Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foot smo onomad napustili jer su insistirali na plaćanju za ceo mesec unapred. Ako su napustili tu retardiranu logiku, ja sam za to da se vrnemo tamo. Mislim, Munze mi najviše odgovara ali kapiram da je Foot ipak poštenija varijanta u smislu ravnomerne raspodele udaljenosti.EDIT: ako je slobodan samo utorak, onda uzimamo utorak. Nabudžićemo nekako 12 ljudi ako je 10 nedovoljno.

Edited by beowl
Link to comment

Jos ce mi javiti da li imaju slobodan termin u balonu na Omladinskih brigada, ovaj deo blize reci. Tamo je termin 4750 din. Al to tek u ponedeljak. Na Kolosu je sve popunjeno.

Link to comment

Taj Brodarac, je kao i Kolos (a i Trudbenik), vrlo nepristupacan ljudima koji dolaze prevozom.Ako vec mozemo da biramo, meni Kej i Fut zvuce dobro, prvenstveno zbog prevoza.Kej je najbolji balon u kojem sam igrao, podloga je tepih, moze da se igra na aut i trebalo bi da nas je 12, ali u vanrednim slucajevima moze i 10.Na tim vecim terenima smo igrali zanimljivije utakmice ranije, ali to bi onda znacilo da moramo da nadjemo jos bar dva-tri stalna igraca.Kej trazi da se otkaze bar dan ranije, sto znaci da bi stvarno morali da se malo uozbiljimo s prijavljivanjem.Posto se ovo tice svih, mislim da bi trebalo da se sto pre izjasnimo, jer ce otici termini, pa necemo igrati nigde.

Link to comment

samo za pristupačnost brodarca & kolosa: da li je moguće da nema ni jedan bus/tramvaj koji od tebe vozi do ušća ili prelazi tramvajski most?inače, ja sam i dalje za to da one doktore iz šipada izvedemo na ferku.

Link to comment

Gladijator lupa gluposti. Tramvaji i bar 2 autobusa stoje na nekih 200 metara od balona, daleko bliže nego na trudbeniku. A i teren na brodarcu je daleko bolji od svih na kojima smo do sad igrali.

Link to comment

ja sam za brodarac, ali najozbiljnije mislim da fali opcija da se pošibamo sa onim doktorima.mogu da obezbedim još dvojicu za fucu... dosta boljih od mene

blizu brodarca staju 78 i 83, tramvaji 7, 9, 11. problem mogu da nam budu ljudi, ali ajd da se malo rastrcimo i vidimo koliko nas ima.
i 13ica + busevi 95,16,72,75,71... Edited by korindjar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...