Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nedostaje ti jos jedan koji te maltretira? :lol:
Svrati čisto da se utvrdi ko bolje brani, ti ili ja. Pošto imaš puno godina, verujem da si dosta zarđao sa branjenjem.
Link to comment
Svrati čisto da se utvrdi ko bolje brani, ti ili ja. Pošto imaš puno godina, verujem da si dosta zarđao sa branjenjem.
Pa koliko si bio po Sopotu na kaljenju nije cudo ako si nesto naucio... <_<
Link to comment
Ha, ha...jel i dalje drkas Posrbicu na ff?
Ma jok, nego sam ja za Posrbicu neko mitsko biće, mešavina Zidana, Ronalda i Maradone. Ceo fudbal se samo on čuje "drži flegmu, flegma sam, ne daj mu da primi loptu...".
Link to comment
Pa koliko si bio po Sopotu na kaljenju nije cudo ako si nesto naucio... <_<
Mogao bi da dođeš večeras, čisto da se i to zvanično utvrdi, pa da nastavim sa penzionisanjem jednog po jednog člana foruma.
Link to comment
Mogao bi da dođeš večeras, čisto da se i to zvanično utvrdi, pa da nastavim sa penzionisanjem jednog po jednog člana foruma.
Ne mogu, mrzi me, a i pokeraske i teniske obaveze mi ne dozvoljavaju... <_<
Link to comment
Cekaj, ti si stvarno umislio da branis bolje od mene? Ja mislio da se zajebavas... :lol:
Ne vidim da se neko sem tebe smeje. Dođi pa proveri ko bolje brani. Mogu da ti pošaljem broj privatnog trenera za golmane, ako si baš ispao iz forme, čisto da se ne blamiraš mnogo.
Link to comment

kad skontaš da je lebron skino sve iznad pojasa onda mu lagano mećeš među noge...manje slikovito rečeno: čova brani sve visoke dok po zemlji sve ulazi.

Link to comment
Ne vidim da se neko sem tebe smeje. Dođi pa proveri ko bolje brani. Mogu da ti pošaljem broj privatnog trenera za golmane, ako si baš ispao iz forme, čisto da se ne blamiraš mnogo.
Pa ti si i trenera angazovao? :isuse: Mogao si da ustedis neki dinar... :)
kad skontaš da je lebron skino sve iznad pojasa onda mu lagano mećeš među noge...manje slikovito rečeno: čova brani sve visoke dok po zemlji sve ulazi.
Koliko je bese bilo Bg-Ns u onoj prvoj sto smo igrali? Pred kraj ste nesto izvukli castan poraz? :)
Link to comment

ma ko spori rezultat? priča je o tvojim golmanskim skilovima. sećam se da sam ti stavio 4 kom lagano pored noge, a da si neke praćke pod prečku skidao..a ovo sve pišem ne bi li se upriličio neki kup sajamskih gradova. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...