Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako vam treba publika i drustvo za kafanu eto i mene. Sto se fudbala tice, mogu samo da dodjem da primim invalidninu za ovaj mesec ili da se negde na terenu vezem za dolap i vrtim u krug na jednoj nozi. <_<

Link to comment

Ja bih da iskoristim ovu priliku da se izvinim Rodji, ako se osetio povredjenim i uvredjenim, narocito ako sam ja odgovoran za tako nesto. Fudbal bio odlican sa dosta trcanja i neocekivano velikom rezultatskom razlikom u nasu korist. Jeste nas islo, ali smo i trceali ko navijeni i stvarno dobro odigrali.

Link to comment
Ja bih da iskoristim ovu priliku da se izvinim Rodji, ako se osetio povredjenim i uvredjenim, narocito ako sam ja odgovoran za tako nesto. Fudbal bio odlican sa dosta trcanja i neocekivano velikom rezultatskom razlikom u nasu korist. Jeste nas islo, ali smo i trceali ko navijeni i stvarno dobro odigrali.
Kakav je, bre, ovo rezultat? U kojim sastavima su bile ekipe? Nadam se da Filip nije igrao za ove druge, nece se pojaviti na fudbalu do Sudnjeg dana.
Link to comment
Kakav je, bre, ovo rezultat? U kojim sastavima su bile ekipe? Nadam se da Filip nije igrao za ove druge, nece se pojaviti na fudbalu do Sudnjeg dana.
Tim A: Petkovic, Nikola (Nebojsin drug), Preza, Posrbica, Ja, BW (poceo sa njima, al kad su sa standardnim zakasnjenjem stigli beowl i Filipenko, on dosao kod nas, a oni u ekipu B)Tim B: Rodja, Flegma, Dukan, Aca, Beowl, Filipenko i kada je Nikola stigao sa pola sata zakasnjenja, pridruzio se ekipi B...Ekipa B je povela 1-0, a onda je krenuo sunovrat. OTislo se brzo na 7-2. Posednji pokusaj da se vrate je bio na 10-6, a onda je razlika otisla na 10 i to je bilo to.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...