Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Ma šta reći..neprelazan u odbrani, beskompromisan na sredini, lucidan i konkretan u napadu...(samo da promenimo krštenicu i tranfer na pomolu)neko bi rekao "kakva vam je to liga kad izraubovan veteran može tako da odigra".. Ali, samo nek se "naša deca" vraćaju. Da pokažu "našim bebama" (a novim % menadžerima) šta je "Zvezda"..i kako se pije pivo posle utakmice (neko duplo veliko, a neko malo sa puno pene)

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

neko bi rekao "kakva vam je to liga kad izraubovan veteran može tako da odigra".. Ali, samo nek se "naša deca" vraćaju. Da pokažu "našim bebama" (a novim % menadžerima) šta je "Zvezda"..i kako se pije pivo posle utakmice (neko duplo veliko, a neko malo sa puno pene)
Tačno. Ja sam hteo da se pobunim, mnogo je pene bilo, ali sam odustao.
Link to comment

Ja samo da prijavim da je koleno preživelo, tako da ću nastaviti sa dolascima u najbolji balon u gradu (realno, onaj mali teren u Trudbeniku je Camp Nou za ono).

Link to comment

A ja se čudim kako to da se mi veterani krećemo kao Barsa...Sad očekujem da neko iz fotelje (umesto da dođe na stadion) pita "kako bre to tražite da imate i izmene a teren je širine ulice (jednosmerne)"

Link to comment

jbg, ja moram da priznam da je moje Zalaganje™ (au, lepote, ni ovde nema Filipa pa se usudim da tmujem :lol: ) rezultat toga sto je teren... hmmm, pa savrsenih dimenzija. Da igramo na sindji, recimo, ekipa u kojoj ja igram bi imala igraca manje.A da nisam branio onako cesto (kad god mi je dusa odlazila kod Djizusa) mozda bi i pobedili Juce... ;)Elem, iako su mi obe noge prezivele, sledeci put se vidimo kad mi exwife opet uvali neku obavezu zbog koje ne mogu da se druzim sa decom utorkom... Ili kad vas opet bude >10, onda cu da dovedem i juniora, pa ce rezerve da se zagrevaju sa njim van terena :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...