Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Ne dolazi, sad me ispalio sa vrlo originalnim izgovorom... Bobi mi se nudio, bem li ga, on ima preku narav i veći stomak od mene... da ga povedem?
Povedi nekoga jer je Filip uzeo da glumi ludilo... Ako bude fajta, u prve redove stavljamo Prežu.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja igram u footu ponedeljkom... placamo mesecno. Prosle godine smoplatili celu godinu unapred, al sad nisu dali... bem li ga... skupo im pivo, al teren je dobar, a i uradili nove tuseve...Ko sto rekoh, ja sam za Trudbenik, iako mi je Sipad prirastao srcu (a i na 2 minuta sam odatle :lol: ). A i kad nam zafali uleti Toske da popuni rupe :D

Link to comment
Povedi nekoga jer je Filip uzeo da glumi ludilo... Ako bude fajta, u prve redove stavljamo Prežu.
Prvo Preža ne dolazi...Drugo nije dečko agresivan, nego onako nekako... luđi, deblji i sebičniji od mene...Treće - najbitnije - ne može da dođe...
Link to comment

Odlazak na fudbal jednom godisnje je dobra stvar za ustanoviti starenje. Dok sam branio mislio sam da sam mogao da primim 10 golova, s obzirom na reflekse mrtvog konja. Svaki put sam sve grozniji.

Edited by Venom
Link to comment

Ukoliko je anketa u toku, samo da napomenem da četvrtak ne mogu. Iako mi je bio idealan termin, prijavio sam se već za sezonu. Razlog, nisam znao da menjamo saunu/ledaru jer optimalne dimenzije terena su bile više nego jak argument. A da ne govorim što se ne mora platiti kad se ne možemo skupiti.dakle, pon. i čet. igram, pa ako može u nekom drugom terminu...foot odgovaraako uopšte nekog interesuje :(

Link to comment

Insistiram da se do 18h danas ponovo svi izjasnite da li ste za Trudbenik, ali vrlo jasno sa da ili ne (ako je odgovor ne, stavite u zagradu da li biste ipak pristali ukoliko je vecina za).

Link to comment

Ako dvojica redovnih kažu da im ne odgovara 22h, onda nema dalje rasprave. Ne želim da nas ljubazno osoblje Trudbenika ponovo briše sa spiska jer se nismo sastavili dva termina. Držimo se socijale sa povremenim izletima u Hercegovinu.

Link to comment
Ako dvojica redovnih kažu da im ne odgovara 22h, onda nema dalje rasprave. Ne želim da nas ljubazno osoblje Trudbenika ponovo briše sa spiska jer se nismo sastavili dva termina. Držimo se socijale sa povremenim izletima u Hercegovinu.
Ti, socijalo, idi u narodnu kuhinju, a Hercegovina je za gospodu...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...