Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Zakazano za sutra u 20h, biće mi potvrđeno na konferenciji za medije u 16h ali to je to. Novosađani neka sami smisle kako će da prođu Bešku.
Pa ako će da bude blokirana :lol:, možemo mi i starim putOm... Ponećemo i rezervne bubrege, za svaki slučaj... :)Edit: E, ajde okači opet onu mapu, od prošlog puta, ako je još imaš, da momku koji dolazi iz Batajnice, olakšamo...A i meni, da se opet ne izgubim... :( Edited by radisa
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ako će da bude blokirana :lol:, možemo mi i starim putOm... Ponećemo i rezervne bubrege, za svaki slučaj... :)Edit: E, ajde okači opet onu mapu, od prošlog puta, ako je još imaš, da momku koji dolazi iz Batajnice, olakšamo...A i meni, da se opet ne izgubim... :(
Evo ti mapa
Link to comment

Važno pitanje (izjašnjavajte se pod hitno):Vrelo Knin peče jagnjetinu do 17h, što znači da bi nas u 21h sačekala hladna jagnjetina. Alternativa je svež roštilj, kao prošli put. Šta od ta dva?edit: šta je meni, pa niko normalan ne jede hladnu jagnjetinu; roštilj it is.

Edited by beowl
Link to comment

Ljudi, moram da se izvinim jer nisam dao keš za termin zbog velike žurbe u kojoj sam bio.Kontam da kada se cifra podeli na onoliko vas i nije neki dodatni trošak, ali opet, imam neprijatni transfer. Sledeći put plaćam za sebe i jednu jedanaJstinu za svakog od vas. :)

Link to comment
Ljudi, moram da se izvinim jer nisam dao keš za termin zbog velike žurbe u kojoj sam bio.Kontam da kada se cifra podeli na onoliko vas i nije neki dodatni trošak, ali opet, imam neprijatni transfer. Sledeći put plaćam za sebe i jednu jedanaJstinu za svakog od vas. :)
Nema veze, mi nismo ni primetili... Beowl možda i jeste...Nešto smo razgovarali o sledećem petku, ali da se drugačije podelimo... Ovo danas nije imalo smisla...Kad nema Toleta, Beograđani ne mogu da se sastave... Još i vi, gastosi, iz Pazove i Bataje, ubiste ih na pravdi boga...:)Vojvodina+Filip:Beograd+beowl 18:7... :) (ili tako nešto, zavbrojali smo se posle 15... :lol: )Doduše, najlepši golovi su viđeni od strane BG ekipe(Beowlov lob sa pola i Posrbicino prebacivanje lopte preko igrača (mene :)) i drop kik, mi smo imali samo Korindjarov gol glavom posle kornera, od lepših)Sve u svemu, ajmo ponovo u sledeći petak...
Link to comment

Jakako cemo morati da tumbamo timove, isuvise trkaca dadosmo novosadistima. Ja lepo rekoh Flegmi glasom razumnim da uzmemo Glasa Razumnog i da izbalansiramo timove ali on navalio Beowl pa Beowl. :isuse: Lepo vece, lep fudbal, kafana se nakon prvobitnih nesporazuma ipak iskazala (donekle), izbegli smo svakojake obligatorne rasprave o hapsenju mladica borova bez devojaka jela (a i ne bi nam se narocito isplatilo u kafani koja se zove Vrelo Knin :D ) te smo umesto toga pricali o onome od cega se zivi (sex, lake droge, zabava, SF i fantasy, i tako dalje i tome slicno), sve u svemu lep izlet u Indjiju - lep gradic kojem je i GPS rekao laku noc.

Edited by harper lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...