Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Pu gadovi angry.gif dabogda izgubili termin i Lukić i Mutavi vam bili predsednici ceo život...Budite mi živi i zdravi...
Ovo drugo je izvesnije :( Adaševiću ti si na potezu. Žderanjem si se samopovredio i uništio jedan divan pokret koji je mogao omogućiti konačan inostrani angažman tvom prijatelju (osobi koja je jedan od promašaja Real M). Bar je Posrbica mogao da se provuče kao Miša Bukumirović sekcije pre našeg termina...Eto, dokle vas je prednovogodišnje ožderavanje dovelo. Uveli ste novi običaj u srpskoj tradiciji spajanja (pro)slava (od Đurđica do sv Jovana). Dva meseca.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Balon na zemunskom keju, sreda 21h, problem je cena 5800 po terminu. Znam skupo, ali ako neko ima nesto drugo nek javi.Teren je velik i sa nasom kondicijom potrebno je da nas bude 12. Tu su tusevi i podloga je neki tepih. Meni je ovo njabolji balon u kom sam igrao. Za pice imate gde god po zemunskom keju.Za one koji dolaze busom do zemunske poste, blizu je.Ovde mora da se otkazuje redovno i bar dan ranije da bi nam cuvali termin.Odgovara?

Link to comment

Isti fazon sam i ja nasao na Starom Sajmistu, balon pored tramvajskog mosta.Ima slobodan termin utorkom od 21h. 6000 din.Takodje je veci teren, trebalo bi nas vise.

Link to comment

Jos jedna opcija: Na bulevaru Oslobodjenja 83, tacno preko puta Marakane.Ako uzimamo termin po termin - 60 evra, ako uzimamo na mesecnom nivou - 50 evra.Imaju termin utorkom u od 19h i od 20h.

Link to comment

Kolega, to je Foot, ja tu igram ponedeljkom (doduse, u periodima kad mi nije sjebana noga :lol: ) a mi smo nekih godinu i kusur ovaj fudbal igrali bas u tom balonu...Ja mislim da nije lose da Nikola vidi za Trudbenik ponovo. Nama ipak treba nesto manji teren, jer nas je cesce 10, nego 12...

Link to comment

Parket nije u opticaju. Vec smo diskutovali na tu temu nekada davno. Klizavo, a i vecina nas je sve gabaritnija i starija. Fala, al ne fala. Ova trava, kakva je da je - bar je mekana :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...