Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Ortak se razboleo - znači ima nas 11 ukupno!pozdrav!
E Petkovicu, vise ni najblizi ortaci nece da igraju s tobom, Adasevic kao ne moze tri fudbala nedeljno, Nikola se iznenada razboleo, Deki i Zidan se vise ne javljaju, cak si i Prezu, ej Prezu najredovnijeg uspeo da oteras!!!
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

To nema sumnje. Ali za promenu očekujemo malo i fudbala.
Kod koga ja upadam kao sesti igrac peti tocak. Da znam kako da se naoruzam. :)
Link to comment

Poraženi, doduše ne poniženi..poraz na taktičkom, tehničkom i trkačkom planu.Iako je jedan razlike a Harper gurao kazaljke i zapomagao za dedicom koji bi odsvirao kraj, zaslužen poraz iz koga ne verujem da ćemo izvući pouke. Osim Beowla, svi ostali na dodatni trening i trčanje do...InđijeI naravno, čestitke Nikoli. Pardon, Nebojši.

Edited by dukan
Link to comment

Obrasmo boraniju. Nebojsi desetka za umjetnicki dojam. Rodji desetka za naricanje i kuknjavu kao na crnogorskoj sahrani. Sinisi desetka (po pet sa svake sake) za lucidne driblinge ispred svog gola. Adasevicu desetka zbog toga sto se samo jednom sapleo o sopstveni stomak. Posrbici desetka zato sto nije ubio nikog. Filipenku desetka da mu zameni cevape zbog toga sto niko od slepaca nije hteo u kafanu. Aci desetka za kas i jos jedna za galop. Beowlu desetka da ilustruje broj metara iznad naseg gola gde je skidao paucinu. Nikoli i Dukanu desetke sto mogu da trce i znaju da igraju da se opuste pre nego sto ih stigne zasluzena kazna u vidu trkeljisanja po cevanicama. Meni desetka zato sto sam preziveo do kraja ne ispljunuvsi nijedno plucno krilo.Najveca desetka ide u publiku Smorenku zato sto se od dizelasa pretvorio u hipika.

Link to comment
'Aj se dogovorite za ovo večeras, da li možete u četvrtak ili, bolje, petak....
Beowl, jeste se nešto dogovarali za ovo ^ ?Jel' ti inbox prepun? :)Ako niste, da javim ljudima da nema ništa?
Link to comment
Beowl, jeste se nešto dogovarali za ovo ^ ?Jel' ti inbox prepun? :)Ako niste, da javim ljudima da nema ništa?
Zapravo i jesmo :)Dakle, igraće se sledećeg petka (27. maj), gledaću da zakažem 20h kako bismo mogli mirno da sedimo u Kninu posle finala kupa.Iz Beograda dolaze Harper, Filipenko, Aca, Petković, Posrbica, izvinjavam se ako sam nekog zaboravio. Pošto jedino Petković ima automobil (Adašević ne dolazi), apeluje se na Flegmu ili Lebrona da uskoče. Javiće se verovatno još neko.
Link to comment
Zapravo i jesmo :)Dakle, igraće se sledećeg petka (27. maj), gledaću da zakažem 20h kako bismo mogli mirno da sedimo u Kninu posle finala kupa.Iz Beograda dolaze Harper, Filipenko, Aca, Petković, Posrbica, izvinjavam se ako sam nekog zaboravio. Pošto jedino Petković ima automobil (Adašević ne dolazi), apeluje se na Flegmu ili Lebrona da uskoče. Javiće se verovatno još neko.
Super... :)Nadam se da će i ostali moji™ moći, imamo sad vremena za dogovor...
Link to comment
Zapravo i jesmo :)Dakle, igraće se sledećeg petka (27. maj), gledaću da zakažem 20h kako bismo mogli mirno da sedimo u Kninu posle finala kupa.Iz Beograda dolaze Harper, Filipenko, Aca, Petković, Posrbica, izvinjavam se ako sam nekog zaboravio. Pošto jedino Petković ima automobil (Adašević ne dolazi), apeluje se na Flegmu ili Lebrona da uskoče. Javiće se verovatno još neko.
Ja bih isao ako bude jos jedno vozilo. Edited by Delija67
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...