike, shortz i najnoviji dres mancester junajteda, te dolazi veceras.Isto tako, porucuje, da je zbog napada sedih dlaka poprimio izgled Ricard Gira, pa ga mozda necete prepoznati., uz sede dlake dolaze i razne vasi zbog kojih mu se opasno peruta ne samo kosa vec i koza koja kada se znoji opasno zaudara, pa vas unapred moli da razumete.

Link to comment
Korindjar porucuje da je kupio nove patike, shortz i najnoviji dres mancester junajteda, te dolazi veceras.Isto tako, porucuje, da je zbog napada sedih dlaka poprimio izgled Ricard Gira, pa ga mozda necete prepoznati., uz sede dlake dolaze i razne vasi zbog kojih mu se opasno peruta ne samo kosa vec i koza koja kada se znoji opasno zaudara, pa vas unapred moli da razumete.
Valjda sutra uvece?
Link to comment

1.Aca2.Harper3.Posrbica4.Smorenko5.Preza6.Korindjar7.Jaznaci fale nam jos trojica...Beowl se javio prosle nedelje ali nije jos potvrdio da dolazi sigurno danas...

Link to comment

cccc...opet su te navukli da se angažuješ. Još malo će na Šipadu postaviti tvoju sliku sa raspisanom nagradom... ajde da pripomognem zbog tebe, iako nisam potrčao pola godine8.

Link to comment

Ma pusti, zamalo da me Petko smeni pre mesec dana, kao zbog losih rezultata, ustvari hoce fotelju ;)Al' ja se nisam dao!Ajde jos samo dva dobrovoljca, pa da ne proveravamo svi forum na po pola sata do veceras

Link to comment

Znaš Aco onu narodnu...ako te neko jednom zajebe onda je..., a ako te dva puta zajebe onda si ... (upiši po želji i sklanjaj se od lovaca na ucenjene glave. Jebala te predsednička fotelja organizacionog odbora)Iako sam tek malopre shvatio da se igra od 8 a ne po uobičajenom terminu (skoro pa LŠ) i iako mi termin nikako ne odgovara jer će mame na dečijem rođendanu da polude što odlazim ranije, ipak ću se držati date riječi jer obraz i čojstvo nemaju cijenu.

Link to comment

ajd povešću ja jednog sa obimom ko svi vi zajedno. Nadam se da ima kakva takva ventilacija da ga ne nosim na duši.. a vi rodite jednog i otkazujte za ubuduće.Lepo sam rekao da je Adašević vezivno tkivo. On je povezivao profesionalce, amatere, alkoholičare, lečene alkoholičare, veterane, ljubitelje starijih maloletnica i sl. (neko bi rekao sve sadržano u jednoj osobi..). Samo mu vi pljujte forum i dalje...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...