Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

O, jebo vas ko do sada nije. Gde bas danas kad mi se bas ne dolazi i najavili mi se neki gosti da vas ima devet? <_< Hajde neka se neko prijavi u sledecih pola sata, molim vas. Ako se niko ne prijavi necu vas ostaviti na cediljki i doci cu, pa zena neka zabavlja goste. :D

Link to comment
O, jebo vas ko do sada nije. Gde bas danas kad mi se bas ne dolazi i najavili mi se neki gosti da vas ima devet? <_< Hajde neka se neko prijavi u sledecih pola sata, molim vas. Ako se niko ne prijavi necu vas ostaviti na cediljki i doci cu, pa zena neka zabavlja goste. :D
Bravo Harpere!A i vozice te Dukan kad izgubi. <_<
Link to comment

Ma iako pobedim. za ovakvu žrtvu nije teško.mada očekujem protiv uslugu jer će biti pošteđen davljenja sa gostima i Pižonove duple zadnjee(bez)vezne formacije Raća-MilijašI nema piva posle. Odmah kući...

Link to comment

Beowle, picko.Hajde sto si me odvukao na fudbal da vas ne bih zajebao i da vas ne bi ostalo devetorica pa se nisi pojavio tako da nas je svejedno bila devetorica, nego sto sam tetivu koju sam ljubomorno cuvao od povrede i nameravao da odmorim jos nedelju dana sad kompletno sjebao, sto znaci da me nema na fudalu bar mesec dana.Stoko neopevana.

Edited by harper lee
Link to comment

Iskreno izvinjenje kolegama sa FF zbog sinoćnje ispale prouzrokovane ozbiljnim privatnim problemima koji mi nisu ostavili vremena čak ni da najavim izostanak.Plaćam turu piva u kafani na sledećem terminu ili kada se Harper vrati na teren.

Link to comment
Iskreno izvinjenje kolegama sa FF zbog sinoćnje ispale prouzrokovane ozbiljnim privatnim problemima koji mi nisu ostavili vremena čak ni da najavim izostanak.Plaćam turu piva u kafani na sledećem terminu ili kada se Harper vrati na teren.
Plati ti momcima turu posle sledeceg termina, ako mene budes cekao da se vratim na teren to pice koje budes hteo da platis dostici ce arheolosku vrednost. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...