Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

E pa onda treba da dođeš. Tamo ćeš samo gledati "trio fantastikus" (vukić, ilić babović) koji će se podmetati i valjati kako bi ukrali što više vremena. Iliti znaju da stanu na loptu.

Link to comment

Mozda smo mogli da proverimo da li je slobodan termin sredom u 21h? Kad vec FKP igra utakmice utorkom a FKCZ cetvrtkom pa se samim tim manje ljudi prijavljuje za fudbal.

Link to comment

I oni mogu da igraju sredom i mi mozemo da igramo sredom, tako da to ne donosi nikakve garancije...Ajde da vidimo do recimo 5 da li ce nas biti ili ne pa da javim onom decku da nas ne ceka bez veze...Dukan je na putu ali stize i dosao bi ako nas bude. Ja sam blizi tome da ne igram jer sam juce na fudbalu dobio nezgodan udarac u list, pa sam radiji da preskocim. Dakle za sada Preza i korindjar sigurni, Petkovic i Dukan vrebaju iz prekrajka, Sinisa nedefinisan, ja dolazim ako bas zafali... jos neko?

Link to comment
I oni mogu da igraju sredom i mi mozemo da igramo sredom, tako da to ne donosi nikakve garancije...
Mislio sam da proverimo da li je slobodan termin u zavisnosti od toga kad imaju utakmice. Recimo da vidis sad da li je sutra slobodan neki termin ako vec imas broj od Tosketa :D .
Link to comment
Znači ništaaa...Što bi rekao Nebojša, "javite fajteru".Sad moram u kladionicu da pojačam Genk
Stavi kucu!
Nisi me poslusao?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...