Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam ja taj golman.Ne znam da li da dođem, možda nekoga pogledom udaljim sa terena. Reinkarnacija Smiljanića, Meda i Ilića u jednom čoveku.
Jes da bijes ko Krstaja, ali jos uvek nsii CHak Noris!!!
Link to comment

Rutinsko otresanje idolopoklonika. Pokušali su da u skladu sa instrukcijama koje im je Lebron poslao SMSom povrede Dukana tokom prvih 25 minuta ali su ih povratnici beowl i Filipenko u tome sprečili vrhunskim taktičkim manevrima i time omogućili Dukanu da šparta sa kraja na kraj terena i uredno dominira, usled čega mu je zasluženo pripala laskava titula najboljeg igrača utakmice.Utešnu nagradu "Neca Tomić u pokušaju" osvojio je Petković za svoje brojne bravure na terenu.E, da, Posrbica pokidao na golu. Ne znam čime ste ga drogirali ali bi i Teacher, da je ono video, glatko promenio svoje stavove o dopingu.

Link to comment

Pobedila iskusnija ekipa tako sto je u 25 minutu glavni organizator nase igre Leebels Harperandro morao da izadje iz igre nakon serije pogibeljnih startova u cemu su prednjacili Beowl i Filipenko. Pola sata pre utakmice Beowl je zvao Harperandra, dahtao mu u telefon, pretio da ce da razbije brazilsko-kosovsku picku (pominjao je nesto i Real i Barsu ali taj deo nisam razumeo) i pevao "jebace vas Hasim Tumbas". Harperandro je jutros isao na magnetnu rezonancu i ustanovljeno je tesko istegnuce tetive na zglobu zbog cega ce El Maestro pauzirati najmanje dve do tri nedelje. :( Tole preuzeo i forumski fudbal. angry.gif

Link to comment

Nešto tu ne štima. Delegirani predstavnik sudijske organizacije je bio kod vas. Imate i mlade lavove kombinovane sa "strancima". Naravno, predsednik kluba je čak na terenu u vidu treneraigračmenadžeraTomića i ukazuje svojom pojavom na značaj pomenutoj "priredbi"... I ništaaa... Čak smo morali igrati u šugavoj garnituri kako biste bili primećeni od menaĐera..Ako nastavite tako da kukate počeću da verujem da su "grobarski predstavnici" u našem sastavu u pravu i oko nekih drugih stvari <_<

Link to comment
Tebe puštam jer si nov, pa da ne odustaneš odmah od FF-a... Inače ne sećam se da si me jednom prešao sinoć :fantom:
Sta??? Neko presao Petka!. :o Ne moze da bude. Greska, propust organizatora, losi vremenski uslovi, horoskop.....A propo utornika, izvinjavam se za nedolazak, bio sam van dometa bilo cega...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...