Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

dva pitanja: Jel vazi i dalje harperova pozivnica koja je glasila otprilike "mozes da dodjes, ako ne shvatis FFudbal previse ozbiljno, dakle, nema krkljanja, nema lozenja"?Jel i dalje od 22h?

Link to comment
dva pitanja: Jel vazi i dalje harperova pozivnica koja je glasila otprilike "mozes da dodjes, ako ne shvatis FFudbal previse ozbiljno, dakle, nema krkljanja, nema lozenja"?Jel i dalje od 22h?
od 21h.
Link to comment

Autokomanda, balon Foot (preko puta našeg najvećeg™ i najlepšeg™) i dalje?Dakle, ako jeste to, dolazim. Dajte mi samo tacnu odrednicu gde je lonba, i tu sam.

Edited by minka
Link to comment

Prezivecu, zadnji put sam igrao u sali gde se zimi stekaju sa grejanjem, ko u vladivostoku da igras. Zna Musharaf, dobijali smo asmaticne napade svi...OK, dolazim.

Link to comment

Za danas smo se prijavili:1. Aca2. ja3. Rodja4. Nebojsa5. Minka6. DukanI kontam da bi Lebron dosao al da je skeptik da cemo se skupiti. Dakle fale nam jos trojica, a ne dolaze sigurno Harper, Preza, Sinisa i POsrbica. Beowl i Filipenko nisu prozubrili ni jednu rec, tako da kontam da ni oni ne dolaze... Zidan?Jedino resenje ostaje da cimamo ljude sa strane. Ima li ko 3 coveka raspolozena za fudbal?

Link to comment

Pi kaKi stezna se da je lakše pred računarom (u fotelji), ali dođite na oranicu..Kad je zvanično otkazivanje?

Edited by dukan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...