Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Preuzmi moj broj. Bio mi je omiljen i srećan kad sam upoznavao magiju igre kroz prizmu četvrte zvezdine zvezde. E onda smo došli da je tvoj idol počeo da nosi taj broj i tu smo gde jesmo...tako da ti ga sa zadovoljstvom ustupam.

Link to comment
Preuzmi moj broj. Bio mi je omiljen i srećan kad sam upoznavao magiju igre kroz prizmu četvrte zvezdine zvezde. E onda smo došli da je tvoj idol počeo da nosi taj broj i tu smo gde jesmo...tako da ti ga sa zadovoljstvom ustupam.
Pu i meni sinoc sedmica C. Ronalda nije donela srecu, mozda je do dresa MUFC?
Link to comment

Pre ce da je zbog (pre)niskog težišta čitaj zadnjice...Kod nas košarkaši postaju kandidati za reprezentativni dres, nekadašnji igrači zadatka neumoljivi centarforovi, nekadašnji bekovi vihorna krila, veterani-Inzagi. a kod vas naše dete i veliki potencijal propada. Tako mu i treba kad je poslušao menadžere.

Edited by dukan
Link to comment

Koja je lokacija baluna? Možda vam se pridružim u narednim nedeljama, ako je tačno da je teren dimenzija koje pogoduju vrhunskim atletama.

Link to comment
Koja je lokacija baluna? Možda vam se pridružim u narednim nedeljama, ako je tačno da je teren dimenzija koje pogoduju vrhunskim atletama.
Manji jedino mozes u luna-parku da nadjes. :D Eto i mene sledece nedelje, tetiva je pocela da se ponasa pristojno.
Link to comment

Super, bice dosta ljudi, mogu da se svercujem :)Juce sam imao reflexe puza koji vari hranu posle rucka. A i to je meni delovalo kao munjevito... nemam ja snage za 3 fudbala u 3 dana...InaceAca je jeo neke otrovne pecurke, pa je pogadjao i moguce i nemoguce... :Hail:Potez utakmice Rodjin gol nakon "neponovljivog dribilinga", odmah iza toga i Nikolin gol glavom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...