Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dukane, ajde angazuj onu tvoju mladu nadu, koja je usput imala najbolji nastup prosle nedelje, jedno 5-6 golova je primio preko pola, pa dovedite one vase zvezdase da nam ne propadne termin.

Link to comment
Dukane, ajde angazuj onu tvoju mladu nadu, koja je usput imala najbolji nastup prosle nedelje, jedno 5-6 golova je primio preko pola, pa dovedite one vase zvezdase da nam ne propadne termin.
Mlada nada se posle prošlog fudbala dodatno razbolela i kako ne bi dočekao Rennes u krevetu, preporučeno mu je da sedi kući umesto trčanja za slavom i golovima.
Link to comment
Mlada nada se posle prošlog fudbala dodatno razbolela i kako ne bi dočekao Rennes u krevetu, preporučeno mu je da sedi kući umesto trčanja za slavom i golovima.
Zezas!!!Propustices forumaski fudbal zbog Zvezde?!Pa vi ste ljudi pravi mazohisti, nije vam bilo dovoljno u Subotici?Ili ste se svi razboleli, jer vam je sad "covek sa tanjirom" kapiten, pa svi morate tetki lek da odnesete? :lol:
Link to comment

Ne zezam. Ako računamo more, već dve nedelje kašljem i imam povremeno temperaturu. U nedelju mi se kašalj smanjio, ali ne bih da se zezam, jer mi se dešavalo da ne mogu da zaspim uveče kada legnem od kašlja. Imam posla i oko čišćenja godine krajem meseca, pa bih radije pauzirao nego da provodim vreme po lekarima, ponovo.

Link to comment
Ne zezam. Ako računamo more, već dve nedelje kašljem i imam povremeno temperaturu. U nedelju mi se kašalj smanjio, ali ne bih da se zezam, jer mi se dešavalo da ne mogu da zaspim uveče kada legnem od kašlja. Imam posla i oko čišćenja godine krajem meseca, pa bih radije pauzirao nego da provodim vreme po lekarima, ponovo.
Kad si mekokitis... aj posalji onog ortaka Acu?
Link to comment
Ne zezam. Ako računamo more, već dve nedelje kašljem i imam povremeno temperaturu. U nedelju mi se kašalj smanjio, ali ne bih da se zezam, jer mi se dešavalo da ne mogu da zaspim uveče kada legnem od kašlja. Imam posla i oko čišćenja godine krajem meseca, pa bih radije pauzirao nego da provodim vreme po lekarima, ponovo.
Ne možeš ti da zaspiš jer ti je predsednik podneo ostavku a ne zbog kašlja. Obzirom da i naš FK čisti (završava) godinu u predviđenom terminu (u avgustu), mogao bi napraviti iznimku, kako te ne bi odbijali kad budeš imao mnogo vremena do sledeće sezone angry.gif
Link to comment
Ajde stvarno zovi Acu i Sinisu, s njih dvojicom nas ima 10.Sinisa je standardan, mozda samo ne moze da se javi.
Ma mogu da se javim nego jos razmisljam. Sutra krecem na Besku na gradiliste pa cu morati da ustanem u 6h i sad mi ostaje da procenim ima li sanse da se dovoljno naspavam :D .
Link to comment
Ma mogu da se javim nego jos razmisljam. Sutra krecem na Besku na gradiliste pa cu morati da ustanem u 6h i sad mi ostaje da procenim ima li sanse da se dovoljno naspavam :D .
Jebes spavanje, to je prevazidjeno. Ko jos spava?edit:Beowl je rekao da je tu od 22. do 26., tako nesto. Edited by smorenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...