Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Teško da bi ostale neprimećene bravurozne intervencije i inzagi golovi koji su krasili svaki fudbal od strane "najiskusnijeg", tako da...Ali za prijatelja, lako ćemo lažirati semafor. Može i članak u Večernjim za "najpodvig godine". Herojska odbrana nezaštićenih žena u sitnim satima oličena u ispijanju svih zalihe piva iz objekta gde iste mogu doći u dodir. Superhik

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svi vi koji ste sinoc promasili kafanu, pusite ga. Propustili ste da sedite sa creme de la creme srpskog drustva u vidu nekoliko IT menadzera, softver menadzera, konsultanta za inzenjering, izvrsnih direktora, dva kerova kurca i jedne dame cija krinolina i damski maniri velicanstveno nestadose u bespuci noci onog trenutka kad je iz kuhinje stigao aval sa mesistem, nogicama, kolenicama, butkicama i drugim ekstremitetima.Opet sam sjeb'o nogu pokusavajuci da sutnem s pola terena, jebem se matorog i kilavog. Od mene samo tribina i kafana sledecih mesec dana. :(

Link to comment

A ko nije bio na fudbalu, propustio je jedan jak ritam i zestok presing navale, te lob gol sa pola terena i ostale bravure odebelog pimplera...

Link to comment
Svi vi koji ste sinoc promasili kafanu, pusite ga. Propustili ste da sedite sa creme de la creme srpskog drustva u vidu nekoliko IT menadzera, softver menadzera, konsultanta za inzenjering, izvrsnih direktora, dva kerova kurca i jedne dame cija krinolina i damski maniri velicanstveno nestadose u bespuci noci onog trenutka kad je iz kuhinje stigao aval sa mesistem, nogicama, kolenicama, butkicama i drugim ekstremitetima.Opet sam sjeb'o nogu pokusavajuci da sutnem s pola terena, jebem se matorog i kilavog. Od mene samo tribina i kafana sledecih mesec dana. :(
molim da se naglasi da je dama u krinolini istovremeno i jedan od 2 kerova kurca :lol:
Link to comment
Ne, ne, zna se ko su kerovi kurčevi. Ljudi bez titule, bez vizit karte, ne bave se konsaltingom ni inženjeringom.
Jednom recju - nistarobi. :(
Link to comment
Svi vi koji ste sinoc promasili kafanu, pusite ga.Opet sam sjeb'o nogu pokusavajuci da sutnem s pola terena...
Lako je vama kad živite na 5 minuta pešaka od kafane, dok neki imaju obavezu da razvoze polivalentne junoše koje smo razmazili titrajući im u nedostatku IT, softvera, kerovih...Obzirom da je Hercegovina kolevka Kolenica sa renom, nadam se da nisi glasno u prisustvu konobara komentarisao svoj nastup
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...